Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Ray için İngiltere'de 349,99£'dan (562$) ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un, Singapur'da düzenlenen etkinlikte tanıttığı akıllı telefonu Xperia Ray'in, İngiltere pazarına ağustos ayından itibaren giriş yapacağının belirtilmesinin ardından, İngiltere'nin en büyük online satış sitelerinden Play.com, 349,99 Pound'dan (~562$) ön sipariş almaya başladı. Xperia Ray'in tahmini stoklara giriş tarihi önceki verilen bilgileri destekler nitelikte: 15 Ağustos

Sony Ericsson Xperia Ray'in teknik özellikleri şu şekilde;

• Android 2.3 

• Dört band GSM, HSPA desteği

• 1 GHz Qualcomm Snapdragon işlemci

• 512 MB RAM

• 3.3-inç, 480 x 854 piksel, dokunmatik kapasitif ekran

• Timescape arayüzü

• 3.5 mm jak girişi

• 300 MB'a kadar kullanıcı belleği + 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 8 MP kamera, otomatik odaklama, led flaş

• 720p video kaydı

• Wi-Fi 802.11 b/g/n

• Bluetooth

• GPS

• RDS desteği sunan FM radyo

• 1500 mAh batarya

• Xperia pro duyurulali aylar oldu hala satisi yok. Ray 1 ayda satisa cikacak gibi
  • sony ericsson dan beklenmeyen hız , ürünlerini tam zamanında piyasa çıkarma alışkanlıgı artıyor
  • Daha neo piyasaya çıkmamışken çok yeni olan ray ön siparişte. çok ilginçsin SE, mart ayından beri neo çıkacak da çıkacak...
  • Satışı başlamış neoun ben o haberi kaçırmışım. Türkiye'ye de gelse en yakın zamanda bekliyoruz.
  • bu alette müthiş ama neo daha komplike daha bir adım önde...
  • Fiyat fenaymış yalnız, ben vazgeçtim
  • Ön sipariş fiyatı diye yüksektir heralde. Neo'dan yüksek bir satış fiyatı biçmek saçmalık çünkü bu telefona?
  • şimdi herşey RAYına oturuyo aferin sony ericsson
  • fiyat yüksekmiş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE

Daha neo piyasaya çıkmamışken çok yeni olan ray ön siparişte. çok ilginçsin SE, mart ayından beri neo çıkacak da çıkacak...

Neo ve Pro'nun ertelenme sebebi tsunami idi
  • Umarım ülkemize uygun fiyattan gelir. Tasarımını beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE Daha neo piyasaya çıkmamışken çok yeni olan ray ön siparişte. çok ilginçsin SE, mart ayından beri neo çıkacak da çıkacak...
    Neo ve Pronun ertelenme sebebi tsunami idi

Biliyorum yunuss.10, demek istediğim şuydu, çok çabuk tasarlandı, çabucak resmiyet kazandı ve ön siparişe sunuldu. Bu bana ilginç geldi çok hızlı davrandı SE bu modelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: GurkanE Daha neo piyasaya çıkmamışken çok yeni olan ray ön siparişte. çok ilginçsin SE, mart ayından beri neo çıkacak da çıkacak...
    Neo ve Pronun ertelenme sebebi tsunami idi

Biliyorum yunuss.10, demek istediğim şuydu, çok çabuk tasarlandı, çabucak resmiyet kazandı ve ön siparişe sunuldu. Bu bana ilginç geldi çok hızlı davrandı SE bu modelde

Biraz daha geç kalırsa satamaz çünkü

• fiyat fazla gibi
  • düşük inç, yüksek fiyat olmuş.
  • Neyleyim İngiltere'de ön siparişe verilmesini Türkiye'de ne zaman çıkıyo ne kadar olucak onu söylesin biri ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

düşük inç, yüksek fiyat olmuş.

düşük inç daha kaliteli ekran ... herkes devasa ekranlı telefon kullanıcka diye bi şart varda bizmi bilmiyoruz yoksa ? kaçtane bayanın elinde dell streak gördün allah için bi yazsana merak ettim:) yada 1.65 boyunda bi gencin eline 4.3inçlik bi cihazın nasıl durucanı tahmin et:) herkes büyük cüsselere sahip olucak bdiye bi şart yok ha ufak tefe bişey olup minnacık cihaz kullansın demiyoz ama ergonomi söz konusu burada bunu anlaman çok zor olmamalı....
  • 350-450 dolar arası olsaydı çok iyi olurdu. 560 dolar şişirme olmuş
  • Hadi bakalım..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.