Şimdi Ara

1.2 GHz işlemcili BlackBerry Monza / Monaco yeni fotoğraflarıyla karşımıza çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Global akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından Research in Motion, birbirinden yeni BlackBerry modelleriyle yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Firmanın Monza / Monaco kod adlı modelinin (bazı kesimler tarafından Touch 9860 olarak da anılmakta) üç yeni fotoğrafı internete sızdırıldı.

Pek çok BlackBerry modelinin aksine farklı tasarım çizgilerine sahip Monza / Monaco'ya 1.2 GHz saat hızında çalışan Qualcomm işlemcinin güç vereceği ve akıllı telefonun BlackBerry 7.0 işletim sistemini kullanacağı konuşuluyor. 

3.7-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip olacağı öne sürülen telefonun arka yüzünde çözünürlüğü bilinmeyen dijital kamera ile led flaş ikilisi dikkat çekmekte. Hem 3G hem de Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla internete bağlanabilen BlackBerry Monza / Monaco'nun ne zamandan itibaren resmiyet kazanacağı, diğer teknik özellikleri ve tahmini fiyat seviyesi henüz belirsizliğini koruyor.

• ekranı iyiymiş
  • Güzel bir tasarıma benziyor ancak ben klavyeli BB'yi tercih ederim.
  • uzun süredir gördüğüm en kötü tasarım
  • BB den beklemediğim bişeydi, en azından klavyede yapabilirlerdi
  • telefonun ön tasarımı da arka tasarımı da bir şeye benzemiyor,BB ye yakışmamış
  • Bence o kadar kotu bir tasarimi yok, her ne kadar Bold 9900 ile yarisamayacak bile olsa, fazla eposta trafigi olmayan insanlar icin gayet yeterli bir tasarim aslinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl beklediğim alet bu. snapdragon işlemci gerçekten kendisini kanıtlamış bir işlemci. rim in tercihini bu yönde yapması çok akıllıca. ayrıca os 7 de tam 3D desteği mevcut, eski modeller gibi 2D değil artık blackberry belkide en önemli detay bu
  • Super Olmus :D
  • bi de çift çekirdek olsaymış...
  • Oldukça stabil bir işletim sistemi var 1.2ghz fazla bile ona.
    (Modeli beğenmedim.)
  • Özelliklerine laf yok ama tipini beğenmedim,samsung s5233 star lara benzemiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.