Şimdi Ara

Haftanın en iyi iOS oyunları -11-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi iOS oyunları programımızın bu bölümden sizler için 5 yeni iOS oyununa yer verdik. Birbirinden farklı türlere hitap eden oyunlarla herkese iyi eğlenceler.

• Bizde bunu bekliyorduk.
  • Doodle ile başlayınca hemen ediniyorum, tanıtmdakide çok hoşuma gitti teşekkürler
  • yahu android ıcın haftanın oyunları bolumu yapılmıyormu daha.dort gozle beklıyoruz.markette cok kırlılık var hepsını yukleyıp telefonları agırlastırmak ıstemıyoruz bunun gıbı tanıtımlar cok yararlı oluyor
  • K.o. güzel olmuş.
  • Diğer oyunlar sf4 ün yanında silik kalmış zaten:)
  • Videolarda iPad ve iPad oyunlarinada yer verirseniz gayet guzel olur.
  • çok iyi oyunlar teşekkürler :)
  • Android i de paylaşınnnn
  • Street Fighter 4 VOLT u WiFi üzerinden başka oyuncularla oynayabiliyor (game center hesabı gerekli) puan toplayarak özellikler açıyorsunuz. Fakat beni çıldırtan bir konu var. Çoğu ezik(!) oyuncular yenilince puan almamanız için oyunu kapatıp kaçıyor size de disconnected diyor. ne ona yenilgi puanı yazılıyor ne de size puan geliyor... Buna bir çözüm bulmaları gerek... O kadar para verip oyunu satın alıyoruz olanlara bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Street Fighter 4 VOLT u WiFi üzerinden başka oyuncularla oynayabiliyor (game center hesabı gerekli) puan toplayarak özellikler açıyorsunuz. Fakat beni çıldırtan bir konu var. Çoğu ezik(!) oyuncular yenilince puan almamanız için oyunu kapatıp kaçıyor size de disconnected diyor. ne ona yenilgi puanı yazılıyor ne de size puan geliyor... Buna bir çözüm bulmaları gerek... O kadar para verip oyunu satın alıyoruz olanlara bak...

bende çok magdur oldum bu olaydan . bi çözüm bulmaları lazım
  • ipad 2 icinde haftanin oyunlarini paylasirsaniz cok iyi olur.

Oyunlar cok guzel, tebrikler kaan.
  • ipad 2 icinde haftanin oyunlarini paylasirsaniz cok iyi olur.

Oyunlar cok guzel, tebrikler kaan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Street Fighter 4 VOLT u WiFi üzerinden başka oyuncularla oynayabiliyor (game center hesabı gerekli) puan toplayarak özellikler açıyorsunuz. Fakat beni çıldırtan bir konu var. Çoğu ezik(!) oyuncular yenilince puan almamanız için oyunu kapatıp kaçıyor size de disconnected diyor. ne ona yenilgi puanı yazılıyor ne de size puan geliyor... Buna bir çözüm bulmaları gerek... O kadar para verip oyunu satın alıyoruz olanlara bak...

bende çok magdur oldum bu olaydan . bi çözüm bulmaları lazım

Yahu adam ilk kapışmamızda beni yeniyor. ben kaçmıyorum adam gibi puanını alsın diye. 2. kapışmamızda alıyorum Zangief' imi dalıyorum hiç yenilmeden alıyorum bunu 2. raundda tam YOU WIN diycekken adam çaaat kaçıyor ekranda Disconnect yazıyor. Ben bunlara ezik mi diyeyim küfür mü edeyim? En son öyle yapan adama game centerden arkadaşlık yolladım ve nota BIG NOOB! LOSER! yazdım gönderdim kabul etmedi ama umarım okumuştur

• Arkadaslar foruma mobil olarak baglanamıyorum acil girmem lazım yardım lütfen varmıdır baska yok
  • Android Telefonlarıda Bekliyoruzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Arkadaslar foruma mobil olarak baglanamıyorum acil girmem lazım yardım lütfen varmıdır baska yok

Bende dün geceden beri bağlanamıyorum. Bad Request... bilmemne diye yazı çıkıyor.
  • king of the fighters-i de bu listede olmalıydı.
  • DH den beklenildigi gibi güzel inceleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 8 Temmuz 2011; 16:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkYolcu

king of the fighters-i de bu listede olmalıydı.

aynen öyle efsane KOF serisinin iOS daki oyunu da bu listede olmalıydı şu listedeki dandik oyunlar yerine... IORI ile az mı kapıştık :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.