Şimdi Ara

Motorola Xoom Unboxing & Review - Ana Konu ve Paylaşım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
6
Favori
109.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hmmm peki.... Xoom'un sanal klavyesi nasıl ?... İngilizce olduğu için zor oluyor diyorlar.. Klavye ingilizceymiş.. Cihaz türkçe ama klavye ingilizce diyorlar... Anlıyamadım ne olduğunu ... smart keyboard programı ıle aynı klavyenin türkçe hali ve başka tasarımlarda kullanılıyor mus ama 1 EURO..
    siz nasıl buldunuz sanal klavyeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Hmmm... peki , internet nasıl ? ... donanımhaber videolarını falan güzel gösteriyor mu... Ayrıca normal 720p videolarını ROCK PLAYER ile açın bence sorun cıkmaz... ( Kaan Arlı öyle demiş vidyoda)

rock playerı bulamadım :D
  • şuan market sapıtmıs durumda bende anlamadım gıttı herhangı bır katogorıye gırdıgımde en fazla 4-5 sey cıkarıyo başka bişi cıkarmıyo arama yapıyorum saçma sapan şeyler cıkıyor
  • Kapat tekrar aç o düzelir... Videonun birinde görmüştüm onu... ...
    ROCKPLAYER :http://www.freeware4android.net/google-android-3-0-device-1901/rockplayer-download-15103.html
    O OLMASSA BU --> http://www.android-turkey.net/forum/konu-rockplayer-universal-1-6-3-flv-oynatici-son-surum.html

2.linkte büyük bir resim var video resmi... onun hemen altında küçük kırmızı yazı var üye olman gerekli diyor ordan üye olursun üstteki link olmazsa
    SANAL KLAVYE NASIL ?

• quote:

Hmmm peki.... Xoom'un sanal klavyesi nasıl ?... İngilizce olduğu için zor oluyor diyorlar.. Klavye ingilizceymiş.. Cihaz türkçe ama klavye ingilizce diyorlar... Anlıyamadım ne olduğunu ... smart keyboard programı ıle aynı klavyenin türkçe hali ve başka tasarımlarda kullanılıyor mus ama 1 EURO..

Doğrudur klavye ingilizce...Başlarda alışması biraz zor elbette...
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Hmmm peki.... Xoom'un sanal klavyesi nasıl ?... İngilizce olduğu için zor oluyor diyorlar.. Klavye ingilizceymiş.. Cihaz türkçe ama klavye ingilizce diyorlar... Anlıyamadım ne olduğunu ... smart keyboard programı ıle aynı klavyenin türkçe hali ve başka tasarımlarda kullanılıyor mus ama 1 EURO..

Doğrudur klavye ingilizce...Başlarda alışması biraz zor elbette...

Size bir ipuçu android'in özellikle google'nin türkçe sesli söyleme ile yazma imkanı vermesi çok güzel bir eğer cihaz internette bağlı ise söyleyerek yazdırabilirsiniz. Uzun yazacağım zaman %90 ses ile yazdırmayı kullanıyorum.

• Peki bişey daha sorucam .....
    3G için data sim kartı sadece TURKCELL mi veriyor.. yani İPAD için verilenin aynısı mı.. Bide turkcell'Den almak için o kartı illa normal turkcell üyeliğimiz olmalı demi..? birde fiyatı ne kadar
  • quote:

Kapat tekrar aç o düzelir... Videonun birinde görmüştüm onu... ...
    ROCKPLAYER :http://www.freeware4android.net/google-android-3-0-device-1901/rockplayer-download-15103.html
    O OLMASSA BU --> http://www.android-turkey.net/forum/konu-rockplayer-universal-1-6-3-flv-oynatici-son-surum.html

2.linkte büyük bir resim var video resmi... onun hemen altında küçük kırmızı yazı var üye olman gerekli diyor ordan üye olursun üstteki link olmazsa
    SANAL KLAVYE NASIL ?

hocam saolasın ben sanal klavyeden cok ama cok memnunum hıc bır sorun yasamadım bu arada kapatıp actım ama market hala aynı sacmaladı ııce

• Fiyatını bilmiyorum onu söyleyeyim önce...Zira bende HP DM1 netbook var onun kampanyasından aldığımda vermişlerdi. Turkcell'den almak için illa turkcell üyeliğiniz olmasına gerek yok. Yeni hat açıyormuşsun gibi alıyorsun sadece data sim kart, yani ses iletimi yok ama sms ve 3g internet var. Diğer operatörler de data sim kartı veriyor sadece turkcell değil, parasını verdiğin sürece
  • bu arada cihaz 720p mkv bır fılm denedım 5 gb boyutunda fılm fakat hafıf takılarak gıdıyor fılm
  • quote:

