Şimdi Ara

6 KUR ALMANCA - FRANSIZCA - RUSÇA - İSPANYOLCA - İTALYANCA SÜPER FİYATA 12TAKSİTLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2aydır British Eurolang'un Kadıköy şubesinde Almanca kursuna gidiyorum.

Hocamız Goethe'de 3sene çalışmış ve Almanya'da eğitim alıp Türkiye'de Almanca öğretmenliği ile gerçekten çok başarılı bir öğretmendir.

Açıkçası hayatımda hiç Almanca eğitim almamış olmama rağmen çok iyi Almanca öğreniyorum.

Bizim sınıf 6kişi yalnız 5kişi olunca da sınıf açılıyor. Diğer diller için de aynı şartlar geçerli.

Kampanya ile 1790TL' ye 6kur Almanca eğitimini 12taksitle senet ile satın aldım vede 2aya yakındır her haftasonu sabahları gidiyorum.

Sabah 9.30dersine Büyükçekmeceden Kadıköye yaklaşık 2saatte gidiyorum vede buna rağmen çok memnunum.

Zaten memnun olmasam sözleşmemi iptal ederdim. Goethe'nin kitaplarını, çalışma kağıtlarını kullanıyoruz. Zaten hocamız da Goethe'nin eski hocasıdır. Çok iyi anlatıyor.

Aldığım eğitim Goethe'de 650x6= 3900TL değerinde. Onlar bir kurda 48saat eğitim verirken, bizim kursta 50saat veriliyor.

6kur eğitim 9ay sürüyor. Ayrıca eğitim sonunda Goethe'de sınava girip Goethe-Zertifikat belgesi de alacağız. Yani herşey resmi. 12taksitle ayda 150TL'ye

Şuanda Almanca'da yapılmış olan kampanya FRANSIZCA-İSPANYOLCA-RUSÇA-İTALYANCA kurslarında mevcuttur.

Kursta Yabancı hocalarımız da var. Ayrıca ingilizce için konuşma sınıfları da mevcut.

Kursa kayıt yaptırmaya gittiğinizde Kayıt görevlisi BARIŞ BEY'e DONANIMHABER'den veya TANER YILMAZ'ın tavsiyesi ile geldiğinizi söylerseniz çok iyi olur.

Çünkü 10kişi kayıt olursa bana da 2kur ücretsiz Fransızca eğitim hakkı verilecekmiş. Bu açıdan bu durum benim için çok önemli.

Sizlere kampanyayı duyururken bana da sıcak fırsat olursa daha da güzel olur.

Kursa giden arkadaşlardan ricam lütfen kursa gidip kayıt olduysanız bunu bana özelden bildirin ki ben de ona göre rakamları bileyim.

Dediğim gibi tek amacım kampanyayı duyurarak forumdaşlarımın faydalanması ve eğer 10kişi kayıt olursa ücretsiz eğitim hakkı kazanmak.

Ama açık konuşmak gerekirse aldığım ALMANCA eğitim ve kaliteli bir hocadan eğitim almam benim için git-gel 4saate de malolmuş olsa da Sıcak Fırsattır.

Kurs ile genel sorularınızı ve özellikle ALMANCA hakkındaki sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

Kursa kayıt olduğunuz hiçbir ekstra masraf ödemiyorsunuz. Kitap, çalışma kağıtları, ödev kağıtları, sertifika ücreti ... herşey dahil.

19Mayıs'ta Pikniğe de gittik yani sosyal eğlence aktiviteleri de oluyor. Sıkıcı biryer değil. Açıkçası bana göre resmen terapi gibi zevkli ve okul gibi eğitici biryer.

Not: İtü'de öğrenciyim ve kursun öğrencisi olmam dışında kurs ile herhangi bir bağlantım yoktur. Zaten beni birçoğunuz tanıyorsunuz

http://www.britisheurolang.com/

Kursun Bakırköy'de yeni açılmış bir şubesi var yalnız orası hakkında pek bilgim yok. Almanca hocası farklı olduğu ve bizim hocamız harika öğrettiği için bana yakın olmasına rağmen kaydımı oraya aldırmadım ve sırf bu yüzden saatlerce yolda gidiyorum ama gerçekten değiyor.

Kursun yeri Kadıköy'de AKMARın arkasındaki trafiğe kapalı olan Mühürdar caddesinde. Burger King yanı, Köfteci Ramiz üstü, D&R çaprazında. Cadde üzerinde yani.

Adres: Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi Dumlupınar Sok. No:27 Kadıköy / İstanbul
    Tel.: (0216) 550 87 82 - 550 87 84
    Faks: (0216) 550 87 83
    E-mail: kadikoy@britisheurolang.com
    Web:www.britisheurolang.com

6 KUR ALMANCA - FRANSIZCA - RUSÇA - İSPANYOLCA - İTALYANCA SÜPER FİYATA 12TAKSİTLE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.