Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.997
Cevap
6
Favori
109.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Playboy22

xoomu navigasyon aleti gibi aktif bir şekilde kullanan varmı_hangi navigasyon programını yüklediniz nerden?

ben igo kullanıyorum bence en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsafak

quote:

xoomu navigasyon aleti gibi aktif bir şekilde kullanan varmı_hangi navigasyon programını yüklediniz nerden?

igoyu nereden nasıl satın aldınız? cep telefonculardan yükletebilirmiyim acaba? cihazda simkart olmadanda navigasyonu kullanabiliyormuyuz? benim istediğim bu.
  • quote:

quote:

quote:

igoyu nereden nasıl satın aldınız? cep telefonculardan yükletebilirmiyim acaba? cihazda simkart olmadanda navigasyonu kullanabiliyormuyuz? benim istediğim bu.

http://yesilcin.com/igo-primo-20-final-edition-2012-full-guncel-turkiye-paketitum-cozunurlukler-t11632.0.html siteyi bi incele. Bende oldu calisiyor. Galaxy s3 ile ilgili baslik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://yesilcin.com/igo-primo-20-final-edition-2012-full-guncel-turkiye-paketitum-cozunurlukler-t11632.0.html siteyi bi incele. Bende oldu calisiyor. Galaxy s3 ile ilgili baslik.

teşekkürler.indiriyoum.fakat tek sorunum MZ600 usb driveri.Cihazı pc ye bağladığımda bunu kurmak istiyor.Motorola device birşeye yaramıyor,çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stonewall

quote:

Xoom tableti pcye USB bağlatı kablosuyla bağlıyorum ve XP MZ600 driver bulmaya çalışıyor.Tabiki driver yok. Xp dirveri nerden bulurum.Pce bağlayıp dosya yüklemeyi deneyeceğim.Motorola Xoom sitesinde Motorola Device menager indirdim,bir işe yaramıyor, tıklıyorum çalışmıyor program.Ben tabletime navigason nerden yükleyebilirim.Navigasyon programı telefonculara götürsem yüklerlermi? simkartsız wifi li olarak kullandım hep tabletimi.simkartı takınca telefon gibi kullanılabiliyormu?

Media Player'ı güncelle ben böyle çözdüm.

hey dostum sonunda başardım güncellemeyi.Tek çözüm senin dediğin gibi oldu. Evet şimdi Xoom a program falan felan pcden hangi klasöre nasıl nereye kopayalyıp kurulur onu öğrenmeye geldi.?? 1280*800 çözünürlüğüne uygun programlar navgasyon falan yüklemem gerekli değilmi bu cihazıma?

• Çoğu uygulama sıkıntısız çalışıyor. İlla tablet sürüm diye aratmana gerek yok. Klasör bildiğin klasör gibi işte SD dosyalı oyunların SD dosyalarının nereye atılacağı zaten yazıyor yükleme talimatında.
  • wifi yada simkart olmadan navigasyonu kullanmaya imkan yok değilmi? sonuçta uydudan konum belirlemek istiyor hep.
  • quote:

wifi yada simkart olmadan navigasyonu kullanmaya imkan yok değilmi? sonuçta uydudan konum belirlemek istiyor hep.

Sim kart olmadan rahatca kullanabilmen lazim sonucte drek cps uzerinden calisiyor. Bende sd kart olmadigi icin drek tabletin icine dicm klosorune igoyu attim ve apk dosyasini calistirdim. Budur.

• quote:

Xoom tableti pcye USB bağlatı kablosuyla bağlıyorum ve XP MZ600 driver bulmaya çalışıyor.Tabiki driver yok. Xp dirveri nerden bulurum.Pce bağlayıp dosya yüklemeyi deneyeceğim.Motorola Xoom sitesinde Motorola Device menager indirdim,bir işe yaramıyor, tıklıyorum çalışmıyor program.Ben tabletime navigason nerden yükleyebilirim.Navigasyon programı telefonculara götürsem yüklerlermi? simkartsız wifi li olarak kullandım hep tabletimi.simkartı takınca telefon gibi kullanılabiliyormu?

navigasyon olarak igo primo yükle,en iyisi. googleden ara yaklaşık 400 mb.indir
  • quote:

quote:

wifi yada simkart olmadan navigasyonu kullanmaya imkan yok değilmi? sonuçta uydudan konum belirlemek istiyor hep.

Sim kart olmadan rahatca kullanabilmen lazim sonucte drek cps uzerinden calisiyor. Bende sd kart olmadigi icin drek tabletin icine dicm klosorune igoyu attim ve apk dosyasini calistirdim. Budur.

bağlantı ayarlarından wifi-3g kapalı olsada, araçta giderken navigasyon çalışır diyorsunuz yani..?
  • cihazi unlock yaptım açilişta şifre istiyor bu ne şifresi bilen varmi acaba?
  • quote:

quote:

cihazda cps olup olmadığını nasıl anlarım?
  • quote:

quote:

quote:

cihazda cps olup olmadığını nasıl anlarım?

Dostum Ayarlar konum hizmetlerinde GPS uyduları sekmesi var işaretlersen gps aktif olur. Ayriyetten internet bağlantısına gerek yok.

• Tomtom güzel çalışıyor.Başka önereceğiniz avrupa haritalarıda olan varmı?
  • kimsenin sesi çıkmıyor ... @kendimce nerelerdesiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

kimsenin sesi çıkmıyor ... @kendimce nerelerdesiniz :D

buralardayım; ama xoom'u artık pek kullanmıyorum; Samsung ATIV PRO XE700 Aldığımdan beri.. Note 2 + Samsung Ativ yeterli geliyor; Ancak şehir dışına çıktığımda WIFI üzerinden internetti paylaşmak için kullanıyorum XOOM'u..
  • Mrhaba' xom 601 3g icin 4.1 resmi olarak cikacak mi? Bekleyelimmi yoksa costum rom indirmeyi dusunuyorum.

• Beyler ben ttnetten aldim daha dun guncelleme yaptim ama flash player gitti nasil yuklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • googl de flasplayer.apk olarak arat bulursun
  • herkes tableti iyice çözmüş, kimse bilgi almıyor paylaşmıyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.