Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
6
Favori
109.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DiCaprio

Takip
    dün itibari ile cihazı orijinal roma geri döndürdüm; 4.0.4 cihazın battarya performansı artı :) ancak dayanmadım ve rootladım; gereksiz programları sildim; Jungle Heat ve turkcell dergicilik için kullanmaya başladım.. 1 sene daha götürür cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

dün itibari ile cihazı orijinal roma geri döndürdüm; 4.0.4 cihazın battarya performansı artı :) ancak dayanmadım ve rootladım; gereksiz programları sildim; Jungle Heat ve turkcell dergicilik için kullanmaya başladım.. 1 sene daha götürür cihaz.

Ben s4 aldim.. bu sebeple tabletide bitek annem kullaniyor..ben hic elime almiyorum.d.dtablet devri benim icin bitmistir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Ben s4 aldim.. bu sebeple tabletide bitek annem kullaniyor..ben hic elime almiyorum.d.dtablet devri benim icin bitmistir :D

benim tercihim note serisi ama note 3 atlayacağım herhangi bir yenilik bulunmuyor.
    13mp ve OIS dışında ayrıca belki Tizen'e geçiş yapabilirim. cihazlar bir gelsinhttp://en.wikipedia.org/wiki/Tizen

• cihazımızın gelişecek yanı kalmadı galiba. konu ilk 25 haziran 2011de başlamış ve 26 ay sürmüş. herkesin emeğine sağlık. cihazım 2 yılını doldurdu ve ben hala memnunum.
  • 1 yil 5 aydir kullaniyorum.

Sorunsuz stabil ve sarzini koruyan bir urun oldu.

Sanirim 1 - 2 yil daha rahat islerimi gorur.

Her elektronik cihazda bu verim alinamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KoLCu_

1 yil 5 aydir kullaniyorum.

Sorunsuz stabil ve sarzini koruyan bir urun oldu.

Sanirim 1 - 2 yil daha rahat islerimi gorur.

Her elektronik cihazda bu verim alinamaz...
    Hakkaten çok sağlam çıktı şu benim Xoom'da. Batarya ömrü falan gayet iyi.
  • 2 yillik cihazimi kayinvalideye verdim gecen ay, kullandigim en saglam cihazdi, vadettigi herseyi en iyisiyle verdi hala bataryasi yuzde 75-80 seviyesindeydi.note2 kullandigimdan yeni tablet almayi düşünmüyorum, gecen gun samsung 10.1 e baktim, inanin bizimkinin malzemesi daha kaliteli.motorolaya saygim artti
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

2 yillik cihazimi kayinvalideye verdim gecen ay, kullandigim en saglam cihazdi, vadettigi herseyi en iyisiyle verdi hala bataryasi yuzde 75-80 seviyesindeydi.note2 kullandigimdan yeni tablet almayi düşünmüyorum, gecen gun samsung 10.1 e baktim, inanin bizimkinin malzemesi daha kaliteli.motorolaya saygim artti
    Tablet banada artık alınmaz geliyor. Motorola Xoom ilk ve son tablet tecrübem oldu. Memnuniyetsizliğim yoktu fakat ısınamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak47rep

Tablet banada artık alınmaz geliyor. Motorola Xoom ilk ve son tablet tecrübem oldu. Memnuniyetsizliğim yoktu fakat ısınamadım ben.

Alıntıları Göster
    Motorola MZ601 3G +Wifi tabletim satılıktır.Garantisi bitmiştir.Çok az kullanılmıştır.(Sadece tatillerde.) Şarjı ilk günkü gibi gidiyor.İlgilenenler PM den.
  • ben tablet versiyonundan giriyorum 100. sayfayı göreydi eyi olurdu konu :) bir aydır kimse bişey yazmamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Motorola MZ601 3G +Wifi tabletim satılıktır.Garantisi bitmiştir.Çok az kullanılmıştır.(Sadece tatillerde.) Şarjı ilk günkü gibi gidiyor.İlgilenenler PM den.

Up
    İkinciel ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_82089084/tm.htm

Edit:Link eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 3 Ekim 2013; 12:35:44 >
  • quote:

quote:

Up
    İkinciel ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_82089084/tm.htm

Edit:Link eklendi.

Alıntıları Göster
    Motorola XOOM gelmiş geçmiş , hatta gelecek en iyi android cihazdır , en sağlamıdır vede en dayanıklısıdır..

ŞUAN TABLET ALMAK İSTEYEN HERKESE KESİNLİKLE iPad AİR TAVSİYE EDERİM , AMA ANDROİD ALACAKSANIZ(tablet için android seçimi hata olur) UCUZUNDAN MOTOROLA XOOM BULUN VE ALIN (XOOM 2 VEYA FAMİLY XOOM FALAN DEĞİL HAA , DÜZ KLASİK STANDART EFSANE XOOM)

• Benim tableti kayınvalideye verip samsung tab 3 é geçtim. Motorola hem performans hemde sağlamlık ta samsung u katlıyor. Kaç yıllık tablet hala stablitede bir numara. Gözünüz gibi bakım xoom a
  • Xoom candır can. Tek sıkıntısı artık yeni rom yazmiyorlar cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

Xoom candır can. Tek sıkıntısı artık yeni rom yazmiyorlar cihaza
    Arkadaşlar root ve son sürüm android hakkında bilgisi olanlar ekleyebilir mi?

4.0.4 kullanıyorum. Cihazımı rootlamak ve sürüm güncellemek istiyorum, yardımlarınız için teşekkürler.
  • İlk sayfaları okumalisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreaM0707

Arkadaşlar root ve son sürüm android hakkında bilgisi olanlar ekleyebilir mi?

4.0.4 kullanıyorum. Cihazımı rootlamak ve sürüm güncellemek istiyorum, yardımlarınız için teşekkürler.

farklı rom için cihazın rootlanmasına gerek yok
    ilk önce cihazı unlock edip
    CWM yüklenmesi gerekir; unlock işlemi esnasında cihazınızda yüklü tüm bilgiler silinir o yüzden yedek alman tavsiye olur.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=945 romlar için takip edebilirsin; uyumlu romlar Everest modeli olanlardır.

• Görüyorum ki ekip hala buralarda..

Xoom u bizim ufaklığa kaptırdık ama hala sapasağlam ve stabil. Ben de bundan sonra tablet alırsam ipad alacağım. Samsung ile uğraşılmaz..
  • Benimki de hala tas gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

Benimki de hala tas gibi
    bendede xoom var fakat hala 3,1 kullanıyorum and ayarlardan update olmuyor yardım edebilecek birisi varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.