Hyundai Accent Blue Sizce Alınırmı?
57 Cevap39748 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

94 Mesaj
3 Temmuz 2011; 23:28:13 

Arkadaşlar uzun zamandır araba almayı planlıyorum, bir çok araca baktım. Ya fiyatı uygun gelmedi, yada donanımı. Hyundainin yeni çıkartmış olduğu Accent Blue Sizce nasıl bir araçtır? Aracı araştıran varsa düşüncelerini paylaşabilirmi? 04.07.2011 Pazartesi günü bayiye gidip pazarlık yapacam. Dizellede iki seçenek var; 1- Mode ve 2- Prime. Mode giriş seviyesi 39.000 civarı. Prime daha üstün olan modeli ve 41-42.000 civarı. Araçta 1.6 Dizel 128 Bg. 280 tork ve en önemlisi ESP her iki modelde de standart. Sizce bu araç bu paralara alınırmı? Bu fiyat aralığında bu araca dizel 1.6 motorlu başka alternetif araç sizce nedir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

0

Ekteki dosya (1)

534 Mesaj
4 Temmuz 2011; 0:32:11 

Eski Accentlerden başarılı olduğu kesin.Objektif bir yorum yapmak gerekirse fiyatını hak etmiyor, üzgünüm.Araçta konfor yok(Zıplatma vs), uzun yol çekilmez bununla, içi ferah değil yani.Tamam motor yenilenmiş, birçok özellik eklenmiş.Dış tasarım tatmin edici.Ancak F/p oranı düşük.Unutmayın bunlar öznel yorumlardır.Eğer siz beğendiyseniz milyonlarca yorumda yapılsa bir değeri olmaz.O fiyatlara çıkılmışken C segment araçlara bakmanızı öneririm.Full+Full sunrooflu bir Cruze hiçte fena olmaz aslında.

1222 Mesaj
4 Temmuz 2011; 1:32:03 

Biraz kullanim amacina bagli ama ben de bu rakamlari Hyundai gibi (haydi biraz genis gorelim) "orta kalite" bir markanin B sinifi araci icin hayli yuksek buluyorum. Ustelik bunlar bir de duz vites fiyatlari. Sozunu ettiginiz Prime donanimli aracin otomatik vites versiyonunun liste fiyati 45.600 TL! B sinifinda o paraya 180 HP Polo GTI (ustelik DSG) alirsiniz.

Ben o rakamlara Hyundai soz konusu ise Elantra ya da i30 alirdim. Yoksa duz vites dizelde ayni rakamlara C sinifi alternatif cok. Ama 40 kusur bin lira Accent'e adini degil Blue, Ultraviolet bile koysalar baglanmaz gibime gelmektedir. Sonucta Accent. Nacizane gorusum.

10410 Mesaj
4 Temmuz 2011; 3:16:53 

41.400 liste fiyatı olan Citroen C4 1.6 HDI 92hp 230nm düz vites varken, bence hatalı seçim olurdu... (bagaj hacmi olarak pek fark yok, ESP standart mı onu bilmiyorum ama euroncap ten 5 yıldızı var.)

94 Mesaj
4 Temmuz 2011; 10:28:58 

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

3091 Mesaj
4 Temmuz 2011; 10:36:21 

Benimde 40.000 liraya kadar sıfır dizel araç arayışım vardı. 40.000 lirayı geçmeyen bütün markaları araştırdım.
1-Fiat linea 1.6 multijet emotion plus: 38.000 tl
2-Opel astra classic 3 1.3 cdti: 39.000 tl
Opeli bagaj hacminden ve motorunun yetersiz gelebileceğini düşünerek eledim ve linea aldım.
Marka takıntınız yoksa linea yı incelemenizi öneririm. Bu donanımda ve motor gücündeki emsalleri 50.000 liradan aşağı değil.

Arbeit Macht Frei

7434 Mesaj
4 Temmuz 2011; 11:13:29 

Fiat Linea 1.6 dizel en üst donanım tercihi daha iyi olur bana göre.

