Şimdi Ara

Kitap okumaya yeni başlayan birisi için öneriler lütfen!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
11.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben pek kitap okuyan bir insan değilim ama gerçekten kitap okumayı, kitap okuma alışkanlığını kazanmak istiyorum. Savaş ve Barış'ı bu gün aldım biraz okudum ama karakterleri filan çok karıştırdım bir de biraz sıkıldım acaba yanlış bir kitaptan mı başladım okumaya bilemiyorum. Elimde dünya klasiklerin var bayağı ama aklıma takılan bir soru var: Şimdi kitap okumaya başlayan bir insan önce kasiklerden mi başlamalı ( Malum bir çoğu epey uzun ) yoksa biraz daha kısa, popüler, yavaş yavaş okuma alışkanlığı kazandıran kitaplar mı başlanmalı

Sizin önerileriniz nelerdir acaba gerçekten kitap okumak, okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatisnfc -- 3 Temmuz 2011; 19:29:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Hayatının hatasını yapmışsın o kitapla başlayarak Başlarda popüler kitapları oku dilleri hafif olduğu ve olay ağırlıklı olduğundan pek sıkmaz. Bu kitaplar ne dersen Adam fawer Dan brown romanları açlık oyunları serisi gibi kitaplar.

Olabilir herkez hata yapar değil mi ? Biraz önce diğer konulara baktım kitap bölümündekihttp://forum.donanimhaber.com/m_40739451/mpage_4/key_/tm.htm şu konudaki önerilerden oluşan uzunca bir liste yaptım ilk 2 sıradaki kitaplar ise Olasılıksız ve Açlık Oyunları idi yani tam noktasına parmak bastınız. Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.