Şimdi Ara

Crysis 2 DX11 Ultra Upgrade Sonuçlarınız (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
378
Cevap
1
Favori
23.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -erna-

cf de herhangi bir sorun var mı beyler?
    yani aktif edebildiniz mi bu oyunda?

Yeni app gelecek, suan stabilite 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

cf yapmayı düşünüyorum da bakalım q6600 3.4ghz le eylül gibi darboğaz yaşamadan denemek istiyorum
    bir de anakart x38 dq6 olduğundan ayıptır söylemesi 16x-16x kullanıcam kartları
    ama ati nin ismi çıkmış yani arkadaşlar
    driver sorunu falan diye şimdi durum nasıl?
    yeni çıkan bir çok oyun için driver ya da cf için driver bekliyor musunuz?

• 3dmark2011 de stabil olan kartların foyası crysis2 çakıyor

3dmark testini bitirmek pek önemli olmuyor crysis2 stabilite bozuluyor demekki kartın anasını ağlatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 10 Temmuz 2011; 15:48:01 >
  • çakma dx11 bu kadar oluyor, ben büyük bir fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Bugünde 2saat oynadım kart 61dereceyi geçmiyor
    1920x1080 ultra dx11 45-82fps
    Vysnc kapalı zerre takılma yok
    Domuz gibiyim :-)

gta:ıv eflc yükle her ayarı fulle bakalım kaç fps alacaksın? O kartla her oyunda 85-150 fps alıyorum demişsin metroda 85 - 150 arası al her yerde sana gtx590 ı hediye edicem.GTX 590 la 29 fps ye düşülen yerler var.

GTX580 muhteşem bir kart elbet ama her oyunda o dediğin rakamları alması anca optimizasyonu sağlam oyunlarda olur.Metro 2033 aynen crysis 1 gibi bir optimizasyon faciası ve 85 alman zor.

Turp gibiyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

cf yapmayı düşünüyorum da bakalım q6600 3.4ghz le eylül gibi darboğaz yaşamadan denemek istiyorum
    bir de anakart x38 dq6 olduğundan ayıptır söylemesi 16x-16x kullanıcam kartları
    ama ati nin ismi çıkmış yani arkadaşlar
    driver sorunu falan diye şimdi durum nasıl?
    yeni çıkan bir çok oyun için driver ya da cf için driver bekliyor musunuz?

Cok beklemiyoruz aslinda crysis 1, metro 2033 gibi sistemi zorlayan oyunlarda fps yi 2 katina cikariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: strider_venom

çakma dx11 bu kadar oluyor, ben büyük bir fark göremedim.

nereye çakma?. gir dx11 ultra upgrade vidoesunu izle sonra oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: strider_venom

çakma dx11 bu kadar oluyor, ben büyük bir fark göremedim.

nereye çakma?. gir dx11 ultra upgrade vidoesunu izle sonra oyna.

zaten bütün upgradleri yaptıktan ve ultrada oynadıktan sonra yazdım.
    crysis1 deki ada ortamınıda özledim doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

Crysis 2 DX11 Ultra Upgrade Sonuçlarınız

Hayırdır mfa neden 890 da kullanıyorsun kartı, yoksa crysis 2 nin sıcağına dayanamadı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

bu dx11 yaması tam bir komedi nvidianın isteği yüzünden çıkarılmış sadce kart sattırmak için yapılmış bişiy hayır kascak bi grafik yok bişiy yok ki oyunda bi crysis değil yani

Katılıyorum. Metro2033 1 bu 2 zaten.
  • taze taze taze ... 12 july. GURU3D CRYSIS 2 DX11 incelemesi okuyun hadi

http://www.guru3d.com/article/crysis-2-dx11-vga-and-cpu-performance-benchmarks/

not: gerçektende inceleede olduğu gibi GTX 480 bu oyunu herşey açık 1080p de akıcı rahat oynamak için en ideal kartmış..

GTX 560 Ti ise yeterli olur diyorlar ve GTX 470 = (GTX 460 massive oc) gtx 560 tiden 1 fps düşük almış bunuda bırakın 6950 ile eşit amd tesellation again FAIL in crysis 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 12 Temmuz 2011; 13:09:33 >

• sistemim imzadaki, ekran kartını 960/1200Mhz hızında kullanıyorum şu sıralar, full ayarlarda ortalama 20-25fps alıyorum. 45 i gördüğüm anlarda oluyor ama ani takılmalarda yaşıyorum, yeterince stabil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahmat_78 -- 12 Temmuz 2011; 17:01:22 >
  • Herkese merhaba,

