Şimdi Ara

Nokia: Symbian^3 telefonlara Anna güncellemesi Ağustos sonunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MeeGo işletim sistemli N9 modelini tanıtan, Windows Phone 7'li telefonlarını ise yıl sona ermeden pazara sunmayı planlayan Nokia, Symbian işletim sisteminden henüz tam anlamıyla vazgeçmiş değil. 1GHz Snapdragon işlemcili Zeta (700) modeline ait resmi basın görüntüleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan şirket, ilk defa X7 ve E6 modelleriyle tanıtılan Symbian^3 Anna güncellemesini diğer telefonlar için Ağustos sonunda sunacak.

Nokia tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden bir kez daha doğrulanan bilgiye göre, N8, E7, C7 ve C6-01 gibi Symbian^3 platformunun en güncel telefonları yaz sona ermeden önce Anna güncellenmesine sahip olacak. İrili ufaklı çok sayıda yenilik içeren Anna güncellemesinde başta ciddi şekilde geliştirilen internet tarayıcısı olmak üzere yeni uygulama ikonları ve sanal klavye güncellemeleri gibi detaylara yer veriliyor. 

Nokia'nın, Anna güncellemesinden sonraki adım olarak Symbian^3 platformu için Belle güncellemesini çıkartması bekleniyor. 

• yupiii nokia batmakla ısrar ediyo :)) bu arada resimdeki telefonu alanlarla tanışmak isterim :D :D
  • aa X6 ya yok mu bu güncellemeden? acaba, yapacaksa tam iş yapsın şu nokia da tüm symbian3 lere cıkarsın anna guncellemesini.
  • Nokia X6 bildiğim kadarıyla Symbian^3 işletim sistemini kullanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

aa X6 ya yok mu bu güncellemeden? acaba, yapacaksa tam iş yapsın şu nokia da tüm symbian3 lere cıkarsın anna guncellemesini.

x6 anna deil. yani yok.
  • anna işletim sistemini çıkarması bile hata. Symbian batmayı hakediyor. Nolursa olsun nokia kancayi windowsa takacak gibi duruyor
  • pardon x6 s60v5 kullnıyor sanırım. olsun yınede anna cıkmalı tum symbıanlara.
  • Ağustos sonu iğrenç bir tarih aylardır bunu bekliyor insanlar, Nokia'yı kınıyorum bu açıdan. Ancak kendi açımdan benim için pek birşey ifade etmiyor Anna güncellemesi. Şuanlık beklentim, Belle güncellemesinin vaad edildiği gibi doğru dürüst bir güncelleme olması ve çabuk dağıtılması. Umarım Nokia yüzümü kara çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

aa X6 ya yok mu bu güncellemeden? acaba, yapacaksa tam iş yapsın şu nokia da tüm symbian3 lere cıkarsın anna guncellemesini.

X6 S60 V5 dir S^3 değil.
    EDİT:Yazının devamında dikkat etmedim. :D Donanımsal desteği yeterli değil galiba X6 nın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 7 Temmuz 2011; 20:26:58 >
  • Hani Temmuzdu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Hani Temmuzdu?

Ben de öyle biliyorum.
  • x7 çok seksi gözüküyor Umarım sadece görüntüden ibaret olmaz.
  • Resimdeki telefonu Transformers Ayin Karanlik Yüzündeki çocuk kullaniyordu
  • Len ne annaymış çıkamadı bi türlü.Bari şaşırtsa symbiancıları ama nerdeee.Hatta ben hiç bir fark hissetmneyeceklerini düşünüyorum anna ile.
  • İğrenç tasarım
  • telefon arkadan şekil duruyor ama 4inch ekran kot pantolonda büyük sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

telefon arkadan şekil duruyor ama 4inch ekran kot pantolonda büyük sorun

adamın donunu düşürür hele pijama tek alt faln olsa her an risk her an kriz
  • Neredeyse Ağustos bitiyor c7 ye güncelleme gelmedi bu iş tam bir yılan hikayesine döndü artık umutlar eylüle kaldı.
  • kardeşim c601 fiyatı 600 nokia x6 16gb 700 850 arası c6 kaldırıyosa oda kaldırır
  • c6 01 telefonum var.yeni Symbian^3 Anna yazılım güncellemesini yaptım ama eski yazılımı istiyorum eski yazılımı nasıl geri yükleyebilirim. hafıza kartı şifresini nasıl kırabilirim. en kısa zaman da cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden teşekürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.