Şimdi Ara

Skype 2.0 ile Androidli telefonlarla 3G/Wi-Fi üzerinden görüntülü konuşma yapılabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    İnsanların birbirleriyle konuşmalarını, mesajlaşmalarını sağlayan Skype uygulamasının 2.0 sürümüyle birlikte Android işletim sistemli telefonlarla 3G veya Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla görüntülü konuşma yapılabiliyor.

Android 2.1 ve üzeri sürüm (Galaxy S'de 2.2 sürümü şart koşulmuş), en az 600 MHz işlemci gibi sistem gereksinimlerine sahip uygulamada görüntülü konuşma görüşüne göre Google Nexus S, HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia Neo, Sony Ericsson Xperia Pro ile yapılabiliyor. Ancak izleyen günlerde yayınlanacak güncellemelerle desteklenen telefon sayısının arttırılacağı belirtilmekte. arttırılacak.

• iyi olmus

edit: Galaxy S aralarinda yok sanki ön kamera süs için orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 30 Haziran 2011; 15:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS
    iyi olmus

Galaxy s destekliyor
  • görüntülü görüşmeyi her zaman desteklemişimdir...tüm ön kameralara selam olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

quote:

Orijinalden alıntı: NDS
    iyi olmus

Galaxy s destekliyor

denemedim pc ile denerim birazdan arayuz degismis bence kotu olmus eskisi guzeldi

• Evet denedim Galaxy S te olmuyor normal arama ve mesajlasma var
  • galaxy s 2 aldık görüntülü skype den görüsemeyecek miyiz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveboy85

galaxy s 2 aldık görüntülü skype den görüsemeyecek miyiz ??

oovoo veye fring ile yapılabiliyormuş sanırsam
  • Skype microsoft satın almadı mı ? Google vs Microsoft / Bing vs Google ? Ne oluyo lan
  • az önce denedim en azından sesli aramayı ben evde wifiden arkadaş vodafone cepnet paketinden girdi sorunsuz konuştuk bedava olarak evdeyken ideal doğrusu...
  • Samsung galaxy s2'ye yükledim malesef görüntülü arama çalışmadı, sadece sesli arama çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

Samsung galaxy s2ye yükledim malesef görüntülü arama çalışmadı, sadece sesli arama çalışıyor.

baglantin 3G miydi,hiz neydi ?
  • Güle güle kullansınlar ..
  • sanırsam görüntülü konuşma için her iki taraftaki telefonların ön yüz kamerası olmalı diye biliyorum
  • ya bnde galaxy 2 var görüntülü olmuyo barı yalandan oluyo demeyin bosunamı koydunuz kameraları bn bilmem ki alala

• bişi sormak istiyorum...benim telefonum sony xperia z,arkadaşımın tlfnu nokia e72 bende skype yüklü ama o şebekesi üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyor.Benim onunla görüntülü konuşma yapabilmem için ondada skype yüklü olması gereklimi?Yardımcı olursanız sevinirim.

• berivan giriş yap

• Benım telefonum nokıa e72 arkadasımınkı samsung galaxy s4..goruntulu konusma yapabılır mıyız skype veya baska program uzerınden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.