Şimdi Ara

Ünlülerle Nasıl Tanışabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Sormak istediğim şey başlıkta yazıyor.
    Ancak biraz daha açıklayacak olursak, Facebook, Twitter gibi amele dolu sosyal ağlarda herkesin içinde konuşmaktansa
    teke tek bir ünlüyle konuşmak istiyorum. En iyi yol resmi web siteler gibi duruyor şu anda.
    En çok konuşmak istediğim ünlülerin başında da Helena Bonham Carter geliyor.

• Turk unluleri levent, nisantasi, bebek, ortakoy, besiktas, taksim, florya, yesilkoy, yesilyurt gini yerlerde siklikla gorebilirsin istanbul icinde.

Helena icin ayni seyi soyleyemeyecegim
    Fight Club, Big Fish, Harry Potter gibi buyuk projelerde yer almis ve ayni zamanda Big Fish dahil mukemmel bir portofolyosu olan yonetmen Tim Burton'in karisi kendisi.

Zor isin anlayacagin
  • bende Sharon den adel ve Katy perry ile evlenmek istiyordum , ama araştırdım ikiside evliymiş dünya Ahiret bacım onlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Turk unluleri levent, nisantasi, bebek, ortakoy, besiktas, taksim, florya, yesilkoy, yesilyurt gini yerlerde siklikla gorebilirsin istanbul icinde.

Helena icin ayni seyi soyleyemeyecegim
    Fight Club, Big Fish, Harry Potter gibi buyuk projelerde yer almis ve ayni zamanda Big Fish dahil mukemmel bir portofolyosu olan yonetmen Tim Burton'in karisi kendisi.

Zor isin anlayacagin

Teşekkürler hocam. Türk ünlülerin kendi çaplarında havalarıyla, kaprisleriyle mi uğraşacağım Allah aşkına.
    Yok Helena olmasa da olur canım.
    Geçen bir sitede görmüştüm, adamın biri yabancı bir ünlüyle röportaj yapmış.
    Ben de adama nereden ulaştığını merak ettim. (Oraya da mesaj yazdım, cevap bekliyorum.)
    O yüzden açtım konuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

bende Sharon den adel ve Katy perry ile evlenmek istiyordum , ama araştırdım ikiside evliymiş dünya Ahiret bacım onlar artık

Yengenle tanıştırıyım istiyorsan (Katy perry) yanımda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

bende Sharon den adel ve Katy perry ile evlenmek istiyordum , ama araştırdım ikiside evliymiş dünya Ahiret bacım onlar artık

Yengenle tanıştırıyım istiyorsan (Katy perry) yanımda :)

tanıştır , bekliyorum

•  Ünlülerle Nasıl Tanışabilirim?

Böyle ulaşabilirsin işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.