2736 Mesaj
4 Temmuz 2011; 11:27:43 

quote:

Orijinalden alıntı: crysisis

Eski Accentlerden başarılı olduğu kesin.Objektif bir yorum yapmak gerekirse fiyatını hak etmiyor, üzgünüm.Araçta konfor yok(Zıplatma vs), uzun yol çekilmez bununla, içi ferah değil yani.Tamam motor yenilenmiş, birçok özellik eklenmiş.Dış tasarım tatmin edici.Ancak F/p oranı düşük.Unutmayın bunlar öznel yorumlardır.Eğer siz beğendiyseniz milyonlarca yorumda yapılsa bir değeri olmaz.O fiyatlara çıkılmışken C segment araçlara bakmanızı öneririm.Full+Full sunrooflu bir Cruze hiçte fena olmaz aslında.

Accent Blue'yu pahalı bulan ve bizzat incelemiş biri olarak söyleyebilirim ki iç mekanı oldukça geniş.
Arka diz mesafesi oldukça başarılı.Konfor anlayışınız nedir bilmiyorum ama B sınıfı bir araç için oldukça konforlu.
Zıplama sorunu hakkında daha kesin bir bilgi duymadım.
Fiyatı yüksek ama Accent'te serbest piyasa koşullarından! nasibini almış bir araç maalesef.

Konuya gelince yeni c4'e bakmanızı öneririm.

Gran Turismo 6

771 Mesaj
4 Temmuz 2011; 11:33:30 

aracı hiç kullanmadım ama gidip bayide içini inceledim tasarımı oldukca güzel içi cok geniş zaten son günlerde piyasa baya görüyorum özellikle arka kısmı cok hosuma gidiyor. aslında maddi durumunuzu bilmiorum ama elantranın içinde ve tasarımına daha cok asık oldum desem yeridir. ama bana sorarsanız rakiplerine göre en donanımlısı en teknolojiye yatkın olanı accent blue. herzaman hyundai saglam seçimdir 5 YIL garantisi yeter. birde zaten ilk üç bakımı ücretsiz buda 1.500 tl demek bence fiyatı araca göre normal

2314 Mesaj
4 Temmuz 2011; 12:07:58 

Bence en donanmlısı max 30 bin olmalıydı üst sınır. Hyundai ucuz olduğu için vatandaş alıyordu. Eğer sen vw opel honda vs fiyatına çekersen alınmaz o seviyelere gelmiş değildir hyundai markası. Yanlış yapıyorlar kanımca zaten fiyatı aşağı çekeceklerdir. Yani polo corsa varken aynı fiyata niye accent alıcam. Bunun cevabı yok. 35 lere reno megan hb alabiliyorum sıfır c sınıfı...

1094 Mesaj
4 Temmuz 2011; 13:23:30 

Hyundai bu aracı farklı bir model olarak çıkarsaydı o zaman birşeyler olabilirdi ama accent serisinin üzerine çıkardığı için bence o para etmez bu araç için. Tabiki bu dediğim aracın kalitesini değiştirmiyor. Farklı model olsaydı yine bu araba olacaktı sonuçta pazarlama stratejisi bu. Opel, insignia yerine vektra da devam etseydi bu fiyata çıkabilekmiydi sizce? Bence çıkamazdı. Sonuç olarak bu arabaya o para çok hocam 40 küsürlere çıkacaksan eğer c sınıfına yönel derim.

SATILIK ASUS M51SN NOTEBOOK, T9300 2,5GHz L2 6MB-250GB HDD-2GB RAM-512MB 9500M GS NVIDIA-15.4"-NUM PAD

1830 Mesaj
4 Temmuz 2011; 13:31:42 

Bence kesinlikle Hyundai Accent 'e o para verilmez. İlla dizel olmalı diyorsanız Opel Astra Classic 3 almanızı tavsiye ederim. 39.500 TL fiyatı var ve tüm gerekli donanımlar mevcut. Motor performansı iyi değil ama almayı düşündüğünüz araçtan bir sınıf üstün ve işçilik, donanım ve kalite olarak daha ileride. En basitinden biri Koreli B sınıfı, diğeri Alman C sınıfı araç, motorunu beğenmezseniz 500 TL öder yazılımla 110 hp yaptırırsınız.

