Şimdi Ara

Russel Brand, TouchPad'in yeni reklam yüzü oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Russel Brand, TouchPad'in yeni reklam yüzü oldu

HP'nin yeni tablet modeli TouchPad bilindiği gibi 1 Temmuz'dan itibaren yaygın olarak satışa sunulmuştu. Reklam faaliyetlerini de tam gaz devam ettiren HP son olarak ünlü aktör Russel Brand ile TouchPad reklamlarında oynaması için anlaştı.

9.7 inç 1024 x 768 piksel kapasitif çoklu dokunmatik ekran, 1.2GHz çift çekirdekli Snapdragon işlemci, 512MB RAM, 16GB/32GB kapasite, 802.11b/g/n WiFi, Bluetooth 2.1+EDR ve A-GPS (3G modeli) özellikleri sunan TouchPad, webOS 3.0 sürümü yüklü geliyor. Fiyatı ise 519.99$/619.99$ olarak belirlenmişti.

1975 doğumlu İngiliz aktör Russel Brand, 2003 yılındaki Big Brother Watching programında keşfedildikten sonra sinemaya adım atmıştı. Get Him To The Greek, Forgetting Sarah Marshall ve Arthur gibi yapımlarda oynayan Russel şimdi TouchPad modelinin reklam yüzü olacak.

Russel 30 saniyelik reklam serisinde TouchPad'in özelliklerini ve kullanım kolaylığını anlatıyor. Ancak reklamlarda iPad'in peşinden gidilmediği ısrarla belirtiliyor. Birkaç sahnede Apple'ın iğnelendiği farkediliyor. Özellikle Flash eksikliğinden bahsedilirken Brand "Tek engel benim bilincimin engeli ama aslında hiç bir engel yok!" şeklinde ifadeler kullanıyor.  

• fiyat?
  • katy pery i goturuyor bu adam ona yanarım :D
  • gıcığım bu adama. Katy ile evli!
  • Gayet açıklayıcı reklamlar ..
  • bu webos'un google'ın sanal makinesi üzerinde çalışan androidden çok daha iyi bir işletim sistemi olacağı ve daha sorunsuz çalışacağı kanaatindeyim. en azından apple gibi donanım ve yazılımı üreten firmanın aynı olmasının getireceği bir avantaj olacağını düşünüyorum.
  • Russel Brand, TouchPad'in yeni reklam yüzü oldu

tipi kes liseli emolar gibi :D allahtan reklamları izleyip ürün alan birisi değilim :))

edit: keşke bu kadar fazla işletim sistemi çıkmasa.herkes de ayrı bir sistem olacak arada uyumsuzluklar yaşanacak.Çokluğun bereket getirmeyeceği bir kısım işletim sistemleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutarslan.com -- 4 Temmuz 2011; 1:04:35 >
  • İyi gibi
  • Daha ne olsun güzel işte..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.