Şimdi Ara

Street Fighter IV Volt, 0.99$'dan Apple App Store'da kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Capcom firmasının önemli yapımlarından Street Fighter IV Volt, bugün itibariyle Apple App Store listelerine giriş yaptı.

Street Fighter IV Volt'un sistem gereksinimleri arasında;

• iOS 4.2 ve üzeri sürüm

• iPhone 3GS / iPhone 4, iPad, iPod Touch (3. ve 4. jenerasyon)

• 382 MB boş alan

bulunuyor. Aralarında Balrog, Vega ve Cody'nin de bulunduğu 17 oynanabilen karakteri bünyesinde barındıran oyunu Bluetooth veya Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz. Oyunun fiyatı bugün için 0.99$ olarak belirlenmiş. Ancak fiyat 6 Temmuz tarihine kadar her gün 1$ artacak ve 6,99$'da sabitlenecek. Satın almayı düşünenlerin acele etmesinde fayda var.

• Özellikle Wi-Fi üzerinden dünyanın her bir yanından insanlarla oynayıp savaş puanları kazanarak karaktere özellikler eklemek çok iyi olmuş. Tavsiye ederim
  • fiyat iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tora

Özellikle Wi-Fi üzerinden dünyanın her bir yanından insanlarla oynayıp savaş puanları kazanarak karaktere özellikler eklemek çok iyi olmuş. Tavsiye ederim

Zaten yeni trend bu achievement sistemi gayet güzel işliyor seni oyuna bağlıyor çabuk sıkılmıyorsun. Oyun içi içerik felan satılıyor bu gibi şeylerle hem yapımcı para kazanıyor hemde oyunu sürekli güncelliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jibe -- 30 Haziran 2011; 23:42:23 >
  • bugün 1.99 a aldım şimdi indiriyorum önceki süperdi
  • Rezalet ya. iphone4 4.3.3 (jailbreaksiz) var oyun devamlı kilitleniyor takılıyor. Anlamadim mevzuyu. Eski versiyon gayet iyi calişiyordu. Grafiklerde bir öncekine göre kötü. Ona rağmen oynanmıyor. Online denemedim bile. O hiç çalışmaz tahmin ediyorum.

Bu oyunu iphone4 de düzgün oynayan var mı.
  • online oynamak super olmuş 1 dolara cok iyi oyun hemen indirdim
  • görsel olarak ilkinden biraz ilerleme olmasını beklerdim. Karakter sayısının artması ve farklı modların eklenmesi güzel olmuş. İndirilmeye değen bir oyun.
  • online olunca biraz problemli oluyor baglantiya göre bazen çok yavaşlıyor. Grafik maalesef gelismemis.
  • Kesin indireceğim , güzel oyun ..
  • İndirsek mı iyi eğlence sunuyormu indirip görsek iyi dusunuyom
  • Dedikleri

Gibi 2dolarcik

Simdiden guncellenirken hepsini indiriyor o çok gicik bu Apple da
  • online mod cok iyi olmus ama baglanti kopmasa daha iyi olurmus, akuma yi yenmesi gercekden zor hic yenemedim daha insallah onuda basaracam:). Edit onuda yendim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 4 Temmuz 2011; 16:17:21 >
  • Arkadaşlar oyunda bazı müsabakaları kaydettim ve REPLAY bölümünden de izledim... Sorum şu :) bu kayıtları hangi dosyaya atıyor (iFile ile bakacağım) ya da Facebook ta falan paylaşma imkanımız var mı?
  • fiyat eski haline dönmüş ve yapılan yorumlar olumsuz
  • bende alacaktım ama fıyat 9 tl olmus bunun bir çözümü yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

fiyat eski haline dönmüş ve yapılan yorumlar olumsuz

street fighter volt a da kotu yapanin harbi aklina sasarim oyun mukemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde 1990 yılında Atari salonunda hastalık gibi 10 larca jeton harcayarak oynadığımız Street Fighter nerdeee Street Fighter adıyla piyasaya sürülmüş ucubeler....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler online da inanılmaz bi kasma var sizdede öyle mi ? hayır yanı karsımdakı rakıp catır catır oynuyo ondada kasma olması lazım normalde? kasmadan kastım havadan yumruk atıyorum mesela havadayken vurmuyo yumrugu .. gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

beyler online da inanılmaz bi kasma var sizdede öyle mi ? hayır yanı karsımdakı rakıp catır catır oynuyo ondada kasma olması lazım normalde? kasmadan kastım havadan yumruk atıyorum mesela havadayken vurmuyo yumrugu .. gibi..

Yenilince kasar genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.