Hatta herhangi bir C sınıfı araç alıp LPG taktırsanız bile daha mantıklı iş yapmış olursunuz. Hyundai'ye 45.000 TL para mı verilir Allahaşkına.

BMW 3.20 D M Package 2012 - 2.0 D 184hp - 380nm

1033 Mesaj
4 Temmuz 2011; 13:59:30 

Dostum madem 40 bin civarı bütçen var sana Elantra benzinli i30 dizel ve ''favorim 2.0 crdi vgt sonata'' öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackElantra -- 4 Temmuz 2011; 13:59:47 >

05' Hyundai Elantra GLS Otomatik 1.6 DOHC 107 HP [XD2]

952 Mesaj
4 Temmuz 2011; 15:20:53 

40 bin küsüre dizel almak istiyorsan ford focus collectiona bak derim verilen parayı hakediyor donanım olarak sizi tatmin edermi bilemem ama sonuçta C sınıfı bir araç ve accent blue'yu yolda ikiye böler performans olarak

94 Mesaj
4 Temmuz 2011; 16:19:40 

Bu arabaya alternatif olarak, mazda3 dizel manuel vites otomobilini görüyorum ama arasında neredeyse 10.000 TL. gibi ciddi bir fark var. bugün koşuyolu mazda bayisiyle görüştüm. en 1 ay gün verdiler. ve 50.000 den aşağı inmediler.

3197 Mesaj
4 Temmuz 2011; 16:34:17 

hoşunuza gitiyse beğendiyseniz niçin alınmasın ki..

önemli olan kişisel beklenti beğeni vb. subjektif değerlerdir

ancak ben 40.000 tl bütçeyle bu araçı tercih etmezdim çünkü gercekten fiyatı yüksek bana göre

bu araçın yerine opel astra sedan 1.3 dizel enjoy plus paket veya ford focus sedan 1.6 dizel collection tercih ederdim.

Dünyanın en iyi eğitimini almış , motivasyonu en yüksek insanlarını işe alın ve işe yaramaz bir sistemin içine yerleştirin ; göreceksiniz ! Kazanan her seferinde sistem olacaktır...

94 Mesaj
4 Temmuz 2011; 16:53:50 

quote:

Orijinalden alıntı: joker006

40 bin küsüre dizel almak istiyorsan ford focus collectiona bak derim verilen parayı hakediyor donanım olarak sizi tatmin edermi bilemem ama sonuçta C sınıfı bir araç ve accent blue'yu yolda ikiye böler performans olarak

Focus benim ilk tercihimdi, ancak ford ikibuçuk kasalarda (son çıkan 3 kasa değil) esp yok ve bence esp çok önemli bir özellik. 40.000 tel ve üstü para verdiğim bir araçtada esp olması şart bence.

94 Mesaj
4 Temmuz 2011; 16:58:12 

quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

hoşunuza gitiyse beğendiyseniz niçin alınmasın ki..

önemli olan kişisel beklenti beğeni vb. subjektif değerlerdir

ancak ben 40.000 tl bütçeyle bu araçı tercih etmezdim çünkü gercekten fiyatı yüksek bana göre

bu araçın yerine opel astra sedan 1.3 dizel enjoy plus paket veya ford focus sedan 1.6 dizel collection tercih ederdim.

yaklaşık 1 ay önce; 0 km. 1.3. cdti düz vites ople astra classic 3 arabayı daha 3.000 km de iken sattım. aracın performansı hoşuma gitmedi. 1.3 bir araba kesinlikle almam. opelden 4.000 tl zarar ettim. benim istediğim araba; sedan, 1.6 dizel, en az 110 bg, en az 250 tork, seri kaçan ve esp olan bir araba.

