Şimdi Ara

Windows 7 İngilizce nasıl türkçe yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Update leri yaptım fakat isteğe baplı olanlara gelmedi bir türlü dil paketleri.

Windows 7 Home premium 32 bit işletim sistemi

• Windows Update'i açın, karşınıza çıkan ekranda ''Ayrıca -- isteğe bağlı güncelleştirme var'' ( İng: There are also 38 optional updates vb. bir seçenek olacaktır. ) seçeneği gözükecektir, tıklayın. Açılan pencerede ''Windows 7 Language Packs'' yer alır, buradan hemen sağındaki gizleme simgesine tıklayın seçenekler aşağıya doğru akacaktır. Tiklerden ''Turkish'' i seçin, kurun. Reset atıldıktan Denetim Masası > ''Bölge ve Dil Seçenekleri'' üzerinden yapılandırabilirsiniz.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 4 Temmuz 2011; 0:18:20 >
  •  Windows 7 İngilizce nasıl türkçe yapabilirim ?
  • Özür dilerim mesajınızı tam olarak okumamışım. Win 7 Ultimate olarak baz aldım. Sadece Enterprise ve Ultimate için geçerlidir. Home Premium'da değiştiremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 4 Temmuz 2011; 0:38:50 >
  • Microsoftun sitesinden alıntı

Not

Görüntüleme dili bölümü ancak bir LIP yüklediyseniz veya Windows sürümünüzde MUI desteği varsa görünür. MUI paketleri yalnızca Windows Vista Ultimate ve Windows Vista Enterprise sürümlerinde vardır.

Home premium için dil degistirme diye aratırsanız farklı yontemler ile yapabildiginizi gorebilirsiniz.

http://egitim.nl/wndows-7-home-premiumu-turkceye-cevirin/

SAYGILARLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: makedonn

Özür dilerim mesajınızı tam olarak okumamışım. Win 7 Ultimate olarak baz aldım. Sadece Enterprise ve Ultimate için geçerlidir. Home Premium'da değiştiremezsiniz.

Önemli değil.Yinede teşekkürler. ama bu çok kötü oldu tüm driverleri tek tek bulup ayar çektikten sonra.

Teşekkürler ilgilendiğin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Microsoftun sitesinden alıntı

Not

Görüntüleme dili bölümü ancak bir LIP yüklediyseniz veya Windows sürümünüzde MUI desteği varsa görünür. MUI paketleri yalnızca Windows Vista Ultimate ve Windows Vista Enterprise sürümlerinde vardır.

Home premium için dil degistirme diye aratırsanız farklı yontemler ile yapabildiginizi gorebilirsiniz.

http://egitim.nl/wndows-7-home-premiumu-turkceye-cevirin/

SAYGILARLA

Sağolasın büyük dertten kurtardın oldu bu yöntem.
  • Güle güle kullanın

SAYGILARLA
  • Windows 7'de bu tarz dil değiştirme fonksiyonunun olması iyi olmuş bence.
  • ya ben ultimate yükledim şimdi fakat güncelleme sayfam ingilizce kaldı diğer yerler Türkçe orayı nasıl düzeltebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.