Şimdi Ara

*****EN İYİ GİTARİST***** (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
0
Favori
37.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TaskayA.ppb

Dave Murray yazan yokmu

İlk sayfalarda ben yazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Draugnar

quote:

Orjinalden alıntı: çaaari
    Kirk bence orta ayar bir gitarist deil olamazda
    düşünsene orta ayar gitaristin METALLICA da işi ne

Önceki mesajda söylediğim kanıtı gibi bi şey bu. İnsanlar Metallica da çaldığı için direkt iyi gitarist olarak algılıyorlar . Metallica sololarını notası notasına çaabilen sürüyle amatör gitarist var. Bu onları da en iyi gitarist seviyesine çıkarır mı?
    Kötü bir gitarist değil ama öyle çok da iyi değil. Dünyanın en iyi gitaristleri arasına sokmazdım yani.
    Vai, Hendrix, SRV, Satriani vs. gibi gitaristler ile karşılaştırılınca orta karar sayılır.

Al işte. Ben Vai ve Satriani'nin de sürüyle şarkısını çalıyorum ve eminim çalabilen bir sürü kişi vardır forumda. Sence çalmak mı iyi gitarist yapar yazmak mı? Ekşi sözlük falan okuyup okuyup böyle şeyler yazıyorsunuz.
    Dediğin gibi çalabilme ayarına göre olsa yazdığın adamlar da Malmsteen, Buckethead, Gilbert, Angelo Batio gibi adamların yanında orta karar sayılırdı. Ama kesinlikle yok tabi öyle birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slash7895123 -- 29 Nisan 2009; 7:38:54 >

•  *****EN İYİ GİTARİST*****

• Cliff Burton,Dave Mustaine,Joe Satriani,Yngwie Malmsteen,Steve Vai,John Petrucci

Aslında Kirk'ü de severim fakat bu üsttekilerle yarışabilecek bir gitarist değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 30 Nisan 2009; 11:36:19 >
  • Bunlar unutulmaz.

1.Ritchie Blackmore
    2.Jimmy Page
  • quote:

Orjinalden alıntı: TaskayA.ppb

Dave Murray yazan yokmu

Dave Murray Gibi Solo Yapan Adam Görmedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:: Death ::. -- 30 Nisan 2009; 15:11:32 >
  • Bana göre de Joe Satriani
  • vallahi teknik vs diyorsanız jason becker ın çalabildiği zamanlar üzerine teknik çalan yoktur galiba..

ayrıca marty friedman da aynı şekilde..ki bununla beraber vinnie moore de 2 sinde de ne ararsanız vardır..hem duygu teknik..ayrıca 2 side melodi konusunda son derece aşmış adamlar..ek olarkata michael schenker dave navarro nun programında Vinnie sweep atınca ben kıskanıyorum demişti..
    ama vinnie yaşlanmış artık eskisi gibi çalamıyor o ayrı....
  • Bruce Dickinson diyelim bu konuyu kapatalımşaka yaptım ciddiye almayın ortamı yumuşatalım azcık
  • Dünyanın gelmiş geçmiş , gelebilecek en iyisi.

*****EN İYİ GİTARİST*****

Marty de Jason'ın gitarını cilalar anca.
  • Jason Becker benim en sevdiğim gitaristler arasındadır fakat bildiklerinin büyük bir kısmını Martyden öğrenmiştir. Martyle aralarında kaç yaş fark var. Tutup bunu da inkar edemez hele Marty Friedman gibi bir gitaristi oturduğun yerden aşağılayamazsın. Marty Friedman, Jason Becker için "İnanılmaz yetenekli bir gitarist beraber bir parçaya bakardık ben öbür gün anca çalarken Jason hiç takılmadan çalardı." gibisinden sözler söylemiştir. Ama sen burda Marty onun gitarını cilalar diyerek öylesine bir müzikal dehayı aşağılayamazsın.
  • Dimebag Darrell
  • Müzikal dehadır Marty. Ona birşey yok. Ancak Jason'la kıyaslama.
  • John 5 'te baya iyi, çok gaza getiriyor
    Ama en iyi olması imkansız tabiki.
  • Neyse ne sen dünyaca ünlü bir virtüözü aşağılayamazsın, kimse aşağılayamaz. İyi geceler.
  • İnsanlar Vai'ye gay diyorlarsa , senin bu dediklerin yanlıştır arkadaşım.
    İyi geceler
  • Yaw şahsen Jason Becker'i yeni yeni keşfediyorum ve kafamda gitarla ilgili yeni bir olgu başlıyor desem yeridir
  • Marty anca Jason nın gitarını cilalar ne demek ?

tamamen saçmalık...
  • K.Lee Hammett
  • J.Satriani
    Dave Mustaine
    Dimebag DarreLL
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.