Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2, HTC Sensation ve LG Optimus 2x karşı karşıya! video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
1
Favori
158.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı bir telefon almayı mı planlıyorsunuz? En tepede yer alan modeller arasında kararsız mı kaldınız? Bu videoyu karar verme sürecinizi kolaylaştırmak amacıyla hazırladık. Sınıfının en iyileri Samsung Galaxy SII, HTC Sensation ve Tegra 2'li ilk telefon LG Optimus 2x, bütün artı ve eksileriyle karşı karşıya.

• Sonunda beklenen karşılaştırma geldi.Teşekkürler Mesut abi. Teşekkürler Erdi abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 30 Haziran 2011; 19:46:06 >
  • wow forever samsung galaxy s 2 :)
  • büyüksünüz hoca..büyük telefonlar ve büyük test..bravo
  • mesut abinin yüzünde airsoft yarası kalmıs :)
  • Çok yararlı ve telefonları almayı düşünsün düşünmesin bütün teknoloji meraklılarının görmek isteyeceği bir inceleme olmuş. Donanımhaber farkı da bu işte, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 29 Haziran 2011; 22:58:03 >
  • Waoovv harika bir video olmuş. Donanım Haber siz gerçekten farklısınız.
  • ''eyemdi yani amd''

bu lafı tuttum :)
  • Video süper teşekkürler..
  • airsoft yarası nedir?
  • Yuhhh. 54dk. Film gibi. Bir patlamış mısır kola falan alıp öyle başlatayım bari
  • arkadaslar mobilden giriyorum ama videoyu indiremiyorum yardım symian 5 işletim siistemii
  • Samsung Galaxy S II hız konusunda rakip tanımamış. Bu arada video çok iyi olmuş, akıllı telefon alacak herkes izlesin derim.
  • arkadaslar mobilden giriyorum ama videoyu indiremiyorum yardım symian 5 işletim siistemii
  • Galaxy S II DH de bile sıfır takılma var full flash olmasına rağmen vallahi bravo..
  • Airsoft fena yapmış mesut abiyi baya derin herhalde
  • samsung galaxy s2, htc sensation arasında kaldım napayım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tohr -- 29 Haziran 2011; 23:27:16 >
  • Mesut beyin yanağına ne olmuş geçmiş olsun.
  • Ne iPad ne iPhone ile seyredemedim... :(((
  • kendileride söylemiş motorola 4g yok , ve önemli olan TR fiyatları ve kampanyalar . bu 4 cihazda gerçekten 2011 de devrim sayılcak ürünler. NFC / DLNS / AİR VİDEO / HDMI 1,4 + HDMI dan şarj la ürünler daha da gelişecek.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.