- x
Bu Sene Okulda POPÜLER Olmak İçin Neler Yapmam Gerek? [CİDDİ YORUMLAR]
12 Cevap1019 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

208 Mesaj
4 Temmuz 2011; 21:56:14 

Evet beyler . Ciddi cevaplar bekliyorum..

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

2215 Mesaj
4 Temmuz 2011; 21:58:12 

kendim ol ne kadar fazla kasarsan o kadar batırırsın.kastıkca mutlaka bir yerlerden bi açık çıkacak

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

402 Mesaj
4 Temmuz 2011; 21:59:15 

apaçi ol

208 Mesaj
4 Temmuz 2011; 21:59:23 

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

kendim ol ne kadar fazla kasarsan o kadar batırırsın.kastıkca mutlaka bir yerlerden bi açık çıkacak

Hocam işte değişmek ve bir şeyler yapmak lazım ki popüler olalım. Böyle durduk yere kendim olursam hiç bişey olmaz bence.

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

256 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:00:29 

Sınıfa moonwalk yaparak gir.
şaka şaka, kendin ol populer olmaya uğraşma derslerini kaybedersin..

canım sıkılıyor

897 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:00:38 

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

Hocam işte değişmek ve bir şeyler yapmak lazım ki popüler olalım. Böyle durduk yere kendim olursam hiç bişey olmaz bence.

vücut geliştirmeye başla, tipinde varsa kızlar arasında popüler olursun. Kızlar arasında popüler olursan her yerde popüler olursun. Sistem böyle işliyor evlat

~~

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Temmuz 2011; 22:02:20 

usta tipin paarn varsa 1-2 arkadaş bul cool takıl yeter aa param yok diosan popi tipler vardır. bir bağlantı kur yada spor falan yapıyorlarsa takıl başta ezmeye çalışırlar hç aldırış etme sende onlarla birlikte takıl yüzsüzlüğün dibine vur. vazgeçilmez ol onlar için sonra zaten ayrılmaz bir parçaları ve bir popi olacaksın

599 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:02:42 

Otobüs kaldır.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Temmuz 2011; 22:03:21 

eğer buraya böyle bir başlık açıyorsan hayatta popüler olamazsın buradaki yorumlara göre mi kendini değiştiriceksin? buradaki yorumları dinlemek yerine kafanı yor neden popüler olmadığını düşün oradan bir sonuç çıkar yoksa bu kafayla gidersen sen daha böyle daha çok başlı açarsın benden söylemesi...

406 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:04:45 

kızsan göğüslerini göster sınıfa degilsen ...

208 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:19:02 

Sağolun beyler devam

(C.Süreya)

3447 Mesaj
4 Temmuz 2011; 22:24:55 

okula traktörle git lisedeyken bir arkadaş yapmıştı. Bu konuyu görünce aklıma geldi

38 Mesaj
5 Temmuz 2011; 0:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: V2

okula traktörle git lisedeyken bir arkadaş yapmıştı. Bu konuyu görünce aklıma geldi

O da okula atla, midilliyle yada araba olarak hacı muratla gitsin.Bu arada cool olmak istiyorsan kopek besle.Kızlar çok sever

"Taz'dingo"
"Da horde is my people."
"You be da chief, Vol'jin"
Vengeance for Zul'jin"
"Its da vodoo time"
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bu Sene Okulda POPÜLER Olmak İçin Neler Yapmam Gerek? [CİDDİ YORUMLAR]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281