Şimdi Ara

Motorola MT870; Nvidia Tegra 2, Android 2.3.3 ve 540 x 960 piksel ekran bir arada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın sayılı akıllı telefon üreticilerinden Motorola, Android 2.3.3 ''Gingerbread'' işletim sistemli MT870 modelini duyurarak Android'li ürün portföyünü genişletmeyi sürdürüyor.

Monoblok tasarımlı Motorola MT870, 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 platformundan ve 512 MB RAM'den güç alıyor, TD-SCDMA ağlarıyla uyumlu çalışabiliyor. MT870'in ön yüzünde görüntülü konuşma için VGA kamera ile 4.0-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran, arka yüzünde ise 8 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama özellikli kamera ile çift led flaş dikkat çekiyor. Kamera aynı zamanda 720p video kaydı yapabiliyor. Ek olarak telefonun 1080p video oynatabildiğini belirtelim.

8 GB dahili flash belleğe sahip telefonun kapasitesi microSD kartlar aracılığıyla arttırılabilmekte. Wi-Fi 802.11n, Bluetooth ve GPS üçlüsüyle donatılan telefonda, HDMI portu unutulmadığı gibi telefona 1880 mAh batarya enerji veriyor.

Üzerindeki logodan da anlaşılacağı gibi Motorola, MT870'i dünyanın en büyük pazarlarından Çin'de China Mobile aracılığıyla satacak. Telefonun fiyatının 725$ olması beklenmekte.

• Bu donanıma bu tasarım hiç gitmemiş, çok itici
  • biraz pahalı tercih edilebilir değil!!
  • Özellikleri gerçekten fena degil ram dişinda sorun yaratcağını hiç zannetmiyorum ama nasil bir tasarım o ya gözlerimi kapattım resmi görunce engelleyip yazıyı oyle okuyabildim. tam bayanlara yonelik olmuş sankı belki siyah renkle falan toparlar.
  • arka kapağın rengi olmamış. bataryası da iyiymiş. ama ram düşük biraz.
  • tablet bilgisayarı almışlar telefonun içine sokmuşlar ama tabletten daha pahalıya satmışlar acayip bir ikilem
  • bu güzelmiş işte.
  • Uzak Doğu luların tercihlerine göre yapılmış.Tasarıma bak.
  • Atrix i yaptılar adamlar tama artık. Atrix üzerinde telefon pompalayıp duruyorlar. Bir kac özelligi harici axtix cakması resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Atrix i yaptılar adamlar tama artık. Atrix üzerinde telefon pompalayıp duruyorlar. Bir kac özelligi harici axtix cakması resmen

Ben de öyle diyorum ama şu an mesela Atrix te kullanılan donanım en yüksek donanım olduğu için(şu anlık) tasarım değişikliğinden başka yapılacak birşey yok.Şu anlık tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.