3197 Mesaj
4 Temmuz 2011; 17:18:23 

o zaman alın hyundai blue beklentilerinizi karşılıyor demektir

Dünyanın en iyi eğitimini almış , motivasyonu en yüksek insanlarını işe alın ve işe yaramaz bir sistemin içine yerleştirin ; göreceksiniz ! Kazanan her seferinde sistem olacaktır...

3015 Mesaj
4 Temmuz 2011; 17:20:44 

41500tlye renault fluence 1.5 dci extreme aldım.
düşünün derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

#ygslys2014

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Temmuz 2011; 17:27:04 

Aradağın özellikleri taşıyan ve bütçeni aşmayan tek araç buysa al tabii, almamak için bir sebep yok. Ama almışken üst donanımlısını al bence. Bir de test sürüşüne çık, içine sinecek mi sinmeyecek mi gör.

1381 Mesaj
4 Temmuz 2011; 17:54:37 

C4 önericem ama dolusu biraz bütçeni aşıyor.Ama 92 hp olanını da düşünebilirsin.Ve hyundai ye o para verilmez.Arabayı inceledim ve hala verilmez diyorum.Bunun sebebi de yakın paralara daha güzelleri oldugundandır.

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

Uzaklaştırılmış
4 Temmuz 2011; 18:03:53 

Adam diyor ki sedan, 1.6 dizel, en az 110 hp, ESP'li bir araç arıyorum, bütçem de 40 civarı. Arkadaş isteklerini gayet açık şekilde sıralamış, siz hala isteklerini karşılamayan arabalar tavsiye ediyorsunuz.

567 Mesaj
4 Temmuz 2011; 18:52:07 

Beğendiyseniz tercih edilebilir bir model motor olarak zaten çok iyi,D sınıfındaki 60-70 bin Tl lik modellerden bile daha üst seviyede bir motora sahip.

94 Mesaj
4 Temmuz 2011; 23:51:20 

Görüşlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkür derim. Bugün Hyundai Çekmeköy Coşkun Otomotive gittim. Orada Cem bey isimli kişiyle görüştüm.Accent Blue'nin Mode ve Prime olan iki modeline de baktım. içine oturdum. plastiklerini ve genel yapısını inceledim. Sonuç olarak:
Artı yönleri:
1- 1.6 dizel güçlü seri motoru.
2- 128 Beygir.
3- 265 tork.
4- ESP ve yol tutuş sistemi (VSM).
5- dış tasarımı güzel.
6- dijital klima
7- park sensörü, 7 airbag, usb girişi, bluetooth, kararan iç ayna,

Eksi yönleri:
1- Tahminimden ufak iç hacim.
2- arka diz mesafesi yeterince geniş değil.
3- orta sınıf işçilik
4- arka tekerleklerde bağımsız süsansiyon yok.
5- orta sınıf plastik kalitesi.
6- forumlardan okuduğum kadarıyla aracın belli kmlerin üstüne çıkınca yolda zıplaması.
7- mode için bayinin verdiği en son fiyat: 39.500 (Çok yüksek fiyat)
8- prime için bayinin verdiği en son fiyat: 41.500 (Çok çok yüksek fiyat)

Sonuç: almaktan vazgeçtim. eğer bu aracın prime için fiyatı 34-35 aralığında olsaymış lınırmış ama 41.500 çok yüksek fiyat.

1381 Mesaj
5 Temmuz 2011; 0:10:07 

Bence de iç hacim dar.Fakat kullanıma bağlı.SOnuçta B sınıfı arabalardan çok çok az büyük bir araba.

