Şimdi Ara

Alice: Madness Returns Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
16.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biz harikalar diyarı diye gelmiştik ama...

• Güzel İnceleme Olmuş Notlar da tam yerinde Eline Sağlık Erdinç Abi...:)
  • Bu incelemeyi bekliyordum, teşekkürler. Oyun güzel gibi ilk fırsatta oynayacağım. Physx in çok fazla performansı düşürmemeside güzel olmuş. Özellikle mekanlar ve atmosfer beni mest etti.
  • İnceleme için tesekkurler

0:22 de nargilemi içiyor
  • Chucky'nin yeni gelini :P :D
  • oyun mukemmel gercekten tavsıye edılır
  • Beklediğim incelemeydi, güzel inceleme olmuş teşekkürler Erdinç hocam...

bu tür oyunları her zaman sevmişimdir beni başka dünyalara götürür....

bazı siteler düşük puan vermiş özellikle grafiğe 7 ,7.5 veren siteler var ,neye göre bu puanı verdiler anlamış değilim....9 grafik puanı tam yerinde olmuş...ayrıca pc'de pyhsx özelliği oyuna gözle görülür fark katmış....

farklı dünyalarda aksiyon yaşamak isteyenler için güzel bi oyun...
  • Güzel İnceleme Olmuş.Teşekkür BSC
  • Yalnız erdinç abi inceleme eksik olmuş.Videonun sonunda yeşilçamdan kesitler yok :D
  • Sayi güzelmi bu oyun bukadar deneyelim bakalım.
  • şu 3d relamındai mavi giysili kızın adını bilen varmı gerçek hayattaki :D :D
  • Sırf para için değil de gerçekten güzel bir şeyler yapmak yapılan bir oyun. Bunu en son DA originste hissetmiştim.

İncelemenin detayı ve puanlar oyunun hakkını veriyor teşekkürler bsc
  • fear 3 ne zaman gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emulert

Sırf para için değil de gerçekten güzel bir şeyler yapmak yapılan bir oyun. Bunu en son DA originste hissetmiştim.

İncelemenin detayı ve puanlar oyunun hakkını veriyor teşekkürler bsc

Çok doğru bir nokta..

Forumda da bu konu çok konuşuluyor aslında. çoğu oyunların özünden uzaklaştığını, eskiden çok sevilen hit oyunların yeni modaya uyum sağlama(ticari kaygılar) sebebiyle artık eski tatlarını arattığı bir gerçek. Özellikle son dönem çatışma FPS oyun modası yüzünden böyle kaliteli ve güzel oyunların önü hep kesiliyor. Ben açıkcası incelemeden sonra bu oyuna bayıldım ve kesinlikle alacam. Keşke oyun dünyasındaki bütün oyuncular bu ve buna benzer oyunların değerini bilse..Bu arada aklıma nedense PS 2 den okami geldi..

• İncelemeye göre oynanmaya değecek bir oyuın .
  • tam seveceğim bir oyun
  • acaba bu videoyu izleyememnin nedeni olabilir fikri olan var mı.
  • pyhsx le sorunları var oyunun kapanmıyor ve kırdığınız şeyler yokolmuyor bölüün sonlarına doğru 5-10 fps alıyorsunuz havok varken niye pyhsx kullanıyorlar anlamam nvidia kartlardada sorunlu oyun
  • videoda başka puan künyede başka puan vermişsiniz
  • girmeden bi 5 6 puan anca almıştır dedim bi baktım 8.7 :D ilginç hoşumada gitmedi değil denemeye değer
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.