Şimdi Ara

Apple: iPhone, iş sever...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzun süredir kurumsal kullanıcıların en çok tercih ettiği akıllı telefonlardan olan Blackberry'nin düşüşe geçtiği son dönemde, Apple gözünü Blackberry'nin hedef kitlesine dikmiş durumda. iOS 5'in önemli özelliklerinden biri olan iMessage ile Blackberry Messenger gibi iOS kullanıcılarının birbirleriyle anlık mesajlaşmasına imkan vermeye hazırlanan Apple, kurumsal müşterileri cezbedebilmek için reklamlara başlamış durumda.

Ünlü iş dersgisi The Economist'e bu hedefi doğrultusundan reklam veren Apple, reklamında iOS platformundaki Bloomberg, The Economist, Oracle Business Indicators, Cisco WebEx uygulamalarından kısaca bahsettik sonra "iPhone, işi sever. 425,000'i aşkın uygulama ile, uygulamalar için en iyi telefon, daha iyi olmaya devam ediyor." diyerek telefonun uygulama desteğine vurgu yapmış.

Hatırlanacağı gibi 2011 mali yılının 2.çeyrek sonuçlarının açıklandığı konferans görüşmesinde Steve Jobs'dan sonra Apple'ı tepe yöneticisi olması beklenen operasyon müdürü Tim Cook, Fortune 500 şirketlerinin %88'inin iPhone'u, %75'inin ise iPad'i kullanmak için testler yaptığını dile getirmişti.

• Gece 12'de bile iPhone haberi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Gece 12'de bile iPhone haberi.

Forum çalışıyor
  • quote:

hepsi iphone fanı taşlayın.
  • Apple reklam işini biliyor.
  • quote:

Gece 12'de bile antiapplecı.
  • bbm popülerliğini yakalar hatta geçer Apple düzgün bir stratejiyle ilerlerse. iPhone Blakberry'den daha popüler şuan, ve bu sistem ile bbm kitlesini de kendine doğru çekebilir. Son derece akıllıca bir hamle.
  • apple işini biliyor :D
  • Apple bir gün Blackberry 9800 ya da HTC Desire Z gibi şu an ki dokunmatik ekranının yanına klavye eklenmiş bir modelini çıkartana kadar Blackberry'e devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkRaeP

Apple bir gün Blackberry 9800 ya da HTC Desire Z gibi şu an ki dokunmatik ekranının yanına klavye eklenmiş bir modelini çıkartana kadar Blackberry'e devam.

yil 2011 sabah saat 8 ,hala klavye diyenler var.
  • Fiziksel klavye her zaman daha rahattır arkadaşlar ve BlackBerry'nin push sistemi bambaşka birşeydir, kullanmayan bilemez. Apple iş için uygun değil yani Apple kabul etsin bunu. Eğlence için biçilmiş kaftan, tam bir multimedya telefonu ama iş için uygun değil, bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkYolcu

quote:

Gece 3:30'da adam Apple'ı savunmak için konuya dalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Fiziksel klavye her zaman daha rahattır arkadaşlar ve BlackBerry'nin push sistemi bambaşka birşeydir, kullanmayan bilemez. Apple iş için uygun değil yani Apple kabul etsin bunu. Eğlence için biçilmiş kaftan, tam bir multimedya telefonu ama iş için uygun değil, bu kadar basit.

fiziksel klavye evet bencede rahat ama olmazsa olmaz değil
    iş dünyasında son zamanlarda her iki bb kullancısından biri nerdeyse iphone a geçiyor dropbox gibi teamveawer gibi borsa uygulamaları gibi app ler bb ye fark atıyor artı push sistemi derseniz benim maillerim çatır çatır geliyor anında okumak bb de sorunken ben resimleri ve mailleri çok kolay inceleyebiliyorum bb kullanan bir arkadaşım ykb den hisse alıp satamadığı için bankasını değiştirdi onun yapamadığı şeyleri ben çok tahat ip4 de yapabiliyorum

• quote:

entry - nick uyumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 9 Temmuz 2011; 12:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Fiziksel klavye her zaman daha rahattır arkadaşlar ve BlackBerry'nin push sistemi bambaşka birşeydir, kullanmayan bilemez. Apple iş için uygun değil yani Apple kabul etsin bunu. Eğlence için biçilmiş kaftan, tam bir multimedya telefonu ama iş için uygun değil, bu kadar basit.

fiziksel klavye evet bencede rahat ama olmazsa olmaz değil
    iş dünyasında son zamanlarda her iki bb kullancısından biri nerdeyse iphone a geçiyor dropbox gibi teamveawer gibi borsa uygulamaları gibi app ler bb ye fark atıyor artı push sistemi derseniz benim maillerim çatır çatır geliyor anında okumak bb de sorunken ben resimleri ve mailleri çok kolay inceleyebiliyorum bb kullanan bir arkadaşım ykb den hisse alıp satamadığı için bankasını değiştirdi onun yapamadığı şeyleri ben çok tahat ip4 de yapabiliyorum

App konusunda çok çok haklısın BlackBerry için işe yarar çok az app var ama BlackBerry cidden psuh yönünden farklı. Tabii BlackBerry de iPhone da vazgeçilmez değil ikisinin de avantajları ve dezavantajları mevcut.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkYolcu

quote:

Apple'ı savunduğum bir mesaj atmadım. Sadece senin apple'a olan nefretini anlayamıyorum.
  • BB ye kafa tutmak biraz zor
  • ne olursa olsun apple tüketiciye nasıl ulaşacağını çok iyi biliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.