- x
Facebook Sohbet Sorunum SS'li
13 Cevap5103 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

455 Mesaj
9 Temmuz 2011; 1:57:08 

arkadaşlar sohbet değişti evet ama benimkisi diğerleri gibi olmadı. çevrim içi olan herkesi göremiyorum bi garip oldu. nasıl düzeltebilirim yardım lütfen...

0

EDİT : kaydırma imleci sohbet sayfasını değil bütün facebook sayfasını kaydırıyor. altta kalan çevrim içi arkadaşlarımı göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whimsical -- 9 Temmuz 2011; 1:58:25 >

76 Mesaj
9 Temmuz 2011; 1:58:29 

chrome mu kullanıyosun sorun onda galiba.

developer

455 Mesaj
9 Temmuz 2011; 1:59:37 

evet kardeşim chrome kullanıyorum. Ne biçim yenilik bu Chrome gibi bi tarayıcı da da hata mı veriyor ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Temmuz 2011; 2:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Whimsical

arkadaşlar sohbet değişti evet ama benimkisi diğerleri gibi olmadı. çevrim içi olan herkesi göremiyorum bi garip oldu. nasıl düzeltebilirim yardım lütfen...

0

EDİT : kaydırma imleci sohbet sayfasını değil bütün facebook sayfasını kaydırıyor. altta kalan çevrim içi arkadaşlarımı göremiyorum.

Yav 2 gündür yüzlerce konu açıldı. Bu SORUN falan değil facebook sohbet bölümünü yeniliyor. 2 gün sabredin yeni olarak düzelecektir uzatmayın artık.

76 Mesaj
9 Temmuz 2011; 2:06:26 

sorun tarayıcı adaptasyonlarında , explorerda sorun yok sanırım bi denersen.

developer

455 Mesaj
9 Temmuz 2011; 2:09:32 

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

sorun tarayıcı adaptasyonlarında , explorerda sorun yok sanırım bi denersen.

Denedim haklısın. IE kullandığım zaman böyle olmuyor sohbet penceresi. Düzelene kadar IE kullanayım o zaman. Çok teşekkür ederim.

+ rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whimsical -- 9 Temmuz 2011; 2:10:59 >

677 Mesaj
9 Temmuz 2011; 13:27:23 

bende 3 tarayıcı var moziLLa opera ie hepsinde aynı.

7 Mesaj
9 Temmuz 2011; 14:02:15 

O sorun arada bendede oluyor.Facebook'tan kaynaklanan bir sorun.

127 Mesaj
9 Temmuz 2011; 14:04:34 

quote:

adam Mark Zuckerberg galiba.

biliyosan söyle bilmiyosan sus. Eğer bi çözümü varsa 2 gün ben bunu böyle kullanmak zorunda mıyım !?

Beğenmiyorsan Girme

3515 Mesaj
9 Temmuz 2011; 14:07:39 

Yeni sohbet sistemine geçmek istediğinizde sohbet penceresi böyle oluyor. Bazı kişilerde bu soru sorulmadan otomatik olarak geçilmiş yeni sisteme. Bazılarında ise henüz geçilmemiş.

Bütün tarayıcılarda sohbet penceresi böyle malesef. Kısa bir süre sonra düzelecektir. Alıştığımız şekilde sohbet için yer imlerinize aşağıdaki linki ekleyin. Tıkladığınızda sohbet penceresini ayrı olarak açıyor, eskiden bunu sohbet penceresinde özelliklere tıklayıp ayrı pencerede aç diyebiliyorduk.

http://www.facebook.com/presence/popout.php

258 Mesaj
9 Temmuz 2011; 14:09:10 

quote:

evet kardeşim chrome kullanıyorum. Ne biçim yenilik bu Chrome gibi bi tarayıcı da da hata mı veriyor ?

sen bide firefoxu gör :)

590 Mesaj
9 Temmuz 2011; 15:15:38 

0

677 Mesaj
10 Temmuz 2011; 0:17:04 

quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Yeni sohbet sistemine geçmek istediğinizde sohbet penceresi böyle oluyor. Bazı kişilerde bu soru sorulmadan otomatik olarak geçilmiş yeni sisteme. Bazılarında ise henüz geçilmemiş.

Bütün tarayıcılarda sohbet penceresi böyle malesef. Kısa bir süre sonra düzelecektir. Alıştığımız şekilde sohbet için yer imlerinize aşağıdaki linki ekleyin. Tıkladığınızda sohbet penceresini ayrı olarak açıyor, eskiden bunu sohbet penceresinde özelliklere tıklayıp ayrı pencerede aç diyebiliyorduk.

http://www.facebook.com/presence/popout.php

hocam çok teşekkür ederim.Bir süre böyLe takıLcaz artık :)

3478 Mesaj
10 Temmuz 2011; 0:40:17 

Firefox kullaniyorum onda boyle,ie ye ne zamandan beri girmemistim onda sorun yok eskisi gibi bende Bazilarinda ie de de durum ayni

2012 Hyundai i30 CRDI Style Manuel
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Facebook Sohbet Sorunum SS'li
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438