Şimdi Ara

LG Optimus 3D artık Full HD çözünürlükte saniyede 30 kare video kaydedebiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    LG Mobile'ın teknoloji meraklılarına gerçek anlamda 3D deneyimi vaad ettiği akıllı telefonu Optimus 3D'nin artık 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde saniyede 30 kare video kaydedebildiği bilgisi GSM Arena'dan geldi. Hatırlatmak gerekirse lansman sonrası incelenmeleri için dağıtılan test üniteleri aynı çözünürlükte saniyede 24 kare video kaydedebilmekteydi. Bu durum da satışta yaşanan gecikmelerin nedenini açıklıyor olabilir: Satış öncesi yapılan son müdahaleler...

1 GHz saat saat hızında çalışan çift çekirdekli TI OMAP 4430 platformundan ve 512 MB DDR2 RAM'den güç alan akıllı telefon, Android 2.2 işletim sistemini kullanıyor (Optimus 3D için yakında Android 2.3 güncellemesinin kullanıma sunulacağı belirtilmekte). Akıllı telefonda 4.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif 3D destekli ekran yer almakta. Ekranda üç boyutlu içeriği herhangi bir gözlüğe gereksinim duymaksızın izleyebiliyorsunuz. 

Telefonun arka kısmına baktığımızda ise 5 megapiksel çözünürlüğünde çift kamera göze çarpıyor. Otomatik odaklama ve loş mekanlarda çekim için LED flaşın eşlik ettiği kamera stereoskopik çekimler yapabiliyor. Ayrıca kameranın 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde saniyede 30 kare 3D video kaydı gerçekleştirebildiği belirtiliyor. 

• evo nasıl olacak bakalım )(
  • düşük mhz , düşük ram , düşük MP = yinede ilginç bir 3D / ÇEKİM PERFORMANSI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

düşük mhz , düşük ram , düşük MP = yinede ilginç bir 3D / ÇEKİM PERFORMANSI.

Çözünürlüğüde düşük , tasarım berbat bence
  • Bu telefonu neden Froyo ile satışa sunuyorlar anlamak zor. Gingerbread ile satılsa daha iyi olurdu.
  • günceleme yakında lg ler için
  • o berbat mhz dusuk ram dedıgın quadrand dan 3000 lerde alıyor ve işlemci mimari olarak ıyı texas 4430 ayrıca ram ddr2 belıtmekte fayda var.Belkide sgs2 den sonra en hızlısı dıebılırz tabi incelemeden bısy dıebılmek zor lg optımus 2x vakasında sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 7 Temmuz 2011; 19:15:06 >
  • Göz boyamadan başka bişey değil Ne demek full hd Kolay mı öyle Dandik bir kalitede Full hd mi olur Telefonlardaki 5-8-12 Mp ler bile benim eski 5 mp fotoğraf makinasının yanında berbat kalıyor Makina da kaliteli değil üstelik
  • quote:

0

Allen Walker

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

düşük mhz , düşük ram , düşük MP = yinede ilginç bir 3D / ÇEKİM PERFORMANSI.

Çözünürlüğüde düşük , tasarım berbat bence

Evet 512 mb düşük ama LG bu cihazda TRİ-DUAL denen bir şey yaptı yani çift çekirdek işlemci, çift ram ve çift gpu buda cihazın performansının hiçte kötü olmayacağını gösteriyor tabi bu konuda emin olamam kağıt üzerinde birz düşük haklısınız.Ayrıca benim için LG tasarım konusunda en iyi markadır her ne kadar göreceli bir kavram olsada cihazın tasarımının güzel olduğunu düşünüyorum ancak LG nin hala 2.3 güncellemesi sunmaması büyük ayıp çünkü bu güncelleme cihazı bayağı rahatlatıyor

• bncede tasrım kotu degıl arkadasa katılıorum cıhazın benchmark testlerı oldukca ıyıy ısn yazlım ksımıda ıyı olursa sgs2 ye yakın bır performans belkı verır birkac video ızledım optımus 2x o kasılamalr yok gıbıydı ve dual olması ıyı ramın
  • quote:

sangreal_1905

o berbat mhz dusuk ram dedıgın quadrand dan 3000 lerde alıyor ve işlemci mimari olarak ıyı texas 4430 ayrıca ram ddr2 belıtmekte fayda var.Belkide sgs2 den sonra en hızlısı dıebılırz tabi incelemeden bısy dıebılmek zor lg optımus 2x vakasında sonra 0

Kesinlikle katılıyorum 2x beklenilen performansı veremedi ama bundaki en büyük etkenlerden biri 2.2 ile çalışmasıydı umarım 3d gerçekten iyi olur her ne kadar android pek ilgimi çekmesede bu cihaz ilgimi çekiyor
  • qHD ekranı olsaydı görürdüm ben Quadrant testini
  • ram 1 gb olmalıydı lg malzemeden çalıyo
  • sonucta sgs2 dede wwvga var hemen hemn aynı skoru alıolar.Tabi evo 3d qhd bu bır avantaj.Burda incelemesı yaparlar herhalde.
    bir inceleme performansı fena deıl gıbı.Adamlar 3 tane flashı videoyu aynı anda acıo 3.08den sorna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 7 Temmuz 2011; 19:40:40 >
  • her zaman söylerim LG piyasaya LG COOKİE / KP 500 le girdi ama yazılım desteği + güncelleme konusunda çuvalladı. ( bknz : KM 900 / ARENA )

X2 OPTİMUS daha geçen hafta HTC / SAMSUNG karşılaştırmasında " EL E BİLE ALINMADI " NVİDİA TEGRA ile gelcek vaadediyor denmekte ama , LG ARENA çok kötü bir cihazmıydı ki !!! 1.500 TL den 350/400 TL ye düştü ve 2 ci eli yok.

ben zaten düşük ram - tek çekirdek işlemci ye pek takılmıyorum ( HTC DESİRE yalanı ve sonraki açıklamadan sonra hele ki ), ancak insan yaparda , bir cihaza bu kadar mı !! sahip çıkmaz kardeşim !!!
  • merhaba arkadaşlar ürünü çok sevdim güzel bir ürün ama herkes dedikleri gibi nie perfomansı biraz düşük yapmışlar yazık günah ya 1 gb ram olsa ghz biraz yüksek olsa nolur du sanki :D bu 3d nin bir üst modeli çıkar mı ki lg de ? yine bence biraz beklemek diyorum şu 3 4 ay içinde çok çeşitler gelcek
  • cihaz %90 tr cikcak
  • owww bu telefon 10 numara gereksiz sacma sapan yorum yapmayin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.