Şimdi Ara

Galaxy Z, 635 dolardan ön satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'li elektronik devi Samsung'un dün lansmanını gerçekleştirdiği yeni akıllı telefonu Galaxy Z'in ön satışına başlanıyor.

Servis sağlayacısı Three tarafından İsveç'de ön satışa sunulan telefonun satış fiyatı beklenildiği gibi yaklaşık 4000 İsveç kronu yani yaklaşık 635 dolar olarak belirlenmiş.

Galaxy ailesinin en yeni üyesi Galaxy Z, gücünü 1GHz frekansında çalışan çift çekirdekli Nvidia'nın Tegra 2 platformundan ve 1GB'lık sistem belleğinden alırken, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle geliyor. Ancak, Galaxy S II'de Super AMOLED Plus ekran kullanan Samsung, Galaxy Z'de ise tercihini Super Clear LCD ekrandan yana kullanmış.

• Super Amoled Plus Ekranın olmaması gerçekten büyük bir eksiklik.Onun haricinde diğer özellikleri çoğu telefonun ilerisinde.
  • SGS II kaç dolardı acaba?
  • galaxy s 2 1700 tl civarı buda 1500 olur yine bunlara verene kadar o kadar para 3D televizyon alırım yeter yaa almıyorum daha telefon sıkıldım artık
  • hazır sc-lcd yapmışken çözünürlüğü de arttırsaymış bari bu haliyle s2 karşısında pek şansı yok
  • telefonda dayanıklılık hissiyatına önem verenler için sgs2 ye alternatif olur çünkü sgs2 nin arka kapağından memnun değiller ama bu telefonu performans olarak sgs2 ile kıyaslayamam
  • 1200TL ve altında piyasaya çıkarsa Türkiyede yok satar.
  • 100-1100 lira paritesinde çıkarsa inanın yok satar ama lcd ekran yapmışlar çözünürlük yine aynı amoled de çözünürlüğün sıkıntı olduğunu söyleyip arkasına saklanmışlardı ama bunda niye böle yaptılar şimdi arkasına saklanacakları ne var ?
  • güzel fiyat , satılır..
  • bizim ülkeye euro üzerinden gelir kesin
  • bence nvidia tegra 2 kullanmalarının sebebi fazla ısınmıyor olması galaxy S II de ufak bir ısınma sıkıntısı var ve bu fiyata da super clear HD kullanmaları bence çok normal
  • fiyat iyide TR'ye gelince böyle kalmaz o fiyat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.