Şimdi Ara

BEKO 3503 BULAŞIK MAKİNESİ DETERJAN ALMIYOR!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 SENEDİR KULLANDIĞIMIZ BEKO 3505 MODELİNDEKİ BULAŞIK MAKİNESİ SON ZAMANLARDA DETERJANLI BIRAKIYOR.5 -6 DEFA OLDU.

SEBEBİ NEDİR??SUYUN TAZZİĞİ İYİ.LÜTFEN YARDIM EDİN.ÖZLLİKLE CANDOĞAN BEY.

• Makinenizin iç tabanda bulunan filtresini ve bulaşıklara su püskürten 2 pervanesini sökerek yıkayın. Pervanelerin su giren kısmına musluktan su vererek tüm deliklerinden sorunsuz olarak su çıktığına emin olun.

Deterjan doldurmadan/ tablet yerleştirmeden evvel deterjan bölmesinin temiz ve tamamen kuru olduğuna emin olun.

Deterjanınızı kuru bir yerde kapalı olarak saklayın.

Alt sepetin sol-ön kısmına fazla yüksek kap kacak koymamaya çalışın.

Yaşadığınız problem yukarıda sıraladıklarımın birinden kaynaklanıyor.
  • FİLİTRELERİ TEMİZLEDİM,PERVANELERİDE .AMA GENE OLUYOR.BİDE ALT SEPETTE ÇOK AZ BULAŞIK VARDI.ARADA PROGRAMDA TAKILIYOR.SİZCE BEYİNDEN OLABİLİRMİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

FİLİTRELERİ TEMİZLEDİM,PERVANELERİDE .AMA GENE OLUYOR.BİDE ALT SEPETTE ÇOK AZ BULAŞIK VARDI.ARADA PROGRAMDA TAKILIYOR.SİZCE BEYİNDEN OLABİLİRMİ?

Deterjan kapağı zamanında açılıyor mu peki? Makine suyu alır, püskürtmeye başlar ve ısıtma devreye girince kapak açılır.
  • EWET AÇILIYOR.AMA DETERJAN TAMAMEN ÇÖZÜNMÜYOR.DETERJAN BİM İN DETERJANIYDI.ŞİMDİ FİNİSH ALDIM ONU DENİYCEM.

BOZULURSSA TAMİRE DEĞERMİ BU MODEL. BİDE BOSCHUN İTHAL SMS58M82TR MODELİ NASILDIR ACABA.
  • quote:

EWET AÇILIYOR.AMA DETERJAN TAMAMEN ÇÖZÜNMÜYOR.DETERJAN BİM İN DETERJANIYDI.ŞİMDİ FİNİSH ALDIM ONU DENİYCEM.

BOZULURSSA TAMİRE DEĞERMİ BU MODEL. BİDE BOSCHUN İTHAL SMS58M82TR MODELİ NASILDIR ACABA.

Deterjanın çözülmemesinin sebepleri yukarıda sıraladıklarımdan biridir. Başka bir ihtimal olması imkansıza yakın.
    Yeni aldığınız deterjanın üretim tarihine de bakın, saklama koşullarına dikkat edin, deterjan bölmesi ıslakken yerleştirmeyin.

Cihazda şimdilik bir arıza görünmüyor, ağır bir masraf çıkarmadıkça işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

EWET AÇILIYOR.AMA DETERJAN TAMAMEN ÇÖZÜNMÜYOR.DETERJAN BİM İN DETERJANIYDI.ŞİMDİ FİNİSH ALDIM ONU DENİYCEM.

Deterjanın çözülmemesinin sebepleri yukarıda sıraladıklarımdan biridir. Başka bir ihtimal olması imkansıza yakın.
    Yeni aldığınız deterjanın üretim tarihine de bakın, saklama koşullarına dikkat edin, deterjan bölmesi ıslakken yerleştirmeyin.

Cihazda şimdilik bir arıza görünmüyor, ağır bir masraf çıkarmadıkça işinizi görür.

MAKİNE DÜZELDİ SAĞOLUN... ÖN PANELİ SİLİNDİ GÜNEŞTEN SARARDI YETİKİLİ SERVİSTEN TEMİN EDİP DEĞİŞTİRİCEM.AMA PROGRAM BEYNİNİ SÖKÜCEKMİŞİZ.ACABA TAKMASI ZORMUDUR..
  • Merhaba,

evimde beko 3503 olduğunu düşündüğüm (!) [google görsellerde en çok benzeyen o olduğu için] bir bulaşık makinası kullanmaktayım.

makina üzerinde solda bir yuvarlak basınca dışa çıkan kenarı mavi çizgili 3 e kadar dönen bir tuşu, panelin ortasında 3 yıkama resmi, sağ da da bir açma kapama tuşu ve 65derece yazan kırmızı bir lambalı bir düğmesi var, onun ne işe yaradığını da bilmiyorum.

sıkıntı daha önce kullandığım cihazların hiç birinde tuz bölmesini açtığımda su taşması ile karşılaşmıyordum. Bunda sürekli olarak aynı şey gerçekleşiyor. Bir keresinde ağzına kadar tuz doldurup suyu tahliye ettim ama yine aynı şey devam ediyor. cihazın kullanım ömrünü doldurmuş olması nedeniyle servis çağırmadan önce ne yapabilirim yardımcı olabilecek birileri var mıdır? :(

cihazın kullanma kulavuzunu çok aradım ama bulamadım... tuz ayarı parlatıcı ayarı yapamıyorum çünkü dediklerimden başka görünürde tuş yok... tuz haznesine dolan suyun kapağı her açışımda taşması normal bir durum mu en azından?

Teşekkürler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.