Şimdi Ara

The Moron Test masaüstünüze konuk oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• The Moron Test masaüstünüze konuk oluyor

Mobil cihaz sahibi olanlar en az bir kere zeka oyunları oynamıştır. Karmaşık bulmacalar ve bilmeceler ile zeka derecesini ölçmek her zaman oldukça ilgi çekici olmuştur.

Bu fikir en çok satan iOS/Android zeka oyununa da ilham verdi : The Moron Test. "Yumurta kırma", "maviye dokunmama" ve "hiçbirşey yapmama" gibi giderek artan zorlukta ancak çok basit bir temele dayanan görevler ile The Moron Test çok büyük ilgi gördü.

iOS platformunda en çok satan 100 ücretli uygulama listesinde 2 yıl kalma başarısı gösteren The Moron Test, hem Android'de hem de Windows Phone 7'de listelerin üst sıralarında yer aldı. The Moron Test şimdi aynı başarıyı masaüstü platformlarda yakalamaya çalışacak.

The Moron Test çok yakında OS X ve Windows sistemleri için indirmeye sunulacak. Ancak bu oyun Amazon için daha büyük bir önem taşıyor. Oyun ilk iki hafta sadece Amazon'un dijital yazılım mağazasından indirilebilecek. Tarihinde ilk kez Amazon bir oyunun satış haklarını belirli bir süre elinde tutmuş olacak. Daha sonra ise Apple'ın Mac App Store'unda ve geliştiricinin kendi sitesinde yer alacak. Bu deneyimi masaüstünde yaşamak isteyenler 4.99$'ı gözden çıkarmak zorunda.

• bi an flash oyun sandım starta basıyom diyorum niye çalışmıyo xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

bi an flash oyun sandım starta basıyom diyorum niye çalışmıyo xD

Off.
  • quote:

bi an flash oyun sandım starta basıyom diyorum niye çalışmıyo
  • quote:

Esasında çalışıyor. Masaüstünde X diye bi klasör yaratacaksın. Sonra yukarıdaki resmi üzerine sürükleyeceksin. Daha sonra bu pencere açıkken CTRL tuşu basılı iken W ya basacaksın. O zaman olur...
  • quote:

Ben de sendenim :D
  • quote:

dostum sen testi geçememişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

quote:

dostum sen testi geçememişsin.

ya salak değiliz heralde yazıyı okumadım chipdeki gibi haftanın flash oyunu gibi bişey sandım bir de başlıkta masaüstünüze konuk oluyor diyince
    Anasayfadan bakmıştım birde forumdan bakınca resim olduğu daha bariz belli oluyormuş.

zaten testlerle fln belli olmaz Albert Einstein bile okuduğunu anlamakta zorluk çeken bir insanmış.O yüzden önyargılı olmamak gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.