Şimdi Ara

Modern Warfare 3'den Renk Körlerine Jest

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Sledgehammer'dan Michael Condrey, resmi blog sayfasında okuyuculardan gelen sorulara verdiği yanıtlardan birinde Modern Warfare 3'e ait ilginç bir özelliği açığa çıkarmış oldu.

İnsan nüfusunun % 6'sında görülen renk körlüğü veya renk görüş eksikliğine değinen Condrey, bu rahatsızlığın erkeklerde (9-12) kadınlara (0.25-1 %) oranla 20 kat daha fazla görüldüğünün altını çizdi ve milyonlarca takipçiye sahip olan Call of Duty serisiyle bu rahatsızlık karşısında önemli bir adım atacaklarını belirtti.

Oyun içinde etkinleştirebileceğimiz Color Blind Assist seçeneği üzerinde çalıştıklarını belirten Sledgehammer yetkilisi, bu özellik sayesinde renk körü rahatsızlığı olanlar için Modern Warfare 3 Multiplayer modunun daha verimli geçeceğini müjdeledi.

• Eee tüm dünya oynuyor,bf gibi belli bir kesim hitap etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Eee tüm dünya oynuyor,bf gibi belli bir kesim hitap etmiyor

iyi dedin
  • Eksileyin bakalım ne kadara kadar eksileyeceksiniz orjinal almayıp laf eksileyenlerdensiniz :) Cod her zaman satacaktır böyle de gidiyor.BF'nin oynanış dinamaği değişmediği sürece istedikleri kadar yeni motor diyip grafikler desin.

Not: BC2 VE Black opsu orjinal aldım.
    MW3 kesin orjinal alıyorum bf3 ön sipariş verdim ;)
    Ayrıca directx 11 tam desteği alacak HD6950 sahibiyim
  • İyi sana ezik CoD ile başarılar dileriz... Satışları bilmem ama BF3'ün puan ortalamasının MW3 den yüksek olacağıma kalıbımı basarım.
  • Ben memnunum dostum ikisinide oynarım,Beğendiğimi daha fazla oynarım,ben aksiyon severim,siz koca mapta dolaşmayı sniper ile pusan insanları seversiniz herkesinz evki başka :)

Metacriticte 1 puan üstünden çok fazla fark gerçekten,
  • pinky demon
    mw3''ten yüksek lacağına neye dayanarak kalıbını basıyorsun
  • ben renk körüyüm ama page 5 yazıyor sanırım,aralarda bişeyler varsa bilemem:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

pinky demon
    mw3''ten yüksek lacağına neye dayanarak kalıbını basıyorsun

Tecrübeme dayanarak.
  • Renk körlerini bilmem ama bu oyunu oynayanlar zevk körüdür, bence onlar için bir şey yapmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacecake -- 8 Temmuz 2011; 17:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Las Palmas

Renk körlerini bilmem ama bu oyunu oynayanlar zevk körüdür, bence onlar için bir şey yapmaları lazım.

Helal kardeş son noktayı koymuşsun habere.
  • bf3 ün mw3 den yüksek bir satış başarısı alamıyacağı bir gerçek fakat bence bf3 oynayan insanlar activision un ad*liğini (respawn a giden ekip) anlayıp bf3 ün daha iyi olduğunu bilecektir.
  • quote:

Renk körlerini bilmem ama bu oyunu oynayanlar zevk körüdür, bence onlar için bir şey yapmaları lazım.

+100000000000000
    Kapağı koymuşsun:D
    Aynen katılıyorum.Bf3 ezecek(inceleme puanları olarak).
  • Açıkcası bende ilk önce BF3'ü alacağım ve BF3'ü kesinlikle sabırsızlıkla bekliyorum.Ama yinede MW3 oynayan zevk körüdür MW3 olan birşeyden anlamaz gibi yaklaşımlar çok saçma.Sanane kardeşim insan istediğini oynar sana mı kaldı zevki.O adam burada BF3 oynayan zevk körüdür birşeyden anlamaz deseydi burda bas bas bağırırdınız ama.40 sayfa yazı olurdu...
  • Batlefield fanboyları toplanmış tarafsız olun sonuçta ikisinide kesin oynayacaksınız :D
    noolmuş activision 4 senedir motor çıkarmıyosa(!) cod 2yi sevmeyen varmı zevkler ve renkler tartışılmaz burdan renk körlerine selam
  • 2 tane gavur oyunu için tartışmaya gerek yok
  • quote:

Bunu diyenler Battlefield 3 duyurulana kadar Cod delisiydi şimdi ne oldu herkes karşı çıktı anlamadım. Bu arada isteyen istediğini oynar kimseye Zevk körüdür diye bir tabir yapamazsın hele daha oyun çıkmamış millet Cod'un puanını kendi kafasından verdi nedir bu yani ilk önce oyunu elinize alın oynayın da sonra bu yorumlarınızı yapın.
  • Call of Duty Aynı Grafik motor ile giderse gelecekte işi kötü...... Battlefield 3 de frostbite 2 motoru var daha ne istersiniz.....
  • quote:

-------------

bad company 2 de zaten renk körleri için o seçenek var.... bilmeden konuşmak ahmaklıktır... ayarlar bölümünde sol alt köşede renk körleri için seçenek var... eksileride yemişsin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma....
  • quote:

Sen bu kafayla daha çok eksi yersin genç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.