Şimdi Ara

Edimax IC-3005wn kablosuz ağ kamerası video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geleneksel güvenlik kemaralarından farklı olarak kendi işlemcilerine ve işletim sistemlerine sahip olan ağ kameraları kullanıcılara fiyat / performans oranı yüksek güvenlik çözümleri sunuyor. Edimax'in IC-3005wn'i kablosuz ağ desteği ve iPhone'a da görüntü aktarabiliyor oluşuyla ilgi çekici bir ürün.

• güzel ürün
  • İyi bir ciahaz...
    Bu arada Mesut Abinin son incelemeleri vallahi Mesut Abi askere gidince incelemeler öksüz kalacak, bu arada Mesut Abi yüzüne ne oldu?Geçmiş olsun...
  • 180 TL'ye değmez gibi geliyor.Hem kablosuz görüntüsü çok kötü hemde ses kaydı yok

@Pardus Linux
    Yüzü airsoft kazası
  • Bunlardan alacağım bir tane..
  • bu kablosuz kameraların amacı çok belirsiz.zaten wirelessin çekim mesafesi belli.adaptörü çeken ağ kablosunu da çeker.Bu cihazın POE destekli olması lazım.ethernet girişinden data ve güç aktarımı.Bende tp link access point var.Tek kabloyla hem güç hem data aktarıyorum.
  • güzel bir cihaz yalnız kapalı ortamlar için ışık seviyesinden dolayı biraz yetersiz kalabilir düşüncesindeyim.
  • Aslında her eve lazım böyle birşey. Bir de android desteği olsaymış çok iyi olurmuş.
  • Kullanışlı bişeymiş..Hoşuma gitti :)
  • mesut abi askerde silah incelemeleri ve askeri pc incelemeleri bekliyoruz. bu ara bende askere gidicem bakalim nasilmis oradaki pc ler.
  • yara bayağı derin gibi gözüküyor geçmiş olsun inceleme için teşekkürler
  • Mesut abi airsoft hatırası kalmış :D
  • Aynı markanın IC-3030Wn modeli var. Onda hem sesi dinleyebiliyorsunuz hem de ses gönderebiliyorsunuz. Yani odadaki kişi ile konuşmak mümkün :)
  • Bana böyle bir şey lazım 3.kattayım ve binanın giriş kapısına koymak istiyorum kablosuz olarak görüntü aktarımı yapsın yeter sese gerek yok. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. (Hazır tartışma konusu açılmışken Yeni başlık açmaktansa konuyu hortlattım)
  • Aynı markanın IC-3030Wn modeli var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.