Şimdi Ara

Sony'den S1 ve S2 için Rube Goldberg makineli tanıtım videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tablet pazarına Android'li S1 ve S2 ile giriş yapmaya hazırlanan Sony, ikili için hazırladığı oldukça ilginç ve dikkat çekici videoyu YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

Sony, videoda tabletleriyle ilgili detaylı bilgi vermek yerine dikkat çekici olması için Rube Goldberg makinesine yer vermeyi tercih etmiş.

Nvidia'nın Tegra 2 platformundan güç alan 10.1 inçlik S1 ve istridye tasarımında 2 adet 5.8 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan S2'nin kullanıcıyla buluşacağı tarih olarak Eylül ayının konuşulduğunu belirtmekle birlikte; Sony cephesinden "Sonbahar aylarında satışa sunulacak" şeklindeki açıklama dışında resmi bir açıklama gelmediğini ifade edelim.

• donanımhaber biraz geç kaldı bu sefer yaklaşık 1 hafta önce izlemiştim bu tanıtım videosunu
  • honda'nın reklamından sonra bu tip reklamlar basit geliyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

hondanın reklamından sonra bu tip reklamlar basit geliyor :D

Bana da biryerlerden tanıdık geliyor bu reklam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poweredbyofk

donanımhaber biraz geç kaldı bu sefer yaklaşık 1 hafta önce izlemiştim bu tanıtım videosunu

+1
  • Gölge oyunundaki Şehir yanılsaması çok etkili, render ne kadar sürdü acaba ?

- ''ucuz geliyormuş'' :) kıyamam ben size ...
  • Bilmiyorum, bu Sony gerçekten reklam olayını nasıl aşan bir firma. İlginç ve bir o kadar özel tasarımlar yine ilginç ve bir o kadar güzel reklamlarla bezeniyor. Tek bildiğim bu firmanın sloganı yaptıklarıyla özdeşiyor 'make.belive'

Bu arada ne kadar geçte olsa ürün gayet iyi ve alıcı kitlesi belli. Şimdiden hayırlı olsun :) ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.