Peki bişey daha sorucam .....
    3G için data sim kartı sadece TURKCELL mi veriyor.. yani İPAD için verilenin aynısı mı.. Bide turkcell'Den almak için o kartı illa normal turkcell üyeliğimiz olmalı demi..? birde fiyatı ne kadar

Turkcell'in internet paketleri pahalı; ben Turkcell 6 GB kullanıyorum bu arada ( evde işte coğu takıldığım yerlerde WIFI olmasına rağmen) ancak eğer öğrenci isen ve baban faturaları ödüyorsa AVEA dan faturasız 1 GB paketti 9 TL ilk açılış 28 TL yani 37 TL vererek 1 GB'lık data hattı alabilirsin. Turkcell 1 GB faturasız data hattı 19 TL burada.. sim kart normal telefon simkartı gibi Apple gibi illaki özel olması gerekmiyor.
  • O zaman ben telefounumun sim'inde internet paketi varsa ( avea ) XOOM'da kullanabiliyor muyum onu
  • Arkadaşlar öncelikle türkcell 3G sorunu yaşayanlar varsa çözümü basit bu sabaha kadar bende yaşıyordum arayı türkcell i sizi teknoloji uzmanına bağlıyorlar
    ayarları elle yaptırıyor 2 dk da sorun kalkıyor

ben bu tablete veri atamıyorum usb flash belleği takamıyoruz bunun bi aracı falan yokmudur usb takmak için

ayrıca pc ye tektigimde donanım olarak görüyor cd kurunuz falan diyor yani bomboş bir tabletim var yardımcı olabilecek varmı?
  • Driver indir internetten belki olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jettqwer

Arkadaşlar öncelikle türkcell 3G sorunu yaşayanlar varsa çözümü basit bu sabaha kadar bende yaşıyordum arayı türkcell i sizi teknoloji uzmanına bağlıyorlar
    ayarları elle yaptırıyor 2 dk da sorun kalkıyor

ben bu tablete veri atamıyorum usb flash belleği takamıyoruz bunun bi aracı falan yokmudur usb takmak için

ayrıca pc ye tektigimde donanım olarak görüyor cd kurunuz falan diyor yani bomboş bir tabletim var yardımcı olabilecek varmı?

Motorola USB Drivers (for Windows®)

This USB Driver is used for connecting your Motorola Mobile Device or tablet to a Windows® computer via a USB cable in order for the computer to recognize the device.
    Supported Products

This USB Driver supports most Motorola Android, Motorola OS, Motorola Linux OS, Motorola iDEN, Motorola Symbian/UIQ, Motorola Windows Mobile® and Motorola i-mode devices. In addition, this USB driver now supports the Motorola XOOM™ tablet.
    System Requirements

* A 32-bit or 64-bit version of Windows 2000®, Windows XP®, Windows Vista® or Windows 7® Operating system.
    * You must have Administrator permission to install this driver.

Notes

* We recommend you reboot the system after installing the USB Driver.

http://www.motorola.com/Support/US-EN/Support-Homepage/Software_and_Drivers/USB-and-PC-Charging-Drivers

• Babam az önce aradı türk telekoma gidiyomus :D motorola almak için .... :D:D dedi bak internetten yine kesin almak istiyosan beni ara dedi.. Siz küçük sorunlarla karsılastınız ama yinede alıyım demi ?
  • al dostum hayır denilecek birşey değil:)
    birkaç sorunu var onlarda yeni oldugu için 3g sorunu 2 güne halledildi zaten

ayrıca sorunum hala düzelmedi pc tanımıyor:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jettqwer -- 7 Temmuz 2011; 14:59:54 >
  • bence biraz bekle dostum samsung galaxy tab 10.1 gelicek. ve xoom dan adaha ucuz olacak.
  • Şuan türk telekomun ana bayisinden geldik .. Ama kalmamış :S:S Yani koca 12-13 katlı türk telekom bayisi... Ama ara bayilerde var buralarda dün vardı birazdan gidecem umarım orda vardır...
  • Ben Ankara da Balgat, Esat 4 yol, Cepa yı dolaştım bu gün tek tek sıcaktı hiç birinde yoktu. Şimdi bi yerde tel ile olduğunu doğruladım (yerini söyleyemem :) ) ayırttırdım kesin dedim. Birazdan izin alıp gideceğim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.