Şimdi Ara

DVD yazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben de sony dvd-writer var 800a modeli bunda normal cd yazabiliyorum ancak dvd yazamıyorum zaten boş bir dvd taktığım zaman cd sürücüsü olarak görüyor.Otomatik kullan seçenekleri olarak cd yaz falan geliyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?Format mı atmam gerekli.Yardım ederseniz sevinirim.

• yanıt verecek yok sanırım:(
  • hiç farklı cd koymayı denedinmi bir de hangi programı kullanıyorsun nero yu değilmi? biraz açıklarmısın bende de lg dvd rw var bende de böyle olmuştu ben nero yükledim düzeldi tabi bu saçma ve alakasız ama..
  • Başka bir dvd ile dene. Olmazsa başka bir programla daha dene. DVD yazmak için Ashampoo'yu tavsiye ederim mesela. Dün bana oldu, bir programın yazmadığı dvd yi bu programla yazdım.
  • baba neronun en son sürümünü kullansana orda en üstte hangisi olduğunu kendin belirliyosun cd yada dvd diye
  • memorex dvd-r taktım bunu yazmadı elimde şuan başka boş dvd yok filmlei falan çok iyi okuyor ama yazmaya gelince sorun çıkıyor bir de bu memorexi takınca dvd olduğunu anlamıyor sanırım alet sanki boş cd takmışım gibi oluyor özelliklerine girdiğimde boş dvdnin dolu alan 0 boş alan 0 gözüküyor dvdlerden şüphelenmeye başladım alette bi sorun yoktur herhalde çünkü dvd filmleri izliyebiliyorum.
  • Verbatim (-) dvd ile dene. 1.25 kuruş civarıdır. TDK da olabilir, FLY ve diğer ucuz medyaları kullanma.
  • eko2005 demiş ki.......
    quote:

baba neronun en son sürümünü kullansana orda en üstte hangisi olduğunu kendin belirliyosun cd yada dvd diye

Evet bencede nero veya ne tür yazma programı kullanıyorsan,ondandır
    Sürümün güncel değilse güncelle. Hiç değişik dvd medya denemeleri ile uğraşma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: limbo

eko2005 demiş ki.......
    quote:

baba neronun en son sürümünü kullansana orda en üstte hangisi olduğunu kendin belirliyosun cd yada dvd diye

Evet bencede nero veya ne tür yazma programı kullanıyorsan,ondandır
    Sürümün güncel değilse güncelle. Hiç değişik dvd medya denemeleri ile uğraşma.

EVET

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.