Şimdi Ara

Microsoft'tan GEOW 3 Sızıntısı Hakkında Açıklama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Gears of War 3'ün debug Xbox 360'larda çalışan sürümünün torrent sitelerine sızması ile ilgili bir haberi daha önce yayınlamıştık. Oyunun çıkmasına 2.5 ay kala bu sızıntının yaşanması hakkında Microsoft'tan bir  açıklama geldi.

Sızıntıdan haberlerinin olduğunu söyleyen Microsoft yetkilileri bu durum nedeniyle güvenlik ve hukuk ekiplerinin girişimlere başladığını belirttiler. Bu saatten sonra ne gibi önlemler alınabilir ki? Bunu biz de gerçekten merak ediyoruz.

Microsoft, Gears of War 3'ün sızan sürümünün oyunun son hali olmadığını ve serinin hayranlarına20 Eylül'de çıkacak sürümle aynı eğlenceyi vermeyeceğini de belirtiyor.

Senaryo modunun tamamı sızan Gears of War 3'ün multiplayer modları Xbox Live üzerinden oynanamayacaktır. Üstelik bu günden sonra Microsoft yeni bir ban dalgası başlatırsa bu hiç de şaşırtıcı olmaz.

• tamam korsan kullanıyoruz ama biz oynamıyoruzki jtaglılar oynuyor onlarda live giremiyor durdukyere korsancılara şimdi yazık olcak umarım ban falan başlamaz
  • Canbebe Ultra Active kullansınlar sızıntıya karşı hahaha ...

aklı olan bu oyunu indirip oynamaz:D
  • xbox ım yokki :D
  • Eeee microsoft PSstore Hacklendi diye zil takıp oynuyordun... Böyle polyanna tarzı açıkları da komik olmuş. çıkacak oyunun bundan farklı olabileceğinede inanmıyorum bu saatten sonra senaryo değiştiremeyecekler herhalde :)
  • quote:

Microsoft, Gears of War 3'ün sızan sürümünün oyunun son hali olmadığını ve serinin hayranlarına 20 Eylül'de çıkacak sürümle aynı eğlenceyi vermeyeceğini de belirtiyor

kıvır ms kıvır :D 360 derece kıvır gow2 ve gow3'ü pc ye çıkarmayana kadar pc kullanıcılarının gözünde bir hiçsiniz ilk oyunu çıkarmasaydınız bari böle olmazdı iyi oldu bu sızma jtaglılar şimdiden bitirmiştir bile oyunu yakında Gears of War 3 Walkthrough yazınca youtube'a videolar düşer

epic'in anlaşması bitene kadar çıkarmazlar kanımca xbox720 çıkınca gow2 ve 3 anca pc ye gelir

Edit: İlk video düşmüş bile

http://www.youtube.com/watch?v=ArNzhsANQ1k&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 4 Temmuz 2011; 13:00:59 >

• Daha aynı şey Crysis 2'de olmuştu.Bu sızıntılar nasıl oluyor ? Araştırılmalı,çözümlenmeli.
  • _RevO_

google'a ''canbebe ultra active sızıntıya karşı'' yazınca ilk site olarak bsc gelıyor :D:D
    reklam yaptık resmen
  • harbi ilk bsc geliyor :D
  • zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • ya microsoft,alma oyuncunun ahını çıkar aheste aheste:D
  • Biri bana + vermiş ama ben habere değil blood'un espirisine güldüm yanlış anlaşılmasın öyle çocukça hareketlerim yoktur:))
  • Şu yorum kısmına iyice çoluk çocuk toplanmaya başladı yine saçma sapan yorumlar gelmiş yok PC yok bilmem ne..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.