Şimdi Ara

HTC Özel: Evo 3D ve fazlası bu videoda!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
33.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC ile artık her ay bir araya gelerek, yeni telefonların Türkiye giriş tarihleri, kampanyalar ve merak edilen konular üzerine konuşacağız. İlk bölümün sürpriz konuğu ise HTC'nin 3 boyutlu telefonu EVO 3D!

• Yakında tüm markaların 3d versiyonu olur artık.
    Bu cihazın 3d fotoyu 2mp çekmesi şu anlık yetersiz bence ancak genel olarak çok iyi görünüyor.
  • izliyoruz hemen :D
  • HTC EV 3D, 1500-2000 lira arası gelecekmiş Ortasını referans alsak yani 1750 lira olsa Samsung Galaxy S II - 1799 - piyasada çok zorlanır.
  • samsung daha başaılı 3d telefon yapar. parçalarını kendi üretiği için htc den daha ucuz olacaktır
  • Küstüm ben Htc'ye desire hd için sense 3.0 çıkarmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

samsung daha başaılı 3d telefon yapar. parçalarını kendi üretiği için htc den daha ucuz olacaktır

doğru o yüzden sgs 2 yi 1699 tl den satışa çıkarttı demi !
  • En çok merak ettiğim çıkış tarihi onu da söylüyorlarsa bile videoyu izleyemediğim için öğrenemiyorum.
  • ekranı s lcd mı normal lcd mıacaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msk89 -- 7 Temmuz 2011; 0:51:46 >
  • 2-3 yıl öncesine kadar 3 boyut meselesi nasıl olacak ne zaman çıkacak derken tv ve sinema sektörünün ardından telefonlarada bu teknoloji eklendi.

LG ve HTC bunun öncüsü olmuş durumdalar. İleride diğer büyük markalarda eklenince daha ucuza daha kaliteli telefonlara sahip olabileceğiz. Telsiz gibi A1018 lerden buralara, İlgiyle takip ediyoruz...
  • evo 3d yi vodafone 24 ay kontratlı olarak almayı düşünüyorum fiyatlar nasıl olacak acaba?
  • ağustos ayının sonunda diyor çok geç bence 2 ay var 1500-2000 arası diyor eğer 1700 gibi bir şey olacaksa bekleyelim 2000 falan olacaksa sgs2'yi alalım 3D hariç hiç bir eksisi yok zaten 3D hariç sensation demektir sgs2 sensation'da da çoğu kişi sgs2'yi seçiyor.
  • evo'nun alınması için daha çok ekmek yemesi lazım bence cünkü 3d fotoğraf çekimi 2mp'de yapılıyor..kaldı ki 3d yapmaya başladılarsa kısa sürede geliştirecekleri kanaatindeyim..bu videonun en güzel tarafı sensation çıkış tarihi..beni resmen direkten döndürdüler sgs2 alıyordum :) 15-20 sine kadar bekleyelim bakalım dedikleri doğru mu...
  • Tebrikler guzel calısma.

SAYGILARLA
  • valla donanimhaber den video izlemek zulüm hem sardıramıyorsun hemde çok agar ilerliyor.
  • güncellemelerin geç gelmesi buglardan dolayı imiş bu süreci hızlandırmak için acaba betalar yayınlansa daha çabuk bi geribildirim olmazmı?
  • Güzel bir proğram. Teşekkürler. Ancak bu telefonun 3D kamerasıyla çektiğimiz videolar, 3D nin hakkını ne kadar verebilir(kaydettiğimiz video karelerinin az aksiyonlu olması açısından)
  • ABD unlocked çıkış tarihi ne zaman bu telefonun arkadaşlar?
  • HTC Sense Arayüzünü Uzun Kullanımlarda daha satabil halde getirmesi lazım biliyorumki yapabilecek ama yapması lazım disere sansation olduğu gibi sense arayüzünü geliştirmeli ama Evo 3D olduğunu sanmıyorum güçlü bi donanıma sahip ya olursa kaygısı var bence HTC desire ve sansation un sense arayüzünü geliştirmeli yeni telefonlarını alırkenki kullanıcılardan soru işaretlerini insanların akıllarında silmesi lazım ama HTC az bir geliştirmeyle sense arayüzünü 1 numara olabilir
  • Diğer programda ibrahim beyden HTC desire s ve incredible s 'in yorumlarını bekliyoruz.güncelleme olucak mı veya üst versiyonları çıkıcak mı ? özellikle türkiye piyasasına taze giren İNCREDİBLE S için neler söyliyecek ? teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.