Şimdi Ara

Bekleyiş sona erdi; AMD'nin yeni nesil Fusion-A işlemcilerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
13.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Brazos platformuyla birlikte netbook'lar için hazırladığı Fusion işlemcilerini Ocak ayında pazara sunan AMD, yaklaşık beş yıldır konuşulan performans odaklı Fusion-A serisi işlemcilerini ve bu işlemcilerin kullanıldığı mobil oldaklı Sabine platformunu ise yeni duyurdu.

Yakında masaüstü versiyonları da gelecek olan Fusion-A serisi işlemcileri, AMD'nin bu konudaki en yetkin isimlerinden biri olan Raymond Dumbeck ile Berlin'de konuştuk. 

• Fusion-A serisi işlemcileri Am3 Destekli Mi Yoksa Farklı Bir Socket Mi Geliyor?
  • Tanıtımda gösterdiği grafik farkı gerçekten o şekilde gerçekleşiyormu yani belli oluyormu ?

Batarya olayını ise şaşkınlıkla dinledim demekki Amd sadece mimari dğeil bataryalarada el atmış , 3dmark06 da 2saat 48dk diyor , Bekliyoruz tekelden kurtulmak için sonuna kladar destekliyoruz

Elinize sağlık
  • @Chris Brown, grafik konusunda ciddi farklar var. Pil süresi ise çok ilginç, AMD en az grafik kalitesi kadar pil süresinin de daha iyi olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Kimle konuştuysak hepsi ağız birliği edermişçesine 11 saat pil ömründen bahsediyordu. Fusion-A serisi için özel incelemelerimiz de olacak.
  • adam beni ikna etti beyler.
  • Güzel bir söyleşi, teşekkürler.
  • yavbe yeni bir sistem toplamak lazim ekran kartsız
  • Röportajın bazı yerlerinde geri sarıp tekrar tekrar dinledim , konuşulanlar doğru çıkarsa eğer kullanıcılar rahat bir nefes alır ve bazı teknolojileri uygun fiyata masamızda görürüz ve paramızın hakkını alırız. Tekelleşen piyasaya kesinlikle hareket gelecek gibi görünüyor , Fusion-A beni gerçekten çok şaşırttı bu videoda.Özellikle görsel farka inanamadım gerçekten. Pil ömrü desek zaten o çok başka bir nokta 3D mark 06 da 2saat48 dk dan bahsediyor. Normal kullanım da ciddi bir zamana tekamül eder bu.

Tekrar elinize sağlık yeni incelemeleri merakla bekliyorum. Takipteyim.
  • bu ropörtaj şu demek amd intelle ola mahkame olayını iyi halletmiş demeki yatırımı iyi yapmışlar argeye iyi konsantre olmuşlar ve amd şunu soylüyor bende artık taşınabilir olayında intelden daha iyi konumdayım hadi hayırlısı
  • Gerçekten adamın ağzından bal damlıyor.
  • Harika bir röportaj olmuş. AMD dört çekirdekli ve DiretX 11 destekli GPU'lu Fusion-A işlemcisiyle, çift çekirdekli Sandy Bridge'den daha uzun pil ömrü sunmayı başarmış, tek kelime ile helal olsun
  • peki ben bu platformu aldıktan sonra amdnin ekran kartı tarafındaki yeni seri gpularından mı kullanmalıyım yoksa HD5770 ilede işlemci içindeki gpu ortak çalışabiliyormu?
  • 11 saat pilin patenti apple da olabilir ;)
  • netbook ürünlerinde amd nin grafik çözümü olarak çok yetrli ürünleri olacak gibi + pil ömrü tabi netbook almak için daha beklemeliyim :D
  • Bu adamların Youtube'de bile doğru düzgün röportaları yokken Fx57'nin üst düzey yetkilileri bulup bir bir ekrana getirmeyi nasıl başardığını merak ediyorum.

AMD'nin Fusion işlemcileri ise bana göre hem AMD hem de sektör için yeni bir başlangıç. Entegre özellikler açısından çok gelişmiş bir paket hazırlamış AMD.
  • ingilizce kelimelerin söylenişini çalışmanız gerek fx57 tek sorun bu elinize saglk çok guzel haberler yapıp bizleri bilgilendiriyorsunuz. fakat tek eksiginiz bu söylenişlerini türkçeye yakın söylemenizi anlıolar bi şeklde fakat tam olmuyor.tşkler tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: microsoft54

Fusion-A serisi işlemcileri Am3 Destekli Mi Yoksa Farklı Bir Socket Mi Geliyor?

Farklı bir soketi kullanıyorlar.

http://www.donanimhaber.com/anakart/haberleri/Sapphireden-AMDnin-Fusion-islemcileri-icin-yeni-anakart-Pure-Platinum-A75.htm
  • amd aldı başını gidiyo.almanlar değilmi yaptımı yaparlar.:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ingilizce kelimelerin söylenişini çalışmanız gerek fx57 tek sorun bu elinize saglk çok guzel haberler yapıp bizleri bilgilendiriyorsunuz. fakat tek eksiginiz bu söylenişlerini türkçeye yakın söylemenizi anlıolar bi şeklde fakat tam olmuyor.tşkler tekrar.

Fx57'nin ingilizce söyleyişi ile bu konu arasında nasıl bir ilgi var. Konuyu dağıtmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Mademki böyle bir eleştiriniz var özel mesajdan gönderin.
  • doğrı8u bilgilendirme iyi tek sorun bizim röportajı alan çok heyecanlı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.