Şimdi Ara

FIFA 12'den Altyazılı Videolar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Futbol severlerin büyük bir merakla beklediği FIFA 12 için geçtiğimiz günlerde iki video yayınlanmış ve bu videolarda oyuncu vizyonu ile hava toplarına yer verilmişti. İşte bizde oyunun yapımcılarının, oyun dinamiklerini anlattığı bu videoları, sizler için Türkçeye çevirdik.

"Yayınlanan ilk videoda oyundaki lob pas ve orta sistemi anlatılmış. Bu ilk videoda oyuncuların ceza sahası içerisinde aldıkları pozisyon gibi kısımlara da değinildiğini görüyoruz. Yani oyunda yer alan yapay zeka sisteminin, gelen ortalara göre hangi pozisyonlarda durduklarına değinilmiş. Serinin eski oyunlarında bu büyük bir problem olarak karşımıza çıkıyordu.

Oyunun yayınlanan ikinci videosunda ise zamanlama ve oyundaki Impact Engine özelliğinin FIFA 12'ye neler getirdiğini görüyoruz. Ayrıca her iki videoda da bulunan özelliklerin FIFA 11'de nasıl işlediklerine dair farklılıklar da gösterilmiş."

Videoların altyazılı versiyonlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Oyunda Türkçe spiker olsa varya harikulade eksiksiz bir oyun olacak
  • teşekkürler çeviri için,oyun gümbür gümbür geliyor...
  • Videolar cok güzel olmus ikisinde baktim.
  • sabırsızlıkla bekliyorum fifa akar
  • oyun gümbür gümbür geliyor inşallah fifa 11 deki gibi alakasız suratlar olmaz pes bu yönden fifa dan oldukça ileride fifa12 bekliyoruz
  • Fifa bu senede 10 numara oyun olacak.
  • Hersene şu fifa bekleme heyacanı yok mu çok seviyorum ya
    Altyazıyı yapanında eline sağlık
  • Altyazılar için teşekkürler
  • videolari izleyemiyorm ya :S BSC videolari ve DH videolarını sadece flash güncel
    codecleri de yükledim ama sorun nerde bilmiyorm :((
  • fifa98deki 5vs5 indoor maclarini koysunlar su 12ye visionmis misionmis hic onemli degil. baska hicbisey istemiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu videolar Türkçe Altyazı geldikten sonra yayınlansa daha iyi olur.
  • Video oynatıcınız berbat lütfn değiştirin şunu ya :S
  • fifa iyi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

fifa98deki 5vs5 indoor maclarini koysunlar su 12ye visionmis misionmis hic onemli degil. baska hicbisey istemiyorum...

Pes oyna kardeşim, vision mision hiç bir halt yok oyunda ;)
    Al messiyi koşarak çalımla vur gol
  • Çeviriler için teşekkürler.Gerçekten çok sağlam geliyor 12 :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

fifa98deki 5vs5 indoor maclarini koysunlar su 12ye visionmis misionmis hic onemli degil. baska hicbisey istemiyorum...

Tamam sadece onu koysunlar zaten yok satar, her evde bir Fifa olsun. Doğru söylüyorsun ya oyun motorunu geliştirmek hiç önemli değil, koy 5 VS 5 indoor maç yeter.
  • oovvv yeah cok sabırsızım hemen cıksada oynasak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

oovvv yeah cok sabırsızım hemen cıksada oynasak...

taner tarlacı stayla
  • her sene aynı lagara lugara hep süper olmuş gibi davranıyorlar hep dandik hep hata...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.