Şimdi Ara

Steam'da F.E.A.R 3'ün Haftası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steam'ın haftalık satış raporları yayınlandı. Bu hafta listenin tepesinde F.E.A.R 3 bulunuyor.

Geçtiğimiz 2 hafta boyunca listenin en başında Duke Nukem Forever bulunuyor iken bu hafta ilk 10'a dahi giremedi. Bu durum heyecanla beklenen oyunun, beklendiği gibi çıkmaması üzerine oyuncuların ilgisinin bir anda farklı odak noktalarına kaydığının bir göstergesi olabilir.

Tam liste ise şu şekilde:

1. F.E.A.R. 3
    2. Terraria
    3. Divinity II: The Dragon Knight Saga
    4. Alice: Madness Returns
    5. Homefront
    6. Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers 2012
    7. Dungeon Siege III
    8. The Witcher 2: Assassins of Kings Digital Premium Edition
    9. Portal 2
    10. FEAR Collection

[Kunye=367-4][/html]

• fear 3 gerçekten güzel olmuş.grafiklerini beğendim,oynarken verdiği korku zaten tartışılmaz :)
  • Bazı kaplamalar çok berbat görünüyordu özellikle silahlar. Yapay zekayı beğendim akıcı ve yer yer sıçırtıcı olması iyiydi :)
  • F.3.A.R gerçekten güzel oyun olmuş.. Yapay zeka çok iyi.. Grafikler fena değil ama oyunu motorunun yaşı belli oluyor.. Bazı bölümler epey korkunç.. Hele o market bölümü :) Yalnız serinin anateması korku ama 3. oyunda aksiyon daha ağırlıklı olmuşş. Herkese tavsiye edeerim :)
  • tahmin ettiğimden çok daha iyi her çıkan fear bir öncekinden daha iyi oluyor...
  • fear 3 ü dün bitirdim güzel oyun ama bence fear 2 daha güzeldi bişeyler eksik gibiydi bu oyunda grafiklerde fena sayılmaz
  • bn bu oyundan fazla hoslanmadım oyun cok zor ve ses efektleri hic güzel dildi zobileri öldürsek daa iii :D
  • hayırs ses efektleri gzl ama korkunç oldundan klawye bni zorlasıreo :)
  • @emulert
    hhahahaha :D:D sıçırtıcı :D:D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.