Şimdi Ara

Titanyum kasa ile iPhone 4'ünüze üst düzey koruma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titanyum kasa ile iPhone 4'ünüze üst düzey koruma

Artık teknoloji dünyası iPhone 5 / iPhone 4S dedikodularına odaklanıyor ve iPhone 4 modeli eski önemini yitirmeye başlıyor. Ancak bu iPhone 4 modeline bir servet harcamanıza engel değil tabiki.

Case-Mate bu ihtimalden yola çıkarak iPhone 4 kullanıcılarına oldukça sağlam bir kasa hazırlamış. Yeni premium kasa Titanyum metalinden üretilmiş. 

Bilindiği gibi Titanyum metali güç ve dayanıklılık açısından çelikten daha sağlam, ağırlık açısından alüminyum ile kıyaslanabilecek kadar hafif, neredeyse bütün kimyasal etkilere karşı dirençlidir. Genelde, Titanyum metali uçaklarda ve lüks otomobillerde kullanılıyor. Bu kadar korumalı bir iPhone 4 modelinin ise nerede kullanılacağı merak konusu.

Titanyum iPhone 4 kasası firmanın Jett Metal kasalarında olduğu gibi telefonu sadece kenarlarından sarıyor. Ön veya arka yüzünü kapatmıyor. Telefonu kasaya oturtmak biraz maharet istiyor. İki adet vida ve birkaç düğme, setin yanında birlikte verilen tornavida ile birbirine tutturulmak zorunda. 

Kasa tüm iPhone 4 modelleri ile uyumlu. Titanyum korumanın bedeli ise 300$.  

• 300$ mı? O paraya ben iphone 'u tank gibi yaparım :)
  • 10-13 yıl önceki ericson'un bazı modellerinde çelik kasa mevcuttu, onu hatırllattı
  • bize aleminyumda yeter sonuçda iphone la savaşa gitmiyoruz
  • görünümü eski iPhone modellerini anımsatıyor o yüzden pek hoş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopfnickerz

300$ mı? O paraya ben iphone u tank gibi yaparım :)

ama ayni sirada hafif yapamazsin. titanyumun farki bu. genede 300$ biraz fazla.
  • tr de satışa sunulmuşmu
  • bu şekilde o telefon olduğundan daha geniş daha uzun ve kalın olmuyor mu? ince telefon almanın ne mantığı kalıyor. adamlar uğraşsınlar incecik her cebe rahat girecek bir telefon yapmak için sen hem kenarlarından hem boydan yarımşar santim ekle birde kalınlığına kalınlık ekle olsun sana hantal odun gibi phone4.. her iki yüzüne şeffaf bir jelatin çektirdin mi tamamdır olay nedir bu sanki hayat kurtaracak kadar değerli birşey taşıyoruz yanımızda.. bu kadarda abartmanın hiç anlamı yok..
  • @Batuist,

her urunu kendi kullanim sartlariniza ve ihtiyaclariniza gore degerlendirmeyin. araziye, daga cikanlar ve benzeri zor sartlarda calisanlar icin cok kullanisli bir aparat. zor kosullar icin yapilan telefonlarin ne kadar takoz olduklarini dusunursek, iyi bir telefona saglam koruma almak daha uygun bir secenek olabilir.

"sanki hayat kurtaracak kadar değerli birşey taşıyoruz yanımızda." orasi hic belli olmaz. dagda dusup bir yerde yarali ve mansur kalirsaniz, telefonunuzun o dususten saglam cikmasi kaderinizi belirleyen faktor olabilir. yada arazide telefonun darbe alip kirilmasi, navigasyonsuz ve iletisimsiz kalip kaybolmanizada neden olabilir. bu aparat ve telefonla ilgili sayisiz hayat memat senaryosu yazabilirim. sehrin disina cikarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

ha bunu alanlarin kaci dagda arazide kullanicak derseniz. cogu tarz sekil diye alacak biliyorum. genede faydali bir urun oldugu gercegini degistirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

@Batuist,

her urunu kendi kullanim sartlariniza ve ihtiyaclariniza gore degerlendirmeyin. araziye, daga cikanlar ve benzeri zor sartlarda calisanlar icin cok kullanisli bir aparat. zor kosullar icin yapilan telefonlarin ne kadar takoz olduklarini dusunursek, iyi bir telefona saglam koruma almak daha uygun bir secenek olabilir.

"sanki hayat kurtaracak kadar değerli birşey taşıyoruz yanımızda." orasi hic belli olmaz. dagda dusup bir yerde yarali ve mansur kalirsaniz, telefonunuzun o dususten saglam cikmasi kaderinizi belirleyen faktor olabilir. yada arazide telefonun darbe alip kirilmasi, navigasyonsuz ve iletisimsiz kalip kaybolmanizada neden olabilir. bu aparat ve telefonla ilgili sayisiz hayat memat senaryosu yazabilirim. sehrin disina cikarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

ha bunu alanlarin kaci dagda arazide kullanicak derseniz. cogu tarz sekil diye alacak biliyorum. genede faydali bir urun oldugu gercegini degistirmiyor.

evet o şekilde düşünürsek haklısın tabiki.. ama zaten o gibi durumda kalanlar daha farklı telefonlara yönelir gibime geliyor. ama söylediklerin mantıklı.. bu sefer telefonun ön yüzününde korunması gerekir ama bakıyoruz öyle birşey yok.. yani senin dediğin gibi bir korumadan ziyade hava olsun diye üretilmiş gibide durmuyor değil. o halde bir kutu içine alan bir koruması olması gerekirdi. ön yüzüne gelecek bir darbeden koruyamazsın yada düşme çarpma vs.

• 300$ + 200$ = Yeni bir İphone
  • Valla VAPOR4 ELEMENTCASE kullaniyorum super urun ustune daha iyisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bırak titanyumu altın olsa o parayı vermem (titanyumun hafif olduğunu bilerek yazdım)
  • Hem iğrenç hem pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA
    Hem iğrenç hem pahalı.

:))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

bırak titanyumu altın olsa o parayı vermem (titanyumun hafif olduğunu bilerek yazdım)

saf titanyumun stock fiyatı altından daha pahalı zaten ama yinede pahalı bu
  • titanyum yapıyorsan ince yaparsın bu ne!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: predouret

quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

bırak titanyumu altın olsa o parayı vermem (titanyumun hafif olduğunu bilerek yazdım)

saf titanyumun stock fiyatı altından daha pahalı zaten ama yinede pahalı bu

titanyum cidden o kadar pahalımı ?

• zuhahaha 300dolar zuhhahha

neyi koruyorsun abi?
  • İsa gelse o iphone u koruyamaz bu saatten sonra.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.