Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S II'nin Windows Phone 7'li eşdeğerini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Samsung iki aydan daha kısa bir sürede üç milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Android işletim sistemli akıllı telefonu Galaxy S II'nin, Windows Phone 7 platformunun Mango güncellemeli eşdeğer versiyonu üzerinde çalışıyor. Henüz Samsung tarafından yapılmış resmi herhangi bir açıklama olmamakla birlikte SGH-i937 model numaralı yeni telefon, Bluetooth-SIG onayından da geçmiş durumda.

Model numarasından yola çıkarsak eğer, Samsung'un Windows Phone platformunu kullanan Focus modeli SGH-i917 kodunu taşırken, Galaxy S II ise SGH-i927 kod numarasına sahipti. Haberimize konu olan SGH-i937 modelinin, Windows Phone 7 Mango işletim sistemiyle birlikte Galaxy S II ile benzer donanım özelliklerine sahip olacağı ve muhtemelen yüksek performanslı işlemci ve büyük ekranla geleceği belirtiliyor.

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S II, 4.3-inç büyüklüğünde Super AMOLED Plus ekrana, 1.2GHz'de çalışan çift çekirdekli Exynos 4210 işlemcisine ve 1GB bellek kapasitesine sahip. Windows Phone 7 Mango ile birlikte SoC platformu açısından üreticilere daha fazla esnek sunması beklenen Microsoft'un bu hamlesiyle birlikte Samsung'un yeni modeliyle birlikte güçlü WP7 telefonları pazara giriş yapacak gibi görünüyor. 

• aynı telefonu çevirip çevirip satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

aynı telefonu çevirip çevirip satıyorlar.

Hahah yoruma bak yaaa süper.
  • quote:

Dostum sen yanlis gelmisin:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

+Rep :D
  • quote:

abimize 2 dürüm çek.
  • İşte bu cihaz tutmaz bence. :D
  • Herkesin ihtiyaçları farklıdır, şu an çoğunluk WM 7 platformuna güvenmesede zaman içinde ilk sıralarda yer alabilir diye düşünüyorum, en azından Microsoftta bu güç var.
  • Onun yerine başta S II'de seçim sunsalar ve istendiğinde işletim sistemi değiştirilse bilgisayarlar gibi. Herkes memnun olur o zaman.
  • galaxy S7 diye isimlendirebilirler, mango ile iyi işler çıkacak
  • demekki yakın zamanda dual-boot'lu s2 miz olacak =)....
  • Bakalım ekran çözünürlüğü yükseltilecekmi?Yükseltilirse ve ısınma sorunu azaltılırsa kusursuz bir telefon vatana millete hayırlı olsun
  • doğru bir hamle.
  • Bakalım ne kadar başarılı olacak ama wp7 yi yaymak için iyi bir fırsat ..
  • quote:

ver gamataya ver gamataya
  • vay anasını samsungun telefonun ekranında htc ve htc hub yazısının ne işi var.??????????? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. TahacKer

vay anasını samsungun telefonun ekranında htc ve htc hub yazısının ne işi var.??????????? :(

4.3" ekranın oturması için htc hd7'nin fotoğrafını koymuşlar sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Herkesin ihtiyaçları farklıdır, şu an çoğunluk WM 7 platformuna güvenmesede zaman içinde ilk sıralarda yer alabilir diye düşünüyorum, en azından Microsoftta bu güç var.

ms de güç mü var ! peh.adamlar rakipsiz os çıkardığından geliştiremediler kendilerini şimdi mobil platformda rakipleri var ve ne halde oldukları ortada halbuki ilk onlar çıkmıştı mobilde de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.