Şimdi Ara

Samsung'dan alt segment için kapaklı cep telefonu: E1190

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Multimedya meraklılarını olduğu kadar cep telefonlarına fazla bütçe ayırmak istemeyenleri, cep telefonlarını sadece iletişim cihazı olarak kullananları düşünmeye devam eden Samsung'un kapaklı tasarıma sahip modeli E1190 ortaya çıktı.

88 mm uzunluğunda, 44 mm genişliğinde, 18,9 mm kalınlığında ve sadece 71 gram ağırlığında tasarlanan E1190'de 1.43-inç boyutunda ve 128 x 128 piksel çözünürlüğünde CSTN ekrana yer verildiğini görüyoruz.

540 saate varan bekleme, 8 saat 40 dakikaya varan konuşma süresi sunan Samsung E1190'ın çıkış tarihi ve fiyatı bilinmemekle beraber özellikleri incelediğimizde fiyatın bütçe dostu olacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

• piyasada buna benzer bir çok ürün var neden böyle telefon ürettiklerine anlam veremedim!
  • Tuşlar çok büyük ancak ona orantılı ekran ufacık bu tür telefon kim alır,anca yaşları 40 50 üstü olan kişiler anne babalar alır,ekran ufacık ama tuş takımı büyük söle orantılı ortalıkta telefon yok gibi,sonuçta buda bir piyasadır alt segmentte olsa alıcısı herzaman vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIKEmRe

Tuşlar çok büyük ancak ona orantılı ekran ufacık bu tür telefon kim alır,anca yaşları 40 50 üstü olan kişiler anne babalar alır,ekran ufacık ama tuş takımı büyük söle orantılı ortalıkta telefon yok gibi,sonuçta buda bir piyasadır alt segmentte olsa alıcısı herzaman vardır.

40-50 yaş üstü de almaz ki.
    Ekran küçük, yazılar küçük.
    Telefona bakmak için yakın gözlüğü takmayı pek sevmez büyüklerimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

quote:

Orijinalden alıntı: NIKEmRe

Tuşlar çok büyük ancak ona orantılı ekran ufacık bu tür telefon kim alır,anca yaşları 40 50 üstü olan kişiler anne babalar alır,ekran ufacık ama tuş takımı büyük söle orantılı ortalıkta telefon yok gibi,sonuçta buda bir piyasadır alt segmentte olsa alıcısı herzaman vardır.

40-50 yaş üstü de almaz ki.
    Ekran küçük, yazılar küçük.
    Telefona bakmak için yakın gözlüğü takmayı pek sevmez büyüklerimiz.

o yüzden diyorum zaten ekran ufacık talep olmaz gibi pek bizim melekette hele çok zor adam bakıcak fiyat iyi e tuşlar iyi ama ekran ufacık

• Uzun konuşma süresi avantajlı.
  • Beyler babaanneme bu telefondan aldım. Annemde de buna benzer bir telefon var. Annemin telefonunda kapağı açınca otomatikman gelen aramayı açmış oluyorsun. Bunda ise kapağı açsan bile cevaplamak için tuşa basman gerekli. Yaşlı kadın ne anlar tuşa basmaktan, yok mudur bunun ayarı? Telefonun kapağını açınca aramayı kabul etsin.

Edit: Şimdi biraz kurcaladım da, Arama ayarlarından yapılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 1 Ekim 2012; 17:36:52 >
  • Bende var çok da memnunum amacım arama yapmak ve mesaj atmak. 3g li telefonları da gördüm 2-3 saatte şarjları bitiyor kullanımda.cepten internet hiç de bana göre değil bu telefon ise çok kullanıldığında 10 güne yakın şarj az kullanıldığında 15 güne kadar şarj tutabiliyor.

• bu telefonun ayrı bir driver i mi var ? bilgisayarıma bir türlü tanıtamadım.

• bu telefona fotoğraf gönderildiğinde görülebiliyormu birisi lütfen cevap versin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.