Şimdi Ara

Unreal Engine 3'ün Yeni Yaprak Teknolojisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Bu nesilin en çok kullanılan grafik motoru Unreal Engine 3 sürekli geliştirilen bir grafik motoru. En son GDC fuarındaki teknik demosu ile gözlerimize bayram ettiren Unreal Engine 3 için yeni bir gelişme daha yaşandı.

Grafik motorunun sahibi olan Epic Games'in halkla ilişkiler sorumlusu Dana Cowley, kendi Twitter hesabından Unreal Engine 3'ün yeni teknolojisine ait bir görüntü paylaştı. Grafik motorunun Foliage (yaprak) System adlı bu yeni teknolojisinde, otlar ve yaprak gibi etkenler çok daha başarılı gözükecek. Muhtemelen motorun yeni teknik demosundan alınan bu görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Frostbite 2 akar.
  • UT3 motorunu geliştireceklerine UT4 üzerinde çalışsalar daha iyi olacak. Belki çalışıyorlardır bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

UT3 motorunu geliştireceklerine UT4 üzerinde çalışsalar daha iyi olacak. Belki çalışıyorlardır bilemiyorum...

bi bildikleri vardır, yoksa boşa zaman harcamaz bu adamlar :D (her biri ayrı ustalarımız :) )
  • DUNYANIN EN KALİTELİ GRAFİK MOTORU UNREAL ENGINE'dır. NOKTA =)
  • kusmuk geldi artık bu motordan
  • 4 için çalışmalar sürüyor elbette ama yeni nesil konsollar çıkmadan 4'ün çıkacağını zannetmem. Donanım meselesi. Hele ki şu hali bile göze güzel gelirken bir 2-3 yılı daha var yeni motorun.
  • çöp...............
  • cryengine 4ever
  • çevre detaylarını biras daha renklendirseler çok iyi olur çünkü renkler soluk olmuş.
  • cryengine aman tanrım lanetlendim.
  • Tamam iyi hoş da biraz şu fiziklere yüklenselerde oyunlar daha zevkli olsa UE3 olan her oyunda odun gibi gidiyoruz sanki bizi sadece bir resmin içine koymuşlar koşturup duruyoruz çevreyle etkileşim sıfır.
  • Unreal Engine 3 baya iyi grafiklere sahip. Unutmayın zamanında Brother in arms Hell's highway gibi başarılı oyunlar azdı =). O Grafikler neydi yaw öyle hala şaşırıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.