Şimdi Ara

Harry Potter'dan Video ve Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      J.K. Rowling'in fenomen haline gelen serisi Harry Potter'ın son yapımı Deathly Hallows Part 2, beyaz perde ile birlikte evlerimize de konuk olacak. Multiplatform olarak çıkışını yapacak olan oyun için yeni ekran görüntüleri ve videolar yayınlandı.

Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınlanan videosunda film tanıtımlarında da gördüğümüz bazı sahnelere şahit oluyoruz. Oynanışa baktığımızda ise genel olarak çok düşük puanlar alan Bölüm 1'e benzediğini söyleyebiliriz. Umarız ondan çok daha keyifli bir oynanış vaat eder.

Oyunun DS sürümü için yayınlanan videoda ise dokunmatik ekranın nasıl kullanılacağı da gözükmüş. Ayrıca DS versiyonunda izometrik bir kamera açısının kullanıldığını da görüyoruz. Oyunun bu video ve ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Adı anılmaması gereken
    Satın alınmaması gereken
    Hatta korsanı bile oynanmaması gereken
  • Bazı oyunlarda sırf filmden para kazanmak için çıkıyo ya deli oluyorum.
  • part1 gibi olacaksa hiç çıkmasınn
  • Harry Potter dan daha çok Call of Potter olmuş.
  • Harry potterden ıyı bır aksiyon macera oyunu cıkardı ama yazık ettıler
  • Ps1 e çıkan felsefe taşı ve sırlar odası ne güzeldi yahu.
  • YourDooM

06.07.2011 18:22:47
    Bana eskileri hatırlattın.Ah be o zaman PS1'de 1.'sini bitirip oynadıktan sonra Xbox1 gelmişti.Onda 1 ve 2'yi bitirmiştim.Çok eğlenceliydi.Şimdi ? Call Of Duty'den farkı yok.Sırf içinde Harry Potter olduğu için oynuyorum.
  • En güzel oyun serinin 4. ve 6.filminin oyunlarıydı. Bu oyun 2 kişilik olmadığı gibi pek de hoşuma gitmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.