Şimdi Ara

Asus oyunculara özel yeni dizüstü bilgisayarı G74Sx'i satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus oyuncular için hazırladığı yeni dizüstü bilgisayar modeli G74Sx'i satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu ayın ortalarına doğru raflara girmesi beklenen Republic Of Gamers serisi yeni dizüstü bilgisayar, standart olarak 2GHz'de çalışan ve Turbo Boost 2.0 teknolojisiyle çekirdek çalışma frekansını otomatik olarak arttırabilen dört çekirdekli Core i7-2630QM işlemcisinden güç alıyor.

8GB DDR3 bellek kapasitesine sahip olan dizüstü bilgisayarda ekran kartı olarak GF114 GPU'sunu kullanan ve 384x CUDA çekirdeğine sahip olan 3GB GDDR5 bellekli GeForce GTX 560M ekran kartı yer alıyor. 17.3-inç boyutunda ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan sistem, 120Hz panel sayesinde 3D Stereoscopic desteği sunuyor ve çift gözlük ile geliyor.

Depolama sürücüsü olarak SSD, geleneksel mekanik disk veya hibrit disk ile konfigüre edilebileceği belirtilen G74Sx'de Blu-ray sürücüsü ve arka aydınlatmalı bulunuyor. Güçlü donanım özellikleri, 3D desteği ve tasarımıyla dikkat çekici bir model olan Asus G74Sx, yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ayın ortalarına doğru satışa sunulacak. Gelen bilgilere göre G74Sx, 2000 Avro'dan başlayan fiyatlarla sunulacak. 

• işte birgün dizüstü bilgisayar almak istersem kesinkle böyle birşey olur..
  • 4500 tl çok ucuz hemen alalım D
  • Laptop da oyun oynamak can sıkıcı oluyor
  • Tasarımı, 90'Lı yılların laptopuna benzemiş.Biraz daha süslü ve kaslı olabilirdi..
  • Bunun yerine MSI 680 gt alırım.
  • çok oturaklı duruyor.iş adamı laptobu gibi :D
  • ASUS FARKI İŞTE... gerçi bu işlerın sonu yok bunu alırız alırsnız 3,5 ay sonra başak model başak model hep böyle olmustur bu makınayı alıp maxsimum ne kadar kullanmala süresi kımene göre 4 sene kımıne göre 5 sene diyorlar professıonel makına bunlar vede professıonel kullanıca göre makınalar stabil kullanıcalra göre degıl zaten bizim gibi bılgısayarı dunyasını yaşam biçimi seçenler için :)
  • Tasarım cok sık olmus bence daha once incelenen msi sanki plastik parcası gibi heryerinde bir sekil bozuklugu olan cihaz gibiydi bu kalıp daha guzel ve daha saglam duruyor.

SAYGILARLA
  • Güzelmiş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehcet

işte birgün dizüstü bilgisayar almak istersem kesinkle böyle birşey olur..

"Diz"üstü :)

17.3"
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: dehcetişte birgün dizüstü bilgisayar almak istersem kesinkle böyle birşey olur..
    Dizüstü :) 17.3

yeni cihaz isim önerilerini bekliyoruz.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: dehcetişte birgün dizüstü bilgisayar almak istersem kesinkle böyle birşey olur..
    Dizüstü :) 17.3

yeni cihaz isim önerilerini bekliyoruz.. :D

Alienware'in 11.6", i7 İşlemci, 16gb ram, gt555 özelliklerinde "diz"üstüsü var. diğer boyutlarda nasıl makinaları var sen düşün:)
  • Asus'un ROG cihazlarını özelliklerinden dolayı çok tutardım ama bugüne kadar düzgün bir tasarımlarını göremedim
  • Birgün bir üretici üst seviye notebooklarını aynı kasa ile daha düşük bileşenlerle üretirse ihya olacak haberi yok... Şimdi şu kasaya şu klavyeye sahip giriş seviyesi bir pc düşünün core2duo 2gb ram falan sadece internete girmek ve basit uygulamalar için fiyatıda 1500 lira seviyesinde.

kim almaz ?
  • Yanılıyorsam beni yanıltın bundaki GPU anakartına Gömülü ve değiştirilemiyor

MXM slotlu değil.

ayrıca bu versiyonda klavye aydınlatması ve LED ışıklandırma LCD ekranında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Yanılıyorsam beni yanıltın bundaki GPU anakartına Gömülü ve değiştirilemiyor

MXM slotlu değil.

ayrıca bu versiyonda klavye aydınlatması ve LED ışıklandırma LCD ekranında.

neden mxm olmasın?
  • 6970m olsaidi icinde bunu kesin airdim ama mecburen alienware mx 17 r3 almak durumundayimz.
  • bestbuy'da 1200 $ fiyatı. çok uygun gibi geldi bana. sizce nasıl?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.