Şimdi Ara

APB Reloaded The Next Big Thing İle Mi Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      APB Reloaded blogu The Next Big Thing isimli yamanın geleceği haberi ile yankılanırken bu yamada hakkındaki bilgilere şöyle bir bakalım;

*1.5.2 yamasının 30 Haziran yani bugün çıkması bekleniyor ancak büyük ihtimalle bugünü geçeceği çünkü büyük değişikliklerin zaman aldığı söyleniyor.
         *  Public Test World sunucusu için 500 kişi seçilecek (henüz belli değil) ve yama tam manasıyla çıkmadan önce bu kişiler tarafından test edilecek.
         * Önlerindeki bu bir kaç gün yeni gelecek olan PTW sisteminin kesin olarak oyuna eklenip eklenmeyeceğini belirleyecek.
         * Oyun içindeki hataların bir çoğu düzeltilecek.
         * Daha fazla görev eklenecek.
         * Yeni eşyalar eklenecek.
         *  Görevlerdeki otomatik parti sistemi daha iyi olacak.

• Yeni gelecek olan District lerden haber yok mu?

The Aslyum ve Racing diye iki yeni bölge gelecek diyorlardı ben aracımı hazırladım Racing haritasında tozu dumana katmak için bekliyorum :)
  • @ viiiz
    İlk sürüşü düzeltsinlerde.
  • Atahan araç sürüşü bende gayet normal, ama lag olduğunda araçlar çok geç tepki veriyor doğal olarak.
  • Viiz kesnlikle katılmıyorum araç sürüşü gerçekten berbat. Lag olmasa bile gerçekten iğrenç yapmışlar. Araba hızlarıda gerçekçi olduğunu söyliyemem ve çarpışma efektleri felanda kötü. Ama online olunca bunlar unutuluyor tabi =D. Şu araç sürüşünü biraz daha gerçekçi yapsalar süper olacak. Yakında 64-bit 'e geçecem sırf bu oyun için. 32-bit 'de dövmeler ve kıyafetler vb. herşey çok kötü gözüküyor.
  • Ahayri gelecek olan yama ile birlikte optimizasyon sorunları üzerinde durulacakmış özellikle 32 bit sistemlerde iyileştirme olacakmış.

Ayrıca ben aralardan arı gibi kaçıyorum araçla belkide ben alıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.