Şimdi Ara

En popüler oyunlardan Angry Birds, Windows Phone 7 platformuna da geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Rovio'nun pek çok platforma (örn: Android, iOS, Symbian OS) uyarladığı ve gün geçtikçe popülerliği artan oyunu Angry Birds, uzun süreli bir bekleyiş sürecinin ardından Windows Phone 7 platformuna da geldi.

2.99$'lık fiyatıyla Windows Phone Marketplace'deki yerini alan oyunda farklı niteliklere sahip kısıtlı sayıdaki kuşları, belli açılarda fırlatarak engelleri yıkmaya, yumurtalarınızı kaçıran düşmanları yenmeye çalışıyorsunuz.

Rovio'nun son açıklamalarına göre oyun, tüm platformlarda günde 1 milyon defa indiriliyor.

• BADA ya gelmedi daha...
  • Bada ile ilgili bilgiyi düzeltiyorum, Rovio'nun oyunu Bada OS'a uyarlayacağı da söyleniyordu. Fakat şu an için pek ses yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 30 Haziran 2011; 14:06:03 >
  • güzel oyun fakat sildim ay oynadıkdan sonra

fena yenilikciyim
  • android'de bedavA!.. indirmeyeni dövüyorlar... işte bu yüzden Google bu yüzden en büyük Android...Sonrada derlerki Windows,ios şöyle iyi böyle cicci...parayı verince psikolojik olarak övme moduna girerlerrr!..
  • Ya zaten İOS dada bedava bende iPad var angry birds, angry birds rio ve angry bırds season var sadece guncellenmıyor ucretsız oldugu ıcın
  • Biraz geç olmuş :)
  • kırmızı yaratığın kaşlara bak yaw :D :D
  • ya istediği kadar paralı olsun android telefonum bile yok ancak flash versiyonunu pcde oynadım free olarak :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.