Şimdi Ara

Mark Zuckerberg onayladı: Facebook'un artık 750 milyon aktif üyesi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mark Zuckerberg onayladı: Facebook'un artık 750 milyon aktif üyesi var

Dünyanın en büyük sosyal ağ ve paylaşım sitelerinden Facebook'un aktif üye sayısının firmaya yakın bir kaynaktan elde edilen bilgiye göre 750 milyon seviyesine ulaştığı bilgisi geride bıraktığımız haziran ayında internete sızdırılmıştı ve bu gelişmeyi sizlerle paylaşmıştık. Lakin Facebook cephesinden, sızdırılan bu bilgiye karşılık herhangi bir onaylama gelmemesi ve Socialbakers sitesinin Facebook'un üye sayısını yaklaşık 704.176.240 olarak tahminlemesi üzerine pek çok kişinin aklında soru işaretleri yok değildi ta ki bugüne dek.

Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zucherberg, düzenlenen etkinlikte Facebook'un artık 750 milyon aktif üyesinin bulunduğunu onayladı. Yaklaşık 1 yıl öncesine kadar Facebook, 500 milyonuncu üyesine ev sahipliği yaptığında resmi bir duyuru gerçekleştirilmişti. Zuckerberg, 750 milyonuncu üye için resmi duyuru yapılmamasını 750 milyon seviyesini dönüm noktası olarak görmemelerine bağlıyor. Ayrıca Zucherberg, yakın zamanda Facebook'un 1 milyar aktif üye seviyesine ulaşılacağını umuyor.

Sadece Socialbakers sitesini baz aldığımızda en fazla üyeye sahip ilk beş ülke arasında ABD,  Endonezya, İngiltere, Hindistan ve Türkiye var. Siteye göre Hindistan üye sayısı bakımından Türkiye'yi küçük bir farkla geride bırakmayı başarmış. Elbette insanların besledikleri evcil hayvanlara kadar üyelik açtığını düşündüğümüzde 750 milyonun kaç tanesinin gerçek olduğu merak konusu.

Mark Zuckerberg onayladı: Facebook'un artık 750 milyon aktif üyesi var

(Facebook'un CEO'su Mark Elliot Zuckerberg)

Facebook cephesinde yaşanan yenilik ve gelişmeleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

• Google+'ın işi zor.
  • %25i fake
  • 1 milyar olur 1 yıl sonra
  • Türkiye facebook kullanımında dünyada 4.sıradaymış.
  • Adamlar artık aşmış :)
  • face verdik book unu çıkarttılar
  • google+ yanına yaklaşamaz bence facebook'un iyi giden bi ortam var niye bıraksın ki insanlar ismden kaybediyor google+ bi kere tanıştığın birisine face'in var mı demek var google+'ın var mı demek var komik olur google+'ın var mı demek ne biliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

%25i fake

Ordaki oyunlar için bile onlarca fake hesap açan varken bence %25'ten daha fazladır.
  • fake'ler de online olabilir.
  • hakkaten 750 milyonun 500 milyonu feyk desek yanlış olmaz çokta.

özellikle bizim millete has 10/5 gibi bi oranda feyk profil var.birinde kendi, birinde olmak istediği.
  • Türkiye'de 70 milyonun 120 milyon hesabı var deseler şaşırmam
  • isterse trilyon olsun.Benim 112 arkadaşım var.gerisi beni bağlamaz :)
  • İnanılmaz bir başarı. 6 milyarlık dünyada 1 milyarı bu siteye üye gibi duruyor.
  • fake zuckenberg adamın asabını bozmasın.GErçekçi olsun.İletirseniz sevinirm
  • Apaçi,emo,fake sürüsü ne zaman temizlenir o zaman o sayı azalır
  • arkadaşlarla geçen fake muhabbetleri:

-yeni fake açtım

-benimki de eskidi bi tane daha açacam

-100. fakemi açtım

-daha anca mı ? ben 250 den sonra saymayı bıraktım
  • Fake felan varmı benzeri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

Apaçi,emo,fake sürüsü ne zaman temizlenir o zaman o sayı azalır

• quote:

Orijinalden alıntı: numan75

Apaçi,emo,fake sürüsü ne zaman temizlenir o zaman o sayı azalır

Senden başlayalm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.