Şimdi Ara

ARABADAN KUSMUK KOKUSU NASIL ÇIKAR???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
47.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum konu çok irenc ama bizim oğlan dün gece arabaya kustu. Yıkamacıya götürdüm Şampuanladı yaıkadı koltuğu sonrada ıslak kuru makinaylan suyu çekti. Ama bugün baktım hala kusmuk kokuyo?
    Napabiliriz?

edit: 2014 yılına kadar çok soran olmuş cevap vereyim:
    iyibir yıkama firmasına sonax gibi götürüp yıkattım, böylece geçti, geçmezse tekrarlamak gerekebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 21 Nisan 2014; 23:24:59 >

• Kapıları açıp uzun bir süre havandırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Kapıları açıp uzun bir süre havandırın.
    @Taner Göde yazmıştı çözümünü bir PM at istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

@Taner Göde yazmıştı çözümünü bir PM at istersen..

Alıntıları Göster
    yok o farklı bişi sölemiş baktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibitanıdık

yok o farklı bişi sölemiş baktım

Alıntıları Göster
    Daha güçlü bir kokuyla kusmuk kokusunu bastır.
  • İsin zor arkadaşımın basinada aynı şey geldi nerelere götürdü bı bilsen :) ama yinede yaz ayında inceden kokuyor :)))
    gecen hafta benim arabayada bı velet kustu ama neyseki döşemeden çok annesinin üstüne kustu 1 dk geçmeden bol su ile yıkadım bölgeyi hiç koku yapmadı. Aracın alt süngerine kadar ulaşırsa kokudan tamamen kurtulmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasta Ex Oldu

Daha güçlü bir kokuyla kusmuk kokusunu bastır.

Alıntıları Göster
    parfum sık sürekli oto parfumu ağır olanlardan, ben taksicilik yaparken başıma geldi o şekilde yapmıştım.
  • Eğer para sorunu yoksa bir detaylı temizlik yaptırın sonax gibi kadınların özel dönemlerinde kirlenen koltuklar bile temizleniyor inanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

Eğer para sorunu yoksa bir detaylı temizlik yaptırın sonax gibi kadınların özel dönemlerinde kirlenen koltuklar bile temizleniyor inanın.
    Merhaba arkadaşım,

Kusmuk kokusunu temizlemek (gidermek) için aşağıdakilerş harfiyyen uygulayın.

1. Aracın bagajına, arka koltuğuna ve ön koltukların paspas yerine 1'er kâse sirke koyun.
    2. Aracın kapılarını kapatın ve 1 saat süreyle bekleyin.
    3. Aracın kapısını açın ve hemen kibrit yakın (çakmak değil).

Buharlaşan/uçuşan sirke araçtaki kusmuk kokusunu yayan moleküllerle birleşecek ve yakılan kibritin alevi ile tükenip gidecek. Bunu Alman ProSieben TV'sindeki Galileo proğramı gösterdi ve işe yaradı. Zaman zaman birkaç defa daha uygularsanız koku kalmaz.

Koltuktaki lekeler ise hazır traş köpüğü ile hızlı, kolay, lekesiz ve iz bırakmadan ve ÇOK UCUZA kaybolup gider. Traş köpüğünü alın, kutusunu iyice sallayın, koltuktaki lekenin üzerine sıkın ve iyice ovun, 5 dk. bekleyin, nemli bezle silin.

Selamlar,

Taner Göde
  • çok saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Merhaba arkadaşım,

1. Aracın bagajına, arka koltuğuna ve ön koltukların paspas yerine 1'er kâse sirke koyun.

Buharlaşan/uçuşan sirke araçtaki kusmuk kokusunu yayan moleküllerle birleşecek ve yakılan kibritin alevi ile tükenip gidecek. Bunu Alman ProSieben TV'sindeki Galileo proğramı gösterdi ve işe yaradı. Zaman zaman birkaç defa daha uygularsanız koku kalmaz.

Koltuktaki lekeler ise hazır traş köpüğü ile hızlı, kolay, lekesiz ve iz bırakmadan ve ÇOK UCUZA kaybolup gider. Traş köpüğünü alın, kutusunu iyice sallayın, koltuktaki lekenin üzerine sıkın ve iyice ovun, 5 dk. bekleyin, nemli bezle silin.

Selamlar,

Taner Göde

İşe yaradığını nerden anladın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil CoA

quote:

Merhaba arkadaşım,

Selamlar,

Taner Göde

araba alev aldı sanırım böylece sorun çözülmüş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

quote:

Merhaba arkadaşım,

Selamlar,

Taner Göde

Alıntıları Göster
    Alkol ile olayın vuku bulduğu temizlerseniz, kokusu sinse bile işlem kokunun kaynağı için tamam
  • eheh alev alırmıki gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Alkol ile olayın vuku bulduğu temizlerseniz, kokusu sinse bile işlem kokunun kaynağı için tamam

arkadaş haklı, benim başıma da geldi alkolle çözmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kespec

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

arkadaş haklı, benim başıma da geldi alkolle çözmüştüm

Alıntıları Göster
    koltuğu sök koca bi leğenin içine sok suyu çeksin içine yumuşatıcıda at 1 gün beklesin sonra bi iki kez daha su çektirip yıka sonra tak koku moku kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

koltuğu sök koca bi leğenin içine sok suyu çeksin içine yumuşatıcıda at 1 gün beklesin sonra bi iki kez daha su çektirip yıka sonra tak koku moku kalmaz

Alıntıları Göster
    Arabadan musluk kokusu nasıl çıkar diye okudum ve musluk kokuyor mu diye bir 10 sn düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Arabadan musluk kokusu nasıl çıkar diye okudum ve musluk kokuyor mu diye bir 10 sn düşündüm

Alıntıları Göster
    traş köpüğü işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fudali

traş köpüğü işe yarıyor.

yeni üye+konu hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: fudali

traş köpüğü işe yarıyor.

Alıntıları Göster
    saunalarda baharat kokusu filan kullanılıyor.bence o kokulardan alıp deneme yapabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.