Şimdi Ara

Apple, 15 milyon iPhone 5'in üretimine başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Havaların ısındığı bugünlerde iPhone 5 ile ilgili sıcak bilgiler gelmeye devam ediyor. Digitimes'ın bileşen üreticilerinden aldığı bilgiye göre Apple'ın iş ortaklarından Pegatron Technology, sevkiyatı Eylül 2011'de gerçekleşmek üzere 15 milyon iPhone 5 siparişi aldı. Digitimes, benzer şekilde, geçtiğimiz senenin son döneminde CDMA destekli iPhone 4 için Pegatron'a sipariş verildiğini dile getirmiş; bu iddiayı takiben Ocak ayında Apple, Verizon iPhone olarak bilinen CDMA destekli iPhone'u satışa sunmuştu.

Kaynakların diğer bir ifadesine göre ise iPhone 4'e göre çok radikal değişikliklere sahip olmayacak olan iPhone 5 için gerekli bileşenler Pegatron'un Şanghay'daki üretim tesislerine tedarik edilmeye başlanmış durumda.

• Kaldi 14.999.999

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat ediyorumda Donanimhaber editörleri her iPhone 5 ile ilgili haberde farklı görsel kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 5 Temmuz 2011; 12:06:17 >
  • bence o tuşuda kaldırıp full ekran köşeleride yuvarlamadan keskin köşeli bir tasarım yapacaklar iphone 5 te
  • tl fiytı 5.000 tl lur harelde :S
  • Start verdi? Bari siz yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2O98

bence o tuşuda kaldırıp full ekran köşeleride yuvarlamadan keskin köşeli bir tasarım yapacaklar iphone 5 te

o tusu kaldırırsa apple biter
    kimden tazminat alacak? (samsung :D )
  • Satisa ciktigi gun elimde cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Dikkat ediyorumda Donanimhabe editörleri her iPhone 5 ile ilgili haberde farklı görsel kullanıyor

Birinden birini tuttururuz diyolardır herhalde:)
  • öle start mtart verilseydi 50 kere düşmüştü fotoları.kullanılan her foto fake şuan.
    ama 2011 4.çeyrek veya 2012 ilk çeyrekte çıkacağı kesinleşti gibi.
    iphone 4 e boşuna para vermeyin şu sıralar.
  • Start mı verdi? DonanımHaber hangi dili konuşuyor acaba?
  • İphone alacak kullanıcılar

kesinlikle 5 i bekleyin
  • Beklemedeyiz
  • ekranı büyültmeleri gerekiyor bence
  • Türk Dil kurumu üyesi üyelerimiz var ne mutlu donanımhabere
  • Bekliyoruz 4 gözle ama halaa kesin bir bilgi yetkili birisinden açıklama doğru görseller ve tarih yok bütün bunların bı dedikodu olma ihtimali korkutuyor beni acaba beklediğimize değecek mi...
  • Hadi bakalım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

tl fiytı 5.000 tl lur harelde :S

Ne zaman farklı fiyattan satıldı ki şimdi farklı fiyattan satılsın.

600$ civarında olacaktır fiyatı.
  • arkadaşlar nedense iphone sevmeyen biri olarak bu tasarım çok hoşuma gitti lanet olası elma şuna flash koysa yok satar yokk.
  • arkadaslar acaba cikis fiyati yaklasik ne kadar olur? Suanda ip4 fiyatlari 1800 civariyken fiyati baya yuksek olur diye dusunuyorum ben. Birde eylul gibi cikarsa turkiyeye ne zaman gelir? Acikcasi suanda ip4 almayi dusunuyorum, ama ip5 olayi kafami karistiriyo hafiften, 5800 'basmatik' ekranindan bikmis durumdayim =/
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.