Şimdi Ara

Crysis 2 DX11 Yaması ÇIKTI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
11.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DOWNLOAD

http://www.mycrysis.com/dx11
    http://www.geforce.com/#/News/articles/download-the-crysis-2-directx-11-ultra-upgrade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 27 Haziran 2011; 23:48:57 >

• indirdik yüklüyoruz bakalım nasıl olmuş
  • hoca simdi 3ünü birdenmi indiricez ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

hoca simdi 3ünü birdenmi indiricez ???

dostum sadece 1.9 patch indir diğerleri isteğe bağlı ama dx11 destekli ekran kartın varsa dx11 i de indir High Resolution Texture Pack de sistemin yüksekse indirebilirsin yalnız 64 bit işletim sistemi istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfox -- 27 Haziran 2011; 22:23:56 >
  • 1.9 olmadan yüklenmiyor mu? Ayrıca oyunun yerini bulamıyor bu patch yahu
  • Patch 1.9'u nerden indiricez. Diğerleri benim işime yaramaz zaten çünkü sistem yetmiyor. Patch 1.9'da birkaç optimizasyon var dx9 için. Ben launcherden indirmek istemiyorum. Çünkü ilk patchi indirdiğimde sorun çıkmamıştı sonraki patchleri indirdiğimde tam indirme bitiyor ama yükleme kısmına geçmiyor. Onun için bana ayrı link lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Patch 1.9'u nerden indiricez. Diğerleri benim işime yaramaz zaten çünkü sistem yetmiyor. Patch 1.9'da birkaç optimizasyon var dx9 için. Ben launcherden indirmek istemiyorum. Çünkü ilk patchi indirdiğimde sorun çıkmamıştı sonraki patchleri indirdiğimde tam indirme bitiyor ama yükleme kısmına geçmiyor. Onun için bana ayrı link lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 27 Haziran 2011; 23:50:21 >

• Orta seviye kartların döküleceği an geldi çattı demek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 28 Haziran 2011; 10:42:32 >
  • 5770 ile napıcaz bakalım :D
  • bakalım
    ama genede hemen sıkar
  • arkadaşlar oyunu bugün açmak istediğimde birşey indirdi 1.9 patch diye ancak baktığımda dx 11i açamıyordum yukarıdaki ultra high'lık 500 mblık patchidemi indirmem gerek dx 11i açmak için
    ayrıca diğerinin 64 bit istemesi çok kötü oldu ya
  • ben 1.9 indirdim. tüm yamaları kurdum. ama hiçbirşey acılmadı. 64bit kesinmi gerekiyor?

ne biçim iş bu arkadaş ben WIN7 kurdum ama 32bitlik... hiçbir değişiklik olmamasının sebebi bu mu?

biri yardım edebilirmi
  • Dx11 çıktı dediler geldik

deneyen arkadaşlardan ss paylaşımı bekliyoruz.Çok merak ediyorum farkı.Ayrıca hd5830 olan arkadaşlarda kartın sergilediği performansı yazabilir mi acaba ? Bu kartı almak istiyorum çünkü.
  • yamalari yaptim usta cok iyi oldu ya :D gerçek olsa bu kadar güzel olur
  •  Crysis 2 DX11 Yaması ÇIKTI!!!

Sadece Gölgeler extreme diger hersey ultrada çekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ptimusPrime -- 28 Haziran 2011; 18:06:49 >

• Arkadaşlar oyunu henüz oynamıyorum laptop gelince oynuycam (masaüstünün ekran kartı yetmiyo) bu yama ne işe yarıyor açıklarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celal99

Arkadaşlar oyunu henüz oynamıyorum laptop gelince oynuycam (masaüstünün ekran kartı yetmiyo) bu yama ne işe yarıyor açıklarmısınız

bu yama eger ekran kartin dx 11 i destekliyosa dx 11 oynamani sagliyo bide işte daha kaliteli görüntü için texture yamasi gibi bişey
  • Arkadaşlar 1.9 patchini yükledikden sonra DX11 vede High texture de yükledim fakat görüntü yok ses var. Bu sorunu nasıl halledebilirim ?
  • Arkadaşlar bende de orjinal oyun var patch'lerin hepsini sırasıyla yükledim en son 1,9 'u yükledim sonra 553mb'lık olan yamayıda yükledim sorunsuz fakat 1,7gb'lık olan pack'i yükleyemiyorum sürekli hata veriyor.Bu problemi yaşayan ve yaşayıpta çözen varmı.
  • yamaların yüklenmesi icin oyunun orjinal mi olması gerekiyor.ben 1.9 yamayı yüklerken şöyle bi sorunla karşılaşıyorum Crysis 2 is not located on your system diyor halbuki sistemde yüklü 10dk arıyor ama bulamıyor niye böyle bi problem veriyor anlamadım bilgilendirirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.