Şimdi Ara

Tag Heuer'den 6700 dolar fiyat etiketine sahip Android telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
11.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dünyanın en ünlü saat üreticilerinden Tag Heuer, Android işletim sistemini kullanan en pahalı telefonlardan birini hazırladı. Lüks tutkunlarını hedef alan Vertu'ya rakip olacağı belirtilen Link Phone isimli telefon, tasarım özellikleriyle farklı görünmeyi başarıyor. Android 2.2 işletim sistemiyle gelen "lüks" odaklı akıllı telefonda 3.5-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran bulunuyor.

Yapısında 18 ayar kırmızı altın, çelik ve titanyum kullanılan telefon, saat üretiminden izler taşıyan dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çekiyor. 5 Megapiksel çözünürlüğünde oto-fokus özellikli kameraya, 8GB kapasiteli bellek kartına ve 1400 mAh kapasiteli pile sahip olan akıllı telefon, EDGE ve HSUPA ağlarında çalışabiliyor.

Teknik özellikleri itibariyle piyasada satılmakta olan çift çekirdekli telefonların yanına bile yaklaşamayan Tag Heuer Link Phone, farklı görünmek isteyen ve para konusunda sıkıntı yaşamayan "lüks" tutkunlarını hedef alıyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Tag Heuer Link Phone
    Tag Heuer Link Phone
    Tag Heuer Link Phone

• Valla bu lüx merakını bi anlamış değilim. Yaa insan kimsede olmayan özelliklerde bi telefon yapar dimi sadece dışını kaplayayım mantığı çok acayip. İçinide bi güzel yap anlamıyorum yok yok hiç anlamıyorum.
  • kaçtane satar acaba?
  • İhtişam göstergesini pahalı deriler altın kaplamalar savorowski taşlardan ibaret oldugunu düşünenler için güzel cihaz.
  • 800 tl ye satsan tipine bakıp kimse almaz 6700 dolar deyince sıraya girerler... :D
  • sadece üst kısmı görünce aklıma efsane telefon 6600 geldi .
  • Dünyanın en zengin insanı olsam da almayacağım bir telefon olmuş.
  • Nokia 3310'un tasarımı daha güzel
  • 8 gb bellek kartı yakışmışmı ona ı'ıh olmamış beğenmedim :P
  • Bill Gates kadar zengin olsam bile bileşiminde altın var üzerinde Tag Heuer yazıyor diye bu cihaza bu parayı vermem. Fakat cpu, gpu ve ram gibi temel bileşenler konusunda da en güncel ve en iddialı bileşenleri kullanmış olsalardı işte o zaman durum değişebilirdi. Bir an için aklıma 80'li yıllarda boynuna Mercedes logolu altın kolye takan tipler geldi, nereden geldiyse.
  • birtane sipariş verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

birtane sipariş verdim

Hadi canım
  • alanıda... satanıda... :D
  • Lazım değil.
  • :) yok böyle birşey ya...
  • Biri hayal gücünü ticarete dökmek istemiş sanırım.
    Ancak hayal dünyasında yaşamıyoruz değilmi...
  • insanlar gerçekten tuhaf yaratıklar
  • Bari android 2.3 olsaydı
  • bu cep kasasinda kimin urununu kullanmis,saatlerinde ETA nin makineleriyle iyi para kazaniyor!
  • zenginlerin zevk anlayışı ortasınıfın zevk anlayışıyla baya farklı anlaşılan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.