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

952 Mesaj
5 Temmuz 2011; 1:42:25 

@koksalbasaran hocam tabi sen de haklısın ama esp çoğu arabalarda standart bir özellik değil standart olanları da pahalı oluyor.
espden kasıt yol tutuş özelliği ise ; espye gerek kalmadan yol tutuş özelliğinde sınıf lideri araçlar var.
esp öyle bir şey ki zamanı gelir arabada esp olduğunu bile hatırlamazsınız eğer kontrollü bir sürücü iseniz esp nedir bilmezsiniz (mucurlar hariç,bu benim kendi görüşüm)
ama yok illaki olacak diyorsanız (tabi güvenik şakaya gelmez) fiyatlar ortada ..hyundai markasını da içinize sinmemesine rağmen sırf esp var diye almamanız yararınıza olur..

7209 Mesaj
5 Temmuz 2011; 1:54:12 

zıplama sorunu yazılmış 2 msj üstte, era ların bazılarında duymustum da blue da ilk defa duydum belki yanlıs hatırlamıssınızdır

blue da era ya göre hissedilen ferahlık gitmiş coupe tasarımı yüzünden camlar küçülmüş ve tavan alçalmış gibi geldi bana

10410 Mesaj
5 Temmuz 2011; 3:42:17 

quote:

Orijinalden alıntı: koksalbasaran

Görüşlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkür derim. Bugün Hyundai Çekmeköy Coşkun Otomotive gittim. Orada Cem bey isimli kişiyle görüştüm.Accent Blue'nin Mode ve Prime olan iki modeline de baktım. içine oturdum. plastiklerini ve genel yapısını inceledim. Sonuç olarak:
Artı yönleri:
1- 1.6 dizel güçlü seri motoru.
2- 128 Beygir.
3- 265 tork.
4- ESP ve yol tutuş sistemi (VSM).
5- dış tasarımı güzel.
6- dijital klima
7- park sensörü, 7 airbag, usb girişi, bluetooth, kararan iç ayna,

Eksi yönleri:
1- Tahminimden ufak iç hacim.
2- arka diz mesafesi yeterince geniş değil.
3- orta sınıf işçilik
4- arka tekerleklerde bağımsız süsansiyon yok.
5- orta sınıf plastik kalitesi.
6- forumlardan okuduğum kadarıyla aracın belli kmlerin üstüne çıkınca yolda zıplaması.
7- mode için bayinin verdiği en son fiyat: 39.500 (Çok yüksek fiyat)
8- prime için bayinin verdiği en son fiyat: 41.500 (Çok çok yüksek fiyat)

Sonuç: almaktan vazgeçtim. eğer bu aracın prime için fiyatı 34-35 aralığında olsaymış lınırmış ama 41.500 çok yüksek fiyat.

Tespitler son derece doğru.

1222 Mesaj
5 Temmuz 2011; 4:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

zıplama sorunu yazılmış 2 msj üstte, era ların bazılarında duymustum da blue da ilk defa duydum belki yanlıs hatırlamıssınızdır

blue da era ya göre hissedilen ferahlık gitmiş coupe tasarımı yüzünden camlar küçülmüş ve tavan alçalmış gibi geldi bana

Yani evet boyle yeni bir tasarim faciasi olustu son 1-2 senedir. Akici hatlar, kasli gorunum, saldirgan yapi vs. zirvalarla arabalari daha fiyakali gostermek adina ic mekanlar bir kasvet bir kasvet... Pencereler kuculuyor, tavanlar, oturma pozisyonlari alcaliyor filan... Arabalarin disi buyuyor, ama ic mekan ferahligi hak getire. Ornekleri Yeni Astra, Yeni Focus, Yeni Fiesta...simdi de Hyundai. Corolla da kasvetli sayilir. Bunaltici.

Bir Golf'e bak, disaridan ufak ama icine girince ferahfeza, bir de bunlara bak... Golf Yeni Astra'dan 20-30 cm daha kisa ama Golf'un ici daha ferah ve genis, bagaji ikisinin de ayni, nasil oluyor anlamiyorum... Tasarim dedigin oyle olur. Islevselligin icine eden tasarimi neyleyeyim ben? Ayni karsilastirma eski kasa ve yeni kasa Fiesta icin de yapilabilir. Eskisi gene kucuk bir aracti ama ici ferahti. Guncel kasanin ozellikle arka koltuk tam bir facia...