Arkadaşlar bende yeni bir sistem alma arifesindeyim. ekran kartı olarak duruma göre MSI Twin Frozer III HD6950 veya CrossFire olarak alacağım. Sizce tek kart yeterli olur mu? DX11 ve diğer ayarlar açıkken? (Pedere bağlı tek kart veya çift kart olması.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

taze taze taze ... 12 july. GURU3D CRYSIS 2 DX11 incelemesi okuyun hadi

http://www.guru3d.com/article/crysis-2-dx11-vga-and-cpu-performance-benchmarks/

not: gerçektende inceleede olduğu gibi GTX 480 bu oyunu herşey açık 1080p de akıcı rahat oynamak için en ideal kartmış..

GTX 560 Ti ise yeterli olur diyorlar ve GTX 470 = (GTX 460 massive oc) gtx 560 tiden 1 fps düşük almış bunuda bırakın 6950 ile eşit amd tesellation again FAIL in crysis 2

Peki sen bu sayfaya baktın mı?

http://www.guru3d.com/article/crysis-2-dx11-vga-and-cpu-performance-benchmarks/2

Çocukken gazetelerde iki resim arasındaki 7 farkı bulun bulmacalarına benziyor, oyun oynarken kim anlayacak büyüteçle gözüken farkı, oyuncu için fark falan yok kendinizi kandırmayın, farkı fiyatı, fps'nizi yarıya indirmek istiyorsanız açın dx11,

tesselation=dx11=microsoft= FAIL

eskiden dx versiyon atladığında ağzımız açık kalırdı dx6-7-8-9, sonra dx10 la saçmalamaya başladılar, dx11 sos oldu,

en iyi grafikli oyun dx9!'lu crysis 1 dir, konu kapanabilir...

• Bende dx11 de felaket takılma oluyor. Dx9 da herşey iyi takılma yok. İşlemcidenmidir nedir acayip takılıyor oyun. Umarım bir patch gelir bu anlık takılmalara.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Bende dx11 de felaket takılma oluyor. Dx9 da herşey iyi takılma yok. İşlemcidenmidir nedir acayip takılıyor oyun. Umarım bir patch gelir bu anlık takılmalara.

Yakın zamanda görülen bir arıza duydum bazı kartlar dx11de arızalı olabiliyormuş isterseniz kartınızı başka dx11 de test edin.Bu bilgiyi nerden öğrendim.Gecelerde bi arkadaşın kartı arızalıydı kartın yetkili satıcısı ile görüştük bana şunu sordu kartı dx9 ve dx11 oyunlarında ayrı ayrı test edebilirmisiniz dedi.Bende sordum neden diye.Bana şöyle dedi yeni çıkan dx11kartlarda dx11i bozuk olabiliyor yani kart dx11de düzgün çalışmıyor kartın değişmesi gerekiyormuş böyle bir durum daha önce başlarına gelmiş.

• Bende ultra, dx11 v.s. yükledikten sonra performans epey düştü. Grafiklerde de dikkat ederseniz farkları görebiliyorsunuz. Özellikle duvarlar ve yerlerde bariz fark oluşan sahneler var. Ama değer mi? Bence değmez.

dx9 ile dx11 artasındaki görüntü farkı, yaşanan fps kaybına değmeyecek kadar gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Bende ultra, dx11 v.s. yükledikten sonra performans epey düştü. Grafiklerde de dikkat ederseniz farkları görebiliyorsunuz. Özellikle duvarlar ve yerlerde bariz fark oluşan sahneler var. Ama değer mi? Bence değmez.

dx9 ile dx11 artasındaki görüntü farkı, yaşanan fps kaybına değmeyecek kadar gereksiz.

kelimesi kelimesine katılıyorum.

+Oyunu acıtıgım zaman dırek multı aktıgım ıcın dx11,high texture kapatıp ayarları exterme'e alıyorum kı rahat oynayabıleyım dıye.

bu sahnede aynı bulundugum noktada dx9 ve exterme ayarlarda 70fps den asagı almam.
    dx11 multı
    dx9 multı

• Ben yükledim fakat ses var ama bir türlü ekran görüntüsü çıkmıyor sizce neden olur? yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkonur

Ben yükledim fakat ses var ama bir türlü ekran görüntüsü çıkmıyor sizce neden olur? yardım ederseniz sevinirim.

Crack'li haline yüklersen o problem oluşuyor.

Oyunu silip tekrar kurup bu patchleri yükleyeceksin ama bu seferde crack isteyecektir.Crackde daha çıkmadı yani sadece orjinal oyuna sahip olanlar oynayabiliyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.