Şimdi Ara

LaCie'den şık tasarımlı harici sabit disk ailesi: Porsche Design P9220

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geliştirdiği harici depolama çözümleriyle gayet yakından tanıdığımız LaCie firması, 500 GB ve 1 TB kapasite sunan Porsche Design serisi harici sabit disklerini duyurdu: P9220.

Gelecekte 750 GB seçeneğinin de sunulacağı belirtilen P9220 ailesinde, çizilmeye karşı dayanıklı alüminyum kullanılmış. Kullanılan alüminyumun %100 geri dönüşümlü olduğu ifade ediliyor. 1 TB'lık modelin 120 saat HD video, 1200 saat standart çözünürlükte video, 260.000 MP3 veya 300.000 fotoğraf için yeterli kapasite sunduğu belirtilmekte.

Porsche Design P9220 ailesi USB 3.0 bağlantısına destek veriyor. USB 3.0 bağlantısı da teoride 5 Gb/sn hıza kadar veri aktarımına olanak tanıyor. 500 GB'lık modelin satış fiyatının 105$ olduğu söyleniyor. 750 GB ve 1 TB'lık modelle ilgili açıklama ise yapılmadı.

• sabit disk 2.5" mi yoksa 3.5" mi anlayamadım ama çok şık bir tasarım yapmışlar gerçekten.. harici bir disk alacak olsaydım düşünürdüm.
  • kaliteli duruyor.
  • evet başarılı bir harici disk usb 3.0 hızlı algılama 2.5'' sanırım disk
    kısaca TEBRİKLER..
  • Doğrusunu söylemek gerekirse Porsche'nin tasarımları ile hiç bağdaştıramadım.Üzerinde Porsche Design yazmasa büyük ihtimal kimse benzetemez Porsche'ye,bu haliyle de benzememiş o ayrı konu...
  • ismi ile kendisi çelişen bi ürün.ayrıca hangi üreticinin diskini kullandıklarıda merak konusu...
  • Porsche Design ın diğer ürünlerine bakarsanız , neden "porşeye" benzemediğini anlarsınız , belkide anlamassınız :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.