94 Mesaj
5 Temmuz 2011; 10:44:57 

@blue rondo; görüşlerinize katılıyorum. tasarım adına iç mekandan feragat etmemek gerekli. bende içi geniş, ferah araçları seviyorum.

891 Mesaj
5 Temmuz 2011; 11:01:04 

baz modeli 28-29 dolu modeli 35 olursa alınır niye alınmasın

O halde siz Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz (Rahman Suresi)

Uzaklaştırılmış
5 Temmuz 2011; 15:06:27 

Beklentilerini karşılar mı bilmem ama bir de Linea'yı araştır istersen.

1830 Mesaj
5 Temmuz 2011; 15:27:49 

quote:

Orijinalden alıntı: blue rondo

Yani evet boyle yeni bir tasarim faciasi olustu son 1-2 senedir. Akici hatlar, kasli gorunum, saldirgan yapi vs. zirvalarla arabalari daha fiyakali gostermek adina ic mekanlar bir kasvet bir kasvet... Pencereler kuculuyor, tavanlar, oturma pozisyonlari alcaliyor filan... Arabalarin disi buyuyor, ama ic mekan ferahligi hak getire. Ornekleri Yeni Astra, Yeni Focus, Yeni Fiesta...simdi de Hyundai. Corolla da kasvetli sayilir. Bunaltici.

Bir Golf'e bak, disaridan ufak ama icine girince ferahfeza, bir de bunlara bak... Golf Yeni Astra'dan 20-30 cm daha kisa ama Golf'un ici daha ferah ve genis, bagaji ikisinin de ayni, nasil oluyor anlamiyorum... Tasarim dedigin oyle olur. Islevselligin icine eden tasarimi neyleyeyim ben? Ayni karsilastirma eski kasa ve yeni kasa Fiesta icin de yapilabilir. Eskisi gene kucuk bir aracti ama ici ferahti. Guncel kasanin ozellikle arka koltuk tam bir facia...

Çok doğru tespitler...

BMW 3.20 D M Package 2012 - 2.0 D 184hp - 380nm

7209 Mesaj
5 Temmuz 2011; 15:28:09 

quote:

Orijinalden alıntı: blue rondo

kesinlikle doğru örnekler vermişsiniz özellikle fiesta abartmış bu durumu

17520 Mesaj
5 Temmuz 2011; 15:41:42 

5 para etmez bir araç kalitesiz ucuz paçoz adi bir araba uzak dur aklını başına topla kardeşim.

Linea ve 2.el jetta bu araçlara bak derım

93/4 KASIM TERTİPLER
Acemi Birlik; 10.Uncu Jandarma Egitim Alay Komutanlığı Bornova
Usta Birlik ; Destek Kıta Grup Komutanlıgı Ankara (Şoför)

94 Mesaj
15 Temmuz 2011; 22:05:51 

2011 Model Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ aldım.

2 Mesaj
23 Temmuz 2011; 14:43:19 

MERHABA Opel Astra Classic 3 almanızı tavsiye ederim. 39.500 TL fiyatı
demişssiniz bende o aracı almak istiyorm ama liste fiyatı 42 bin civarında ben çanakkelede sordum.39.5bine nereden sordunuz acaba? arada epey fark var bende oradan gelip alayım
quote:

Opel Astra Classic 3 almanızı tavsiye ederim. 39.500 TL fiyatı

94 Mesaj
5 Ağustos 2011; 16:18:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mronur87

MERHABA Opel Astra Classic 3 almanızı tavsiye ederim. 39.500 TL fiyatı

demişssiniz bende o aracı almak istiyorm ama liste fiyatı 42 bin civarında ben çanakkelede sordum.39.5bine nereden sordunuz acaba? arada epey fark var bende oradan gelip alayım
quote:

Opel Astra Classic 3 almanızı tavsiye ederim. 39.500 TL fiyatı

Opel Astra Classic 3 satıp, Accent Era aldım. Kesinlikle Asra Classic 3 tavsiye etmiyorum. 1.3 motor o araba için bir tasarım hatası. araba gaza basınca gitmiyordu resmen. sanki zorla ite kaka çalışıyormuş gibi geliyordu bana. arabanın kasasını 1.3 motor taşıyamıyor resmen. tamam accent era o, opel astra kadar konforlu bir araç olmayabilir ama arada yaklaşık 10 bin TL. fiyat farkı var ve 1.5 dinamik motoruyla gaza bastınmı kısa sürede seri olarak hızlanıyor. Araba dediğin kısa sürelerde hızlanabilmeli ve yüksek hızlara çıkıncada yola tutunup güven vermeli ve yüksek hızlarda yolda gezinme yapmamalı.

10741 Mesaj
5 Ağustos 2011; 17:31:15 

39.5 çok pahalı bu araç için... Araca lafım yok ama ben olsam bu parayı vermem... Araba güzel ama 39.5 luk bir araba değil...

1154 Mesaj
5 Ağustos 2011; 18:42:32 

quote:

Orijinalden alıntı: koksalbasaran

2011 Model Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ aldım.

Hayırlı olsun; bu aracın en güzel yanı motoru.

2011 Audi A3 1.6 Sportback

891 Mesaj
5 Ağustos 2011; 19:30:39 

Accent blue, fiyatı çok yüksek bi araba o paraya araba alacak olsam en son ihtimal düşünürdüm

KarayeLL

35 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:50:29 

burdan accent blue 'ya pahalı diyen arkadaşlara sesleniyorum. 98 model tempramı 10.000 liraya sattım 15 yaşında. kıçı kırık 12 13 yaşında şahine bile 10.000 lira istiyolar. sıfır kilometre araç alıyorsun 40.000 liraya daha ne istiyorsunuz. abs ,esp,airbag,klima,park senserü,vs..daha ne arıyorsunuz bilmiyorumki.sizce kaç para eder bu accent blue 25.000 liraya falanmı almayı düşünüyorsunuz.ben 40.000 lira verdim aldım kardeşler.alaha emanet olun.

1560 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:52:03 

araç güzel, ama bu fiyata olmaz...

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

635 Mesaj
10 Ocak 2013; 0:23:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

araç güzel, ama bu fiyata olmaz...

Adam arabayı almıştıır,satmıştırrr evlenmiş çoluk çocuğa karışmıştır biraz geç kalmışsınız

35 Mesaj
10 Ocak 2013; 20:19:46 

abiler tarihlerin eski olduğunun farkındayımda. aracı aldık forumlara bi bakayım dedim ne var ne yok diye . fiyat yüksek yazmışlar başka bişey yazmamışlar canım sıkıldı. bende verdim coşkuyu

635 Mesaj
10 Ocak 2013; 23:46:46 

quote:

Orijinalden alıntı: semih_7470

abiler tarihlerin eski olduğunun farkındayımda. aracı aldık forumlara bi bakayım dedim ne var ne yok diye . fiyat yüksek yazmışlar başka bişey yazmamışlar canım sıkıldı. bende verdim coşkuyu

Güzel araç kardeşim güle güle bin kazasız belasız inşallah.

35 Mesaj
11 Ocak 2013; 21:16:09 

allah razı olsun kardeş cümlemize inşallah. rabbim olmayanlarada versin inşallah.

207 Mesaj
25 Mart 2013; 11:52:42 

amiiinnnnn

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
DH Motorola Atrix Kullanıcıları

830 Mesaj
25 Mart 2013; 12:29:21 

280 tork mu ? Era 315 değil miydi ?

HTC One X | Focus II TDCI 2011

1 Mesaj
27 Ağustos 2013; 16:26:03 

Arkadaşım yorumlar iyi güzel arkadaşlar kendince haklı.Ben kendi fikrimi beyan etmek isterim..Söylemeden öncede (Murat 131 den 2013 model range rover) a kadar hepsini tatmin edecek kadar kullandım.Tecrübelerim doğrultusunda söylüyorum..

Bütçe 7000-13000 Fiat Tipo
13000-18000 Albea,Fiesta,Getz,Palio
18000-35000 Accent Era
35000-60000 Accent Blue,İ30,Focus
60000 ve üzeri zaten paran var demektir Tüm ALMAN araçları..............

Kısacası arkadaşlar tezim şu Fransız arabaları özellikle Citröen,Peugeot dökülüyor..Renault Megane 2 ve eski toroslar hariç gerisini kaldır çöpe at...
Honda,Volkswagen, vs parça fiyatları çok pahalı...

Yani özetle Türkiye şartlarında özetle tek bir aracı var Hyundai her konuda onun haricinde param var diyorsanız Alman arabası alın

samet

4 Mesaj
26 Eylül 2013; 13:04:44 

Alalı on gün oldu.Blue Mode plus 1.4 düz vites.Araba 109 bg. altı ileri.İyileştirmeler yapılmış (bagaj aydınlatma,cam düğmeleri aydınlatma,arka süspansiyonlar...)2000 model full Clio symbol vardı.Lpg sevmediğimden 1,2tsi motorlara baktım.ww grup.Fiyatlarına aksesuar ekleyip duruyorlar.Bu araba şanzımanı beygir gücü sayesinde hem az yakıyor,hemde performansı çok iyi.Ben fiyatını normal buldum.Bugün 40000tl.civarı arabada olmayan özellikleri var.ben 41500tl aldım.navigasyon,jant,lastik farkı düşerseniz ,39000 e alırsınız.Ödemeside sıkmıyor.Eylülde aldığım arabanın ilk taksiti mart 2014 te başlıyor.

1 Mesaj
25 Kasım 2013; 16:45:16 

arkadaşlar 2013 model sıfır accent blue 1.4 CVVT mode plus modelini 37.500 tl ....
UYGUN MUDUR ? NE DERSİNİZ ?

2384 Mesaj
25 Kasım 2013; 18:55:13 

selamun aleykum forum dostları
bizde çarşamba günü altunizadedeki hyundai bayisini ziyaret edeceğiz
dizel accent blue prime var kafamızda beğenirsek almayı düşünüyoruz
tabi çok konforlu değilse 2. el focuslara bakacağız
focuslarda çok yakıyor diyorlar
hepsinden önce dizel araçlara bakıyoruz

458 Mesaj
25 Kasım 2013; 19:34:26 

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

selamun aleykum forum dostları
bizde çarşamba günü altunizadedeki hyundai bayisini ziyaret edeceğiz
dizel accent blue prime var kafamızda beğenirsek almayı düşünüyoruz
tabi çok konforlu değilse 2. el focuslara bakacağız
focuslarda çok yakıyor diyorlar
hepsinden önce dizel araçlara bakıyoruz

focusların 115 beygir olanı çok yakmıyor 2 kişi + bagaj (arka koltuklar yatık neredeyse tavana kadar dolu şekilde) 34lt lpg ile 480 km yaptım. boş halini siz tahmin edin. tatil dönüşü durum bu idi.

Uzaklaştırılmış
25 Kasım 2013; 20:08:22 

Accent Blue'nun modası geçti artık. 2011 yılı için anlamlıydı ama artık alınmasına gerek yok.

Clio ST falan daha hoş araçtır benzinli turbo.

Yada Seat Leon var çok daha güzel 1.2 yada 1.4 TSI

124 Mesaj
6 Aralık 2013; 21:14:03 

quote:

Orijinalden alıntı: aktan_0013

arkadaşlar 2013 model sıfır accent blue 1.4 CVVT mode plus modelini 37.500 tl ....
UYGUN MUDUR ? NE DERSİNİZ ?

Bu fiyati hangi bayiden